Bukmacherka

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Europejczyk So maja 26, 2018 12:29  Re: Bukmacherka

Kupon dla zabawy, chyba po coś to napisałem ;)

Rzadko gram takie taśmy ale raz na kiedy można się zabawić :razz:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk So maja 26, 2018 22:17  Re: Bukmacherka

No to już z górki :rotfl:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Pauree N maja 27, 2018 12:24  Re: Bukmacherka

Dlaczego tam się pokazuje: kupon przygotowany, ale niezagrany?
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Europejczyk N maja 27, 2018 13:24  Re: Bukmacherka

Bo przygotowałem go przez internet a postawiłem już w punkcie stacjonarnym.
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk N maja 27, 2018 19:29  Re: Bukmacherka

No cóż... Trzeba będzie zadowolić się jakimś jeziorkiem w PL :-D Ale na MŚ na pewno zrobię drugie podejście z tasiemką :dziw:
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Pauree N maja 27, 2018 20:04  Re: Bukmacherka

Szybko poszło... :P
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Europejczyk N maja 27, 2018 20:26  Re: Bukmacherka

Kolega na poprzedniej stronie mi źle życzył to co się dziwić :D
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Pauree N maja 27, 2018 20:43  Re: Bukmacherka

Czyli jego wina. Niech Ci teraz oddaje potencjalną wygraną za złorzeczenie :lol:
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Pauree Wt maja 29, 2018 12:13  Re: Bukmacherka

Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez lolek99 Wt maja 29, 2018 13:30  Re: Bukmacherka




Faktycznie, dobry kupon, ale grupa H...?
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Pauree Śr maja 30, 2018 10:34  Re: Bukmacherka

Długo się wahałem, co z tą grupą H zrobić... i wydaje mi się, że koniec końców zadecyduje o ostatnim miejscu Japonii mecz z Senegalem ;)
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez lolek99 Śr maja 30, 2018 11:08  Re: Bukmacherka

No,oby :D
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Pauree Śr maja 30, 2018 22:06  Re: Bukmacherka

Oby to ten kupon wszedł... ale to jest tak pół na pół (wejdzie albo nie :D).

Arabia na ostatnim według mnie pewniak. Są według mnie najsłabsi w grupie, więc u nich zadecyduje IMHO mecz z Egiptem. Ten raczej Egipt wygra i ostatnie miejsce "pewne".
Hiszpania - Maroko i Iran prawie na pewno ograją (z Iranem może być problem, bo się zamurują). Według mnie z Portugalią też mają spore szanse wygrać, bo Portugalia nie gra nie wiadomo jak dobrego futbolu. Ale remis też według mnie realny, więc pierwszy znak zapytania tutaj bym dał.
Peru - według mnie bez szans w grupie. Australia wydaje się słaba, ale już pokazali na ostatnim Mundialu, że idą do przodu. Zakładam, że jeśli nawet nie wygrają z Peru, to pokonają ich bilansem bramkowym. Peru straci dużo bramek.
Argentyna - generalnie mocna grupa, ale nie wydaje mi się, że Argentyna zagra na tyle słabo żeby nie wyjść z grupy. Na moje nie wyjdzie Nigeria i Islandia, choć scenariusz z Chorwacją też realny. Chorwacja gra dobrze w defensywie i to ich może uratować.
Brazylia - według mnie pewniak. Tam chyba Serbia, Szwajcaria i Kostaryka do ogrania. Kompletu punktów może nie będzie, ale przy ich ofensywnym stylu gry i fakcie, że im po prostu idzie dobrze, są według mnie faworytami. Zresztą nie muszą wygrać wszystkiego, bo mogą zremisować. Chciałem dać, że zdobędą 9 punktów, ale... jakoś nie.
Niemcy - no tutaj to wiadomo. Wprawdzie mają na rozkładzie Szwedów i Meksyk, ale grupę powinni wygrać. Choć może im się przytrafić remis. Też się wahałem, czy nie postawić na 9 punktów.
Belgia - znak zapytania, bo Anglia ma obecnie bardzo dobry atak. Problem jednak w tym, że tam nie ma zbyt dobrej obrony i że Anglia od wielu turniejów daje po prostu ciała. Chyba mnie skusił kurs - choć i tak nie wierzę, żeby przegrali bądź zremisowali z Anglią.
Japonia - tutaj kompletnie nie wiedziałem na co postawić... ale chciałem dać cokolwiek z każdej grupy i padło akurat na to. Zabrakło JAKIEGOKOLWIEK pewniaka i według mnie może się tutaj stać wszystko... ale postawiłem na to, bo Japonia wydaje mi się mimo wszystko najsłabsza. Nie zdziwię się, jeśli kupon wtopię akurat tutaj. Wydaje mi się zresztą, że Senegal wyjdzie z grupy kosztem Polski lub Kolumbii. Ale tak jak mówię: nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta i zdecydowanego chłopca do bicia. Sytuacja podobna jak w grupie A, gdzie niby Rosja i Urugwaj są mocne, ale jest też Egipt z Salahem. Ciężko byłoby mi postawić, kto z tej trójki nie wyjdzie z grupy.

Taka krótka analiza jak ja to widzę. Nie znam dokładnie składów wszystkich reprezentacji i piłka światowa nie jest już moim konikiem tak jak kiedyś... ale coś tam wiem i wydaje mi się, że to nie jest taki "kompletny wariat" ten kupon. Choć pewne ryzyko w nim jest. Polecam generalnie każdemu taki kupon właśnie - nie taki na typowanie meczów, ale właśnie na jedno wydarzenie z każdej grupy, takie najbardziej realne według Was. Ładne są kursy i można sobie zarobić.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Europejczyk Cz cze 14, 2018 21:25  Re: Bukmacherka

Jak tam Panowie kupony ? Ja na tę chwilę mam 3 i jak na razie po pierwszym meczu wszystkie w grze :-P

1. U buka etoto.pl , korzystając z promcji "zakład bez ryzyka" za 100 zł. Łapcie fote, bo nie wiem jak skopiować kupon.

Obrazek


2. Wariacik na fortunie za 4 dyszki ;)

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN

3. I też taki trochę wariacik za dyszkę

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glown ... &kind=MAIN
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Postprzez Europejczyk So cze 16, 2018 12:57  Re: Bukmacherka

No i 350 do przodu :)
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość