Ligi zagraniczne 2009/2010

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez smylas Wt lip 07, 2009 20:52  Ligi zagraniczne 2009/2010

Postanowiłem założyć nowy temat o Ligach zagranicznych bo w starym zaczęła się już dyskusja na temat nowego sezonu, jednocześnie proszę jakiegoś moderatora o zamknięcie starego tematu.

Tak więc jacy są wasi tegoroczni faworyci do zwycięstwa w poszczególnych ligach w tym sezonie?
W Anglii będzie w tym sezonie bardzo wyrównana walka po odejściu krystyny z United(który o zgrozo zamiast się wzmacniać to kupuje drugiego Naniego, Sahe i Beliona :twisted: :evil: ).

Zapraszam do dyskusji :)
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Kimi_R Wt lip 07, 2009 20:59  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

Nie interesuję się ligą hiszpańską, ale Barcelona powinna ją wygrać, ponieważ Real Madryt też kiedyś pokupował znanych zawodników, typu Beckham, Zidane, a jakoś nic wielkiego nie zdziałali.
W tym sezonie sytuacje się powtarza, kupili Kake, Pedallo , a tak pewnie odpadną w 1/8 Ligi Mistrzów.

Liga angielska, to Manchester United ma bardzo duże szanse na mistrza, mimo iż odszedł Pedallo to Rooney, Berbatov i Owen pewnie nastrzelają dużo bramek. SAF pewnie wprowadzi nowych zawodników, którzy spowodują większą walkę na poszczególnych pozycjach co zmobilizuje innych do lepszej gry. I mam nadzieję, że więcej pogra Kuszczak i Nani.

Zagrożeniem będzie Chelsea, ponieważ Liverpool podobno ma problemy finansowe i nie wiadomo jak będzie wyglądać skład na następny sezon, jednakże wraz z Arsenalem też pewnie włączą się do walki o mistrzostwo.
Avatar użytkownika
Kimi_R
 
Dołączył(a): Pn kwi 13, 2009 12:34

Postprzez Arek Wt lip 07, 2009 21:05  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

slipstream napisał(a):
U van der Sara jedna kontuzja powiedzmy na 3-4 miesiące może oznaczać koniec kariery. A czy ten Foster, to czyjego czasem kontuzje nie kochają?

Niby tak, ale na ratunek kadrze trzeb przyjść bo Ben Foster z kontuzją to nadal jedyna nadzieja i najlepszy bramkarz wyspiarzy :evil:


Swoją drogą przypomina mi się sytuacja gdy na siłę w Liverpoolu chciano "przepchnąć" kosztem Dudka,Chrisa Kirklanda,wielką nadzieję angielskiej piłki,tyle dobrego co ciągle kontuzjowanego :wink:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez smylas Wt lip 07, 2009 21:07  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

@rek napisał(a):tyle dobrego co ciągle kontuzjowanego :wink:


To tak jak Foster. :P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Arek Wt lip 07, 2009 21:11  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

Z tym że tutaj jest nieco inna sytuacja,to walka tylko miejsce tego drugiego,bo Van der Sar na emeryturę się na razie nie wybiera,a i kontuzji często nie łapie :wink:


Co do głównego wątku w Premiership znów stawiam na walkę 3 drużyn czyli ManU,Chelsea i Liverpoolu. Ewentualnie grupę pościgową mogą utworzyć City,Arsenal,Villa. Zobaczymy co zrobi Ancelotti i co zrobi Manchester po stracie CR7. Ja upatruję tutaj szansy The Reds na zdobycie upragnionego tytułu.

Zobaczymy czy wielkie gwiazdy Realu,będą w stanie pogodzić ze sobą wszystkie funkcję,czy Real wróci do starych nawyków z przed 3-4 lat gdzie nazwiska nie grały. Ciekawe... Ja mimo wszystko stawiam na Barcę. Jest to teraz drużyna niemal kompletna,która po wspaniałym sezonie,może być jeszcze mocniejsza. Oby! :)
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez misiakow Wt lip 07, 2009 23:52  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

to Rooney, Berbatov i Owen pewnie nastrzelają dużo bramek

:haha: :brawo:
Dzięki za poprawienie humoru
W Hiszpanii zanosi się na triumf Realu, nie wierze, że taka kasa wydana na transfery nie gwarantuje sukcesu. W Anglii chciałbym w końcu ujrzeć zwycięstwo THE BLUES :diabełek:
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Arek Śr lip 08, 2009 5:47  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

W Hiszpanii zanosi się na triumf Realu, nie wierze, że taka kasa wydana na transfery nie gwarantuje sukcesu.


Kasa to nie wszystko. Pokazuję to przeszłość Realu. Poza tym Barcelona też jest piekielnie mocna. Jedno jest pewne to może być świetny sezon i oby wyrównane i emocjonujące Gran Derbi :wink: W końcu po boisku będzie "biegać" grubo ponad 500 mln euro :wink:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Noras Śr lip 08, 2009 8:01  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

W Hiszpanii zanosi się na triumf Realu, nie wierze, że taka kasa wydana na transfery nie gwarantuje sukcesu.


To teraz wyobraź sobie że jesteś trenerem Realu i spróbuj pogodzic te wszystkie gwiazdeczki :evil:

Mam nadzieję że odejście lalusia nie spowoduje żadnej katastrofy w ManU, liczę na Rooneya że przejmie rolę lidera w zespole i poprowadzi go do najwiekszych sukcesów. Nie wiem czy Fergusonowi było kasy szkoda czy co, mógł zainwestowac w jakiegoś porządnego napastnika to wziął Owena :eek: trochę przerażające...
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Kimi_R Śr lip 08, 2009 8:44  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

Rooney w poprzednim sezonie pokazał już, że jest zawodnikiem uniwersalnym, występując m.in. w pozycji pomocnika w meczu finałowym z Barceloną, a najbardziej mnie zdziwiło to jak był rzut rożny dla Manchesteru, a potem jak ktoś wybił na 2 połowęt to On gonił Messiego i odebrał mu jeszcze piłkę. :D
Avatar użytkownika
Kimi_R
 
Dołączył(a): Pn kwi 13, 2009 12:34

Postprzez Mariusz Śr lip 08, 2009 10:01  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

Moim marzeniem było kiedyś, aby Beckham, van Nistelrooy oraz Owen zagrali razem w barwach ManUtd. To było jeszcze pod koniec lat 90-tych. I zagrała cała trójka, ale każdy w innym czasie...
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Noras Śr lip 08, 2009 12:11  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

Ruud i Beckham grali tam razem w latach 01-03 :]
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Arek Śr lip 08, 2009 12:15  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

A później się spotkali także w Realu,co ciekawe Owen odszedł Ruud przyszedł. Jaki widać ci trzej panowie mają upodobania do podobnych klubów :wink: Następny przystanek Milan? :) :twisted:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez smylas Śr lip 08, 2009 12:25  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

@rek napisał(a):Następny przystanek Milan?


Ale to już po przekroczeniu 35 lat :lol:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez tomasson Śr lip 08, 2009 12:43  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

smylas napisał(a):
@rek napisał(a):Następny przystanek Milan?


Ale to już po przekroczeniu 35 lat :lol:


Polityka Milanu właśnie się zmienia. Ale ten stary Milan z kulejącymi dziadkami po aferach, prawie bez wakacji przed sezonem i praktycznie bez wzmocnień zdeptał dużo młodszych jak Bayern i MU a w finale bez fajerwerków ale zasłużenie pokonał Liverpool
"Richard jest rajdowcem, bierze udział w wyścigach Formuły 1. Na pewno słyszałaś, Fittipaldi, Niki Lauda, On. To światowa czołówka"
Avatar użytkownika
tomasson
 
Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 19:34
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez smylas Śr lip 08, 2009 12:49  Re: Ligi zagraniczne 2009/2010

Się zmienia? :lol:
Odchodzą Kaka, Gourcuff, czyli najmłodsi w zespole a sytuacja Pato nie jest jasna, jak do tej pory kupiony jedynie 28letni Onyewu. Pozostaje pogratulować odmładzania składu :wink: :P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości