ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez SPIDER So sty 30, 2010 16:04  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Krótko. Islandia w tym meczu nie miała w zasadzie nic do powiedzenia. Jednak i tak mam wrażenie, że to nie było 100% możliwości Francji. Co prawda pod koniec meczu to oni grali w piłkę ręczną, ale zmiennicy grali właściwie to samo, co podstawowy skład.

Kolejna wielka impreza, gdzie Francuzi dochodzą do finału.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez pjaxz So sty 30, 2010 17:12  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu z tak świetnym rywalem nadspodziewanie dobra. W pierwszych 15 minutach cztery piłki absurdalnie i niesłusznie przyznane Chorwatom (min jak Chorwat wypadł z piłką na aut bez kontaktu z naszym zawodnikiem). No i na koniec 2 minuty dla Siódmiaka to zwyczajna kpina ze zdrowego rozsądku. Takie detale mogą zadecydować przy wyrównanym spotkaniu
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Kajek So sty 30, 2010 18:08  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Cyrk, kpina, skandal,zenua - na miejscu naszych, usiadł bym na boisku, na miejscu Wenty - przy... sędziemu.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez pjaxz So sty 30, 2010 18:08  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Drukarnia... Szkoda słów... :(
Graliśmy naprawdę dobrze, ale to co widzieliśmy nie miało nic wspólnego ze sportem. BRAWO POLACY!!! JESTEM Z WAS DUMNY!!!
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez AutoryteT So sty 30, 2010 18:12  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Zaraz powie że co że sądziowie źle sędziowali a 3 bramkami aż przegraliśmy. Przegraliśmy 3 bramkami, ale gdybyśmy dostali piłke kilka razy kiedy się nam należała i wykorzystali chociaż połowe tych sytuacji to my bylibyśmy w finale.
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez dragon92 So sty 30, 2010 18:13  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Gdyby nie te debilne decyzje sędziów mieli byśmy teraz dogrywkę.
Avatar użytkownika
dragon92
 
Dołączył(a): Pn maja 28, 2007 19:42
Lokalizacja: Szczecin
GG: 2665605

Postprzez bosssu So sty 30, 2010 18:13  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

To jakieś jaja, jak Polacy byli w ofensywie to co chwilę faul a ataku, a w defensywie co chwilę karne dla naszych rywali. O grze na czas to szkoda nawet wspominać, Chorwaci grali ile chcieli a nam co chwilę gwizdali pasywną. Żenada :evil:
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez kamilek806 So sty 30, 2010 18:16  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Przegrać z sędziami to boli gorzej niż słaba gra polaków którzy grali dobrze..
Obrazek
Avatar użytkownika
kamilek806
 
Dołączył(a): So lis 10, 2007 21:15
Lokalizacja: ja jestem??
GG: 8666498

Postprzez Barti So sty 30, 2010 18:17  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Narzekacie na sędziów. a po prostu skandynawowie sędziują bardzo skrupulatnie, "na centymetry" Popełnili przeciwko nam ewidentnie tylko 2 błędy i to w pierwszej połowie. Reszta mogła być puszczana i gwizdana. Niestety sędziowanie w piłce ręcznej jest nie doskonałe, wiele zależy od tego na jak twardą grę pozwolą sędziowie i jaka będzie ich interpretacja.

Nie wiem dlaczego ukarali Wente i dali piłkę Chorwatom, wiec może maks 3.błedy z ich strony.

Przed meczem cieszyłem się, że będą sędziować Norwegowie bo Chorwaci to zespół brutalny w obronie. I liczyłem na wiele kar. Niestety jak się okazało nasz zespół okazał większą kosę. Byliśmy karani i słusznie.
Zresztą nie może być tak, że w drugiej połowie gra tylko Michał Jurecki a reszta śpi w ataku. Tu była porażka, nie potrzebne dwie kary Siudmiaka w I połowie. Dwa razy atak na głowę i gramy bez środka obrony. Później musiał się ostudzić, a Chorwacja waliła nam ze środka.

Przegraliśmy zasłużenie


EDIT: A finał przegraliśmy już z Francją, kiedy mogliśmy pozbyć się najlepszej drużyny świata i uniknąć Chorwatów. Tyle na temat. Z marzeń o złocie mamy jutro bój z Islandią która wcale słabsza od nas nie jest.
Ostatnio edytowano So sty 30, 2010 18:43 przez Barti, łącznie edytowano 3 razy
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Angulo So sty 30, 2010 18:19  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Chorwacja - Polska 24:21
:evil: :evil: :evil: :evil: To wszystkie moje odczucia! Chorwaci wygrali grając w siódemkę, a siódmym zawodnikiem był dla nich sędzia. Kluczowa była akcja z upomnieniem dla Wenty. Na jego miejscu dałbym w ryj temu Balicośtam.
To był mecz do wygrania. Zadecydowała jak zwykle niska skuteczność, mogliśmy w pierwszej połowie wbić więcej niż 10 bramek, do tego dochodzi jeszcze nie wykorzystany karny. W drugiej części pogubiła się gdzieś obrona, a poza tym zawsze przegrywaliśmy gry w przewadze. Szkoda, bo Chorwaci byli dziś jak najbardziej do ogrania. miejmy nadzieję, że jutro pokonamy Islandczyków i skonczymy z brazem. :-P
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez Dżejson So sty 30, 2010 18:23  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Jak ja dobrze wiem, jak to jest być robionym w ch*** przez sędziów... No nic, trudno, stało się, jutro walczymy o brąz, trzeba zapomnieć o tym meczu i skupić się na Islandii. Nie oglądałem pierwszej połowy, ale ewidentnie widzę, że Bielecki nie wykorzystuje swojego potencjału. Mam nadzieję, że tak samo jak na ostatnich mistrzostwach świata, odnajdzie się w ostatnim meczu mistrzostw i zbombarduje bramkę rywala. Mimo skandalicznej postawy sędziów (niektóre karne i kartka dla Wenty to jakiś żart) przegraliśmy w niższym wymiarze niż z Francją. Mam nadzieję, że tricolores jutro naklepią Chorwacji, nie po raz pierwszy zresztą.
Częściowo zgadzam się z Bartim. Porażka z Francją była preludium. Mogliśmy ich wyrzucić z turnieju i grać dzisiaj z Islandią. A tak, to mamy 2 porażki z rzędu, do 3 razy sztuka, jutro musimy wygrać żeby jakikolwiek medal wywieźć.
Ostatnio edytowano So sty 30, 2010 18:31 przez Dżejson, łącznie edytowano 2 razy
Dżejson
 
Dołączył(a): Pn sie 04, 2008 23:34

Postprzez Gie So sty 30, 2010 18:25  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

To była zemsta Norwegów za wyeliminowanie ich zespołu w ostatniej imprezie. Nie pamiętam co to było ale w ostatnich sekundach któryś z Polaków rzucił bramkę i przez to Norwegowie odpadli.
Avatar użytkownika
Gie
 
Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 16:00

Postprzez Angulo So sty 30, 2010 18:25  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Angulo, ale wszyscy grali w 7 :)

Chodzi mi o siódemkę w polu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez chmiel So sty 30, 2010 19:14  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

Barti napisał(a):Narzekacie na sędziów. a po prostu skandynawowie sędziują bardzo skrupulatnie, "na centymetry" Popełnili przeciwko nam ewidentnie tylko 2 błędy i to w pierwszej połowie. Reszta mogła być puszczana i gwizdana. Niestety sędziowanie w piłce ręcznej jest nie doskonałe, wiele zależy od tego na jak twardą grę pozwolą sędziowie i jaka będzie ich interpretacja.

Jaszka dobrze ustawia się w obronie, wpada w niego zawodnik chorwacki, fauluje, ale sędziowie dyktują karnego dla naszych rywali. To są 3 ewidentne błędy sędziów. Jak dla mnie było ich więcej, ale zakładając te 3. To jest mało wg Ciebie? Dlaczego w takim razie sędziowie nie pomylili się ani razu na naszą korzyść? Dlaczego w poprzednich meczach Polaków prowadzonych przez tę parę sędziowską również mylili się najczęściej na naszą niekorzyść? Jakoś trudno mi uwierzyć, że był to przypadek...

Zresztą nawet chorwackie media zdają sobie sprawę, że sędziowie im pomagali w dzisiejszym meczu.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez misiakow So sty 30, 2010 19:27  Re: ME w piłce ręcznej - Austria 2010

A to co wykonali arbitrzy po meczu doprowadza mnie do furii. Przepraszają naszą kadrę za sędziowanie w półfinale. Do jasnej cholery, co nam z ich przeprosin jak pomogli Chorwatom awansować :x
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron