Eliminacje do Euro 2012

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Noras N lut 07, 2010 12:46  Eliminacje do Euro 2012

W Warszawie wylosowano grupy eliminacyjne do Euro 2012.

Grupa A
1.Niemcy
2.Turcja
3.Austria
4.Belgia
5.Kazachstan
6.Azerbejdżan

Grupa B
1.Rosja
2.Słowacja
3.Irlandia
4.Macedonia
5.Armenia
6.Andora

Grupa C
1.Włochy
2.Serbia
3.Irlandia Północna
4.Słowenia
5.Estonia
6.Wyspy Owcze

Grupa D
1.Francja
2.Rumunia
3.Bośnia i Hercegowina
4.Białoruś
5.Albania
6.Luksemburg

Grupa E
1.Holandia
2.Szwecja
3.Finlandia
4.Węgry
5.Mołdawia
6.San Marino

Grupa F
1.Chorwacja
2.Grecja
3.Izrael
4.Łotwa
5.Gruzja
6.Malta

Grupa G
1.Anglia
2.Szwajcaria
3.Bułgaria
4.Walia
5.Czarnogóra

Grupa H
1.Portugalia
2.Dania
3.Norwegia
4.Cypr
5.Islandia

Grupa I
1.Hiszpania
2.Czechy
3.Szkocja
4.Litwa
5.Liechtenstein
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Piru N lut 07, 2010 13:08  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

Jak dla mnie grupą śmierci można mianować grupę A, gdzie są Niemcy i 3 wyrównane zespoły.Najsłabszą grupą jest F(ci Grecy zawsze mają głupie szczęście :evil: ).Jeśli chodzi o drużyny którym kibicuje to Irlandia nawet dobrze trafiła.Rosja i Słowacja są do ogrania, a inne powinny pójść bez problemu.Finlandia-derby ze Szwecją i z Węgrami, a także mocna Holandia i beznadziejne San Marino.H-grupa wybitnie skandynawska.To dobrze, bo na pewno któraś przejdzie chociaż do baraży.Hiszpania powinna poradzić sobie z Czechami i Szkocją.
Piru
 

Postprzez misiakow N lut 07, 2010 13:15  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

A
Najbardziej interesująca grupa. Walka pomiędzy Austrią, Turcją i Niemcami będzie gorąca. Liczę, że sporo namieszają Belgowie i Niemców nie zobaczymy w czerwcu 2012 w Polsce 8-)
B
Bez złudzeń awans raczej dla Rosji, nie widzę szans ani dla Słowacji ani tym bardziej dla Irlandii.
C
Pewniak - Włochy. Drugie miejsce raczej dla Słowenii, jeśli utrzyma formę z eliminacji do RPA.
D
Podobnie jak w C. Bez problemów Francja.
E
Walka pomiędzy Finlandią i Szwecją o drugie miejsce, bo pierwsze powinni zdobyć Holendrzy.
F
Mistrzowie Europy z 2004 mają dosyć łatwą drogę do awansu. Chorwaci to tylko jednorazowy strzał w Niemczech w 2006.
G
Anglia po odpadnięciu w eliminacjach do Euro2008 ma coś do udowodnienia pozostałym ekipom i nie ma takiej możliwości, żeby nie zdobyli kompletu punktów.
H
Może być wyrównany bój. Dania i Norwegia to nie są słabe zespoły, ale jednak słabsze niż Portugalia, która powinna sobie poradzić w tej grupie.
I
Większość stawia pewnie na Hiszpanię, racja, ale Czechy wspólnie ze Szkotami mogą stawiać niemały opór.

Ogólnie liczę na dobre widowisko i ciekawe mecze :-D
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez Kubix N lut 07, 2010 16:01  Re: Eliminacje do Euro 2012

Co do grup.Najłatwiejsze losowanie było moim zdaniem dla Niemców 8-) 8-) Zobaczcie co tam są za zespoły ,a jak wiem to Niemcy dalej trzymają się w światowej czołówce futbolówki :lol: Do grupy śmierci można zaliczyć grupę I.Najlepsza to tam będzie walka Hiszpanów i Szkocji ,którzy pną się w górę w rankingu FIFA .Z chęcią będę śledził poczynania tej grupy :P
Robert Kubica Fan.
Avatar użytkownika
Kubix
 
Dołączył(a): So lis 28, 2009 20:32
Lokalizacja: Zamość
GG: 2601453

Postprzez misiakow N lut 07, 2010 16:06  Re: Eliminacje do Euro 2012

Najłatwiejsze losowanie było moim zdaniem dla Niemców 8-) 8-)

ke?
Sprawdź jaki naród zamieszkuje ziemie niemieckie i austriackie :???:
Podpowiem Ci. Jest to Turcja :-) Resztę sam sobie dopowiedz.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez rado123F1 N lut 07, 2010 16:30  Re: Eliminacje do Euro 2012

Losowanie za nami i grupy ciekawe :) Grupa A to niezły koktajl: Austria, Niemcy i Turcja :twisted: A więc może być ciekawie. Poza tym grupa G jest ciekawa, mimo że zdecydowanym faworytem jest Anglia. Nie ma tam jednak żadnego słabego zespołu. O drugie miejsce jest w stanie powalczyć każdy. Słabą grupą, ale wyrównaną jest F. Nie ma tam jakiegoś głównego faworyta.
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez chmiel N lut 07, 2010 19:21  Re: Euro 2012 — Polska i Ukraina

misiakow napisał(a):Mistrzowie Europy z 2004 mają dosyć łatwą drogę do awansu. Chorwaci to tylko jednorazowy strzał w Niemczech w 2006.

:o Że niby MŚ w Niemczech były dla Chorwatów sukcesem i to jeszcze jedynym w ostatnich latach?
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez misiakow N lut 07, 2010 19:23  Re: Eliminacje do Euro 2012

Pomyłeczka. Chodziło oczywiście o Euro 2008 :zakrywa:
Do tego dochodzi jeszcze bodajże również ćwierćfinał w '96 (?)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez slipstream N lut 07, 2010 19:31  Re: Eliminacje do Euro 2012

Mój Boże, czy ktoś słyszał (znów) cudowny dowód w jakiej epoce żyje Grzegorz Lato. Mówi o rozdzieleniu politycznym pewnych krajów, mówi że rozdzielone zostały "Gruzja i związek... Rosja".

Przepraszam, ale nie mogłem wtedy i dzielę się z wami moją niemocą.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez DamianF N lut 07, 2010 19:31  Re: Eliminacje do Euro 2012

misiakow napisał(a):
Najłatwiejsze losowanie było moim zdaniem dla Niemców 8-) 8-)

ke?
Sprawdź jaki naród zamieszkuje ziemie niemieckie i austriackie :???:
Podpowiem Ci. Jest to Turcja :-) Resztę sam sobie dopowiedz.


yyy?
A co ma to do tego? Austria i Turcją są mocne bo Turcy zamieszkują na terenie Austrii i Niemiec ? Nie kumam...

Z resztą od kiedy Austria to dobry zespół? Chodź fakt od Euro 08 mogło się sporo zmienić , ale na pewno nie tak, że będą walczyć jak równy z równym z Niemcami.
DamianF
redaktor
 
Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 17:05
Lokalizacja: Chwałowice

Postprzez misiakow N lut 07, 2010 19:33  Re: Eliminacje do Euro 2012

Ale o co cały szum. Chodzi Ci o przejęzyczenie w postaci "związek" ? :-P
A co ma to do tego?

A to, że mecze eliminacyjne nie są rozgrywane na terenach neutralnych :]
że będą walczyć jak równy z równym z Niemcami.

Tak nie mówiłem :]
Widzę, że trzeba łopatologicznie, a więc, mówiłem o walce Niemcy - Turcja, Austra - Turcja.
Teraz jasne ?
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez lechf1 N lut 07, 2010 19:36  Re: Eliminacje do Euro 2012

slipstream napisał(a):Mój Boże, czy ktoś słyszał (znów) cudowny dowód w jakiej epoce żyje Grzegorz Lato. Mówi o rozdzieleniu politycznym pewnych krajów, mówi że rozdzielone zostały "Gruzja i związek... Rosja".

Przepraszam, ale nie mogłem wtedy i dzielę się z wami moją niemocą.



gdzie można usłyszeć ów wywód ?
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez chmiel N lut 07, 2010 19:48  Re: Eliminacje do Euro 2012

misiakow napisał(a):Pomyłeczka. Chodziło oczywiście o Euro 2008 :zakrywa:

Nawet jeżeli chodziło Ci o Euro 2008, to nie potrafię zrozumieć, jak można nazwać Chorwatów jednorazowym strzałem w porównaniu do Grecji. Jak dla mnie to właśnie Grecy są typowym jednorazowym strzałem. Chorwacja gra w ostatnich latach na równiejszym poziomie niż Grecy. Moim zdaniem faworytem grupy F są Chorwaci i ze sporą dozą pewności powiem, że potwierdzą to na boisku, wygrywając tę grupę.

misiakow napisał(a):Do tego dochodzi jeszcze bodajże również ćwierćfinał w '96 (?)

Myślałem, że mówisz tylko o latach z dwójką z przodu. Jeżeli sięgamy dalej, to już w ogóle nie potrafię pojąć, jak Chorwatów można określić tak, jak Ty określiłeś. :-P Brąz MŚ (1998), dwa ćwierćfinały ME (1996, 2008) i regularna gra na wielkich turniejach. Porównując to do Greków i tego jednego wyskoku, widać wyraźnie, kto jest jednorazowym strzałem.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Piru N lut 07, 2010 19:48  Re: Eliminacje do Euro 2012

Było na początku losowania, że ze względów politycznych Rosja i Gruzja oraz Azerbejdżan i Armenia nie mogą być ze sobą w grupie, a akurat drugi wariant wylosował Boniek 8-)
Piru
 

Postprzez misiakow N lut 07, 2010 19:51  Re: Eliminacje do Euro 2012

Chmiel może i masz rację :) Jakoś Chorwaci nie zapadli mi w pamięć na europejskich boiskach :)
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron