ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez misiakow So wrz 12, 2009 20:48  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

I teraz będzie wielkie rozluźnienie bo co to Francja i przegramy 0-3 :-? Mam nadzieję, że nie, ale takie mam przeczucie.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Noras So wrz 12, 2009 20:58  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Myślę że jednak nie, pokonali Rosjan, więc chyba nie są słabeuszami...

EDYTA się pyta: O której jutro finał ? Nie mogę znaleźc nic w ramówce polsatu :-?

dzięki slip :-P
Ostatnio edytowano So wrz 12, 2009 21:44 przez Noras, łącznie edytowano 2 razy
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez mik3 So wrz 12, 2009 21:05  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Mamy psychologiczną przewagę, ograliśmy już Francuzów, a do tego mają za sobą ciężki mecz, będą ciut zmęczeni :-) To jest niepowtarzalna szansa na złoto, które można zdobyć, nie przegrywając żadnego meczu 8-)
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Postprzez slipstream So wrz 12, 2009 21:43  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

O której jutro finał ? Nie mogę znaleźc nic w ramówce polsatu

Nie ma w ramówce bo pewnie nikt nie planował ramówki z Polakami aż w finale... A tak poza tym finał ma być o 19.30

Swoją droga tylu malkontentów mówiło ze taka słaba ta nasza grupa, za to w tej drugiej grają "prawdziwe" zespoły. No cóz, niezły psikus skoro drużyny akurat z tej naszej słabej grupy zagrają o złoto.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rado123F1 So wrz 12, 2009 21:47  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

A jednak to Francuzi zagrają z Polakami :grin: Już myślałem że się nie wywiną w Tie-breaku. Bardzo im kibicowałem (nienawidzę Ruskich), ale nie wierzyłem że wyciągną 9:13. :???: Prawie się zesrałem z emocji :-D Przecierałem oczy ze zdumienia, widząc, jakie czapy dostawali Rosjanie pod koniec meczu. To oni zagrają więc w finale. Sam nie wiem czy to lepiej, bo Rosjanie są mocni, ale pod presją nie wytrzymują. A Francuzi są dosyć nieprzewidywalni i grający technicznie(choć blok też dobry). Chyba będzie trzeba dużo grać środkiem (Możdżonek i Pliński - Dwie wieże :) ). Z Francuzami potrafimy wygrywać (przypomina mi się dramatyczne 3:2 w LŚ 2007 - niesamowite zwroty akcji i Happy End). Jednak żebyśmy nie padli ofiarami klątwy drugiego meczu :-( . Francuzi z każdym meczem grają coraz lepiej i wygląda na to że są w gazie i mogą pokonać każdego. Jutro będziemy raczej faworytami i musimy wytrzymać presję. Jeśli się uda może być pięknie.

Więc jutro o 19:30 oglądamy Polsat(oczywiście najpierw F1 :) ) i kibicujemy Polakom w walce o mistrzostwo europy
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez Barti So wrz 12, 2009 22:44  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Jak się patrzy na naszych chłopaków to ręce same składają się do oklasków.
Aptekarska dokładność w przyjęciu całego zespołu. Brazyliana na rozegraniu w wykonaniu Zagumnego, bezczelne ataki Kurka... profesura Gruszki przy każdej piłce. Rozrywające serwisy Bąkiewicza. Egzekucje naszych środkowych... i ten spokój Daniele Castelaniego. :)

Jeżeli jutro zagramy tak jak dzisiaj, to wątpię by Francuzi mogli nas zatrzymać. Nie znam się na siatkówce, ale nawet brazylia nie miałby szans z tak uskrzydlonymi Polakami. To że mamy umiejętności to raz, dwa... widać że nasi zawodnicy mają charakter do walki i rywalizacji. Ja to traktuję jako podstawową cechę dobrego sportowca czy drużyny.
Bułgarzy woleli prowokować, dużo mówić a nasi z premedytacją ich zdeklasowali.

W trakcie trzeciego seta komentator powiedział "demonstracja siły polskiego zespołu"
Po takim show muszą się nas bać wszyscy. Z szacunku dla walczących w Turcji nie będę wymieniał graczy których z różnych powodów nie można zobaczyć na parkiecie. Jeżeli oni wrócą, trener wkomponuje ich w drużynę to można będzie śmiało rzec, że Polska siatkówka to sam szczyt.
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Angulo N wrz 13, 2009 11:08  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

No i jednak sobie jeszcze poczekam...Tym razem srogo sie pomyliłem, Polacy mają tą cechę, którą Bułgarom brakuje, czyli 0 zepsutych zagrywek i 0 błędów... :-( Kazijski i reszta oddali Polakom 20 punktów za darmo, w ogóle mam wrażenie, że Bułgarzy grają świetnie, póki ktoś nie przerwie ich dobrej passy. Mówi się trudno. Polacy po prostu byli lepsi. :P

A już liczyłem na finał Polska - Rosja. :o
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez chmiel N wrz 13, 2009 12:17  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Polska - Bułgaria 3:0 (25:19, 30:28, 25:20)
Pisałem, że Polacy muszą zagrać najlepszy mecz w tym turnieju i zagrali! :D Po prostu kapitalne spotkanie w wykonaniu reprezentacji Polski. Wygraliśmy z silnymi Bułgarami bardzo pewnie i szybko. Jedynie w II secie Bułgarzy podjęli walkę i mogło się skończyć różnie, ale Biało-Czerwoni w emocjonującej końcówce nie zawiedli. W I i III partii wygraliśmy zdecydowanie, nie pozostawiając rywalom złudzeń. Fantastyczna dyspozycja całej drużyny i wręcz perfekcja taktyczna. Wszyscy zasłużyli na wyróżnienie, ale ja zwróciłbym przede wszystkim uwagę na Zagumnego. Wreszcie pokazał swój geniusz na tym turnieju i zagrał na miarę swoich nieprzeciętnych umiejętności. Kiedy miał piłkę przy siatce i to wcale nie jakoś super dokładną, atakujący praktycznie zawsze mieli przed sobą jedynie pojedynczy błąd. Czasami było nawet bez bloku, a czasami był podwójny, ale lotny i niedokładnie ustawiony. Rozgrywał po prostu wyśmienicie, robiąc z bułgarskich środkowych wiatraki. Poza tym Kurek świetnie, Gruszka po profesorsku, Pliński i Możdżonek skutecznie, Bąkiewicz wręcz idealnie w przyjęciu. Gacek nie miał imponujących statystyk, ale kilka piłek świetnie obronił i swoje zrobił. Ogromne brawa! :brawo: Jestem dumny!

Rosja - Francja 2:3 (18:25, 22:25, 27:25, 25:15, 15:17)
Mówiło się, że nasza grupa był najsłabsza i mieliśmy drogę do półfinału usłaną różami, a co się okazało? Że trafiliśmy na początku do grupy śmierci! ;) Tylko trochę przesadzam i cieszę się z faktu, że w finale zagrają Francuzi nie tylko z powodu mojej niechęci do Rosjan, ale również dlatego, że teraz nie powinno być gadania, że mieliśmy szczęście w losowaniu i tylko dlatego odnieśliśmy sukces. Wielkie gratulacje dla Francuzów, bo wrócili z dalekiej podróży, wygrywając ten mecz. Dwa pierwsze sety grali bardzo dobrze. Świetnie przyjmowali i skutecznie atakowali. Technika wzięła górę nad siłą, choć trzeba przyznać, że w tym fragmencie gry Rosjanie nie grali zbyt dobrze i całej swojej siły na pewno nie pokazali. W III partii nadal wyraźnie lepsi byli Trójkolorowi. Wygrywali 17:13 i byli bardzo blisko wygrania 3:0. W tym momencie jednak charakter pokazali Rosjanie, bo potrafili się podnieść, zaczęli grać zdecydowanie lepiej i wygrali seta. Wydawało się, że to był moment przełomowy, bo w IV partii Sborna rozniosła rywali, a w tie-breaku prowadziła 13:9. Francuzi chyba cały czas mieli w pamięci niewykorzystaną szansę z III seta, była to zupełnie inna drużyna niż na początku spotkania. Jednak kiedy nic nie wskazywało na to, że Francja jest w stanie się podnieść, a rozpędzona i uskrzydlona Rosja nie odda zwycięstwa, nagle nastąpiła u Francuzów metamorfoza. Pojawiły się bloki, Samica zagrał asa, Rosjanie byli zszokowani i z tego szoku już nie wyszli. Niesamowity powrót Trójkolorowych. Brawo!

Rosja - Bułgaria
Chcieli trafić w półfinałach na drużyny z polskiej połówki, trafili, byli bardzo pewni siebie i zostali ukarani. Teraz niech się biją w meczu pocieszenia. :-P

Polska - Francja
Zdecydowanie przestrzegałbym przed zbytnim sugerowaniem się pierwszym spotkaniem na tych mistrzostwach, kiedy to Polacy pewnie wygrali 3:1. Francuzi rozkręcali się w tym turnieju z meczu na mecz, grali coraz lepiej. Przede wszystkim coraz lepiej grał i zgrał się z resztą drużyny teoretycznie ich trzeci rozgrywający Yannick Bazin. To już nie ta samo drużyna co na początku. Polacy są uskrzydleni sukcesem, ale Francuzi też przecież są uskrzydleni po wspaniałym zwycięstwie nad Rosją. Oni chyba jeszcze bardziej nie spodziewali się gry w finale niż my. Ich atutami na pewno jest wszechstronność i wyszkolenie techniczne. Nadrabiają tym trochę mniejszą siłę rażenia, choć i ta nie jest wcale mała. Przede wszystkim kapitalnie przyjmują i bronią. Takiej linii przyjęcia nie miał nikt na ME, co zresztą potwierdzają statystyki. Henno i Antiga przyjmują świetnie, Samica od nich może trochę odstaję, ale również bardzo dobrze radzi sobie w tym elemencie. Dzięki temu rozgrywający ma naprawdę ułatwione zadanie. To jednak Polacy są faworytem tego spotkania. Otworzyła się przed nami ogromna szansa na złoto ME. Tak przecież nieoczekiwane. Jeszcze miesiąc temu marzyliśmy choćby o półfinale. Teraz możemy zostać najlepszą drużyną w Europie. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale Biało-Czerwoni jak najbardziej są w stanie tego dokonać. Na naszą korzyść działa to, że Francuzi powinni być bardziej zmęczeni. Grali wczoraj bardzo długo i do bardzo późna, kiedy my już odpoczywaliśmy po szybkim zwycięstwie. Do boju Polacy! Po złoto!
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Maly-boy N wrz 13, 2009 15:19  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

polsat nie ma zamiaru transmitować finału ? ;o z tego co widzę w programie nie ma finału na polsacie a jest tylko na polsacie sport
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Voltare N wrz 13, 2009 15:26  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Wszak w programie nie ma, ale wątpię aby Polsat zrobił takiego psikusa czym naraził by się bardzo użytkownikom nie posiadającym Polsatu Sport. Polsat to nie TVP i jestem w 100% pewien że finał pokażą w otwartym kanale.
Avatar użytkownika
Voltare
 
Dołączył(a): Pn sty 21, 2008 15:00
Lokalizacja: Dębica/Podkarpacie/Polska
GG: 757503

Postprzez ayrtonsenna N wrz 13, 2009 15:29  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Pokażą napewno wczoraj w dzienniku mówili, że będzie w otwartym finał ,meczu o 3 miejsce nie będzie jaś fasola leci :evil:
ObrazekObrazek
Avatar użytkownika
ayrtonsenna
 
Dołączył(a): N lut 01, 2009 18:02
GG: 21683572

Postprzez lechf1 N wrz 13, 2009 16:04  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Zassajcie iple to będziecie mogli i finał i o 3 miejsce obejrzeć. 8-)
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez smylas N wrz 13, 2009 16:41  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Pytanie do tych co korzystają z ipli: też wam stało się coś dziwnego i nie wyświetla wam ani meczu ani innych materiałów :o
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez misiakow N wrz 13, 2009 16:43  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

ja mam "Nie można połączyć się z serwerem" :?
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez smylas N wrz 13, 2009 16:55  Re: ME w siatkówce mężczyzn — Turcja 2009

Mi się już naprawiło, ale strasznie tnie tak że nie da się oglądać :x

edit: fu*k co jest znowu nie działa. Mam nadzieje że to nie u mnie i że się naprawi na finał :-? :?
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron