ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez pietrov Cz paź 01, 2009 18:16  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

A z tego co narazie widać wszystko rozegrało się przed meczem ;/
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez Arek Cz paź 01, 2009 18:24  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

E tam,nie znasz się :-P Patrz jak Holenderki teraz grają niesione dopingiem Polskich kibiców! :-D
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez Saruto Cz paź 01, 2009 18:41  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Jest nadzieja ;) 2:2 :D
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Angulo Cz paź 01, 2009 19:00  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Jest! Holenderki pokonały Ruskie w tie breaku! :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez rado123F1 Cz paź 01, 2009 19:10  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Teraz wszystko tylko w rękach Polek. Znając jednak życie to przygotujmy się na 5 setów dramatycznej walki. Jednak wierzę w Polki, bo taka okazja może się szybko nie trafić
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez Roxana Cz paź 01, 2009 21:39  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Brawa dla Naszych dziewczyn. Należało im się :P
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez chmiel Pt paź 02, 2009 12:52  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Widzę, że nie miałem dostępu do neta, dodatkowo od meczu z Chorwacją mogłem obejrzeć jedynie pojedynek z Belgijkami i w temacie coś mało postów się pojawia w trakcie mistrzostw. ;) Przed turniejem typowałem porażki z Holandią oraz Rosją i 5. albo 6. miejsce. Z Pomarańczowymi nasze dziewczyny przegrały z kretesem, jednak udało się wygrać z Rosjankami i jestem niezmiernie szczęśliwy z tego powodu. :D Awans do półfinału jest już naprawdę dobrym osiągnięciem Polek. Zobaczymy, jak będzie w fazie finałowej, ale w zasadzie to można powiedzieć, że wynik już jest dobry, choć apetyt rośnie w miarę jedzenia i wszyscy liczą na więcej, oczywiście łącznie ze mną. Medal byłby już wielkim sukcesem Polek, trzeba o niego powalczyć z całych sił. W półfinale faworytkami są Holenderki, jednak nie sugerowałbym się przesadnie poprzednim spotkaniem z tą drużyną. W półfinale ten pojedynek może wyglądać zupełnie inaczej i właśnie na to liczę.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel So paź 03, 2009 22:53  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Polska - Holandia 1:3
Spodziewałem się porażki w tym spotkaniu, ale dziewczyny narobiły nadziei w III i IV secie. W pierwszych dwóch setach Polki dostawały srogie lanie jak w poprzednich spotkaniach z Holenderkami, no ale co można osiągnąć z przyjęciem poniżej 20%? Biało-Czerwone przyjmowały katastrofalnie, a szczególnie raziła mnie słaba dyspozycja w tym elemencie gry Zenik, która jako libero powinna trzymać przyjęcie na dobrym poziomie. Przy tak fatalnym przyjęciu gra musiała wyglądać, jak wyglądała. W III partii nasze dziewczyny chyba wreszcie uwierzyły, że z Pomarańczowymi można wygrać. Zaczęły grać zdecydowanie lepiej i odważniej, co poskutkowało wygranym setem. W IV secie na drugą przerwę techniczną Polki schodziły z prowadzeniem, więc naprawdę była wielka nadzieja na tie-breaka, w którym żaden wynik nie byłby zaskakujący. Niestety w trans wpadła Manon Flier. Już wcześniej grała świetnie, ale w końcówce tej IV partii zagrała fantastycznie. Pokazała klasę w najważniejszym momencie. W ogóle Flier nie dość, że cholernie dobrze gra, to jeszcze cholernie ładnie wygląda. ;) Szkoda porażki, ale Holenderki były po prostu lepsze, a nasze dziewczyny mają jeszcze szanse na brąz, który byłby ogromnym sukcesem.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Voodoo N paź 04, 2009 18:28  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Powiem tyle: ale jazda!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
:hurra: :hurra: Polska - Niemcy 3-0!! :hurra: :hurra:

Dzisiaj Niemki to tylko tło dla naszych dziewczyn. Myślałem, że będzie trudniej, ale przy takiej publiczności rywalki szans nie miały żadnych. Medal brązowy dla naszej drużyny to naprawdę wielki sukces, a na poprzednich mistrzostwach było przecież gorzej, mimo lepszego (teoretycznie!) składu. Fajnie się oglądało, z jednej strony chęć, aby Polki zwyciężyły jak najszybciej, z drugiej - taki mecz chciałoby się oglądać i oglądać...
Wielki szacunek dla tego zespołu. :brawo: Więcej tak udanych mistrzostw! :brawo:
Avatar użytkownika
Voodoo
 
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 18:53

Postprzez rado123F1 N paź 04, 2009 20:29  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Wygoniliśmy Niemców do domu :brawo: :brawo: !!! Czemu tak wczoraj nie zagrały, to może srebro by było(z Włochami to by cud nie pomógł). Ale jeszcze raz brawo :brawo:. Pokazaliśmy, że mamy najlepszych kibiców siatki na całym świecie i drużyny w ścisłym czubie lub na szczycie :)
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez Maly-boy N paź 04, 2009 21:30  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Turcy mogą się schować z tymi swoimi mistrzostwami europy siatkarzy przy nas !! tam myślałem ,że oglądam jakieś mecze sparingowe a nie mistrzostwa europy w Polsce była niesamowita atmosfera i organizacja
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez chmiel Pn paź 05, 2009 16:11  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Polska - Niemcy 3:0
Momentami Niemki grały naprawdę dobrze i dorównywały naszej reprezentacji, ale tylko momentami. Biało-Czerwone były wyraźnie lepsze w tym spotkaniu. Przeważały w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła i zasłużenie wygrały. Brązowy medal jest wielkim sukcesem Polek! Ogromne brawa i podziękowania dla naszych dziewczyn, bo na nie bez wątpienia zasłużyły! :brawo: Walczyły z całych sił i osiągnęły chyba najlepszy możliwy wynik, bo Holenderki i Włoszki były poza zasięgiem. Medal cieszy tym bardziej, że został zdobyty na turnieju rozgrywanym w naszym kraju. Szkoda tylko, że nie będą mogły przeżyć przywitania polskich kibiców na lotnisku. ;)

Włochy - Holandia 3:0
Totalna dominacja Włoszek. Pomarańczowe nie miały kompletnie żadnych szans na zwycięstwo przy Italii będącej w tak kapitalnej dyspozycji.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Angulo Wt paź 06, 2009 18:46  Re: ME w siatkówce kobiet — Polska 2009

Ha! Wiedziałem, wiedziałem, że nasze rozwalą szwabki 3:0! Zagrały fantastycznie, i dziękuję jak im, tak Polsce za świetnie zorganizowane Mistrzostwa. Oby Euro 2012 wypadło podobnie.
Co do finału to także obstawiałem 3:0 dla Włoszek, ach szkoda, że nie postawiłem kasy... :x
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości