Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Któremu zespołowi kibicujesz:

Wisła Kraków
5
10%
Lech Poznań
18
35%
Legia Warszawa
2
4%
Ruch Chorzów
3
6%
GKS Bełchatów
1
2%
Lechia Gdańsk
0
Brak głosów
Polonia Bytom
0
Brak głosów
Śląsk Wrocław
3
6%
Zagłębie Lubin
1
2%
Cracovia Kraków
1
2%
Korona Kielce
0
Brak głosów
Arka Gdynia
0
Brak głosów
Jagiellonia Białystok
2
4%
Piast Gliwice
1
2%
Odra Wodzisław
1
2%
Polonia Warszawa
2
4%
Widzew
3
6%
ŁKS
1
2%
Inny klub
8
15%
 
Liczba głosów : 52

Postprzez rado123F1 Wt mar 23, 2010 20:37  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

Ja postanowiłem nie dawać opcji "Inny Klub" bo jest zbyt anonimowa. W moim sercu jest głównie Pogoń Prudnik :) . Tyle, że grają w lidze okręgowej i nie ma rewelacji, choć jest duża szansa na awans w tym sezonie.

Z klubów Ekstraklasy ulubionym jest Piast Gliwice(zaznaczyłem go w ankiecie), bo jest najbliżej ze wszystkich i w Prudniku mamy zaprzyjaźnionych kibiców z tym klubem :) Drugim klubem któremu kibicuje jest Lech Poznań
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez czlapka Wt mar 23, 2010 21:15  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

oooo i tylko Łódzki Widzew aleee !!! :grin:
Myślę że się mogę kibicem Widzewa nazwać spokojnie,od jesieni 2007 nie opuściłem żadnego meczu w Łodzi ;p Gorzej niestety z wyjazdami,bo tu dopiero zaczynam te przygody.Spokojny i pewny marsz do Ekstraklasy, za rok miejsca 6-8, za dwa lata puchary :grin:
Avatar użytkownika
czlapka
 
Dołączył(a): So sie 12, 2006 12:59
Lokalizacja: 3city/Ldz

Postprzez chmiel Wt mar 23, 2010 21:24  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

Ja w rywalizacji ligowej nie kibicuję specjalnie żadnej z drużyn. Za to można powiedzieć, że kibicuję każdej polskiej drużynie na arenie międzynarodowej. Cieszę się każdym dobrym występem (chociaż mało takich) polskiego zespołu w europejskich pucharach. Mniej ważne, jaki to jest klub. Ważne, że reprezentuje Polskę. Jednak jeżeli już miałbym wybrać, to wybrałbym Wisłę, a w następnej kolejności Lecha.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez BagBag Wt mar 23, 2010 22:25  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

Ja za bardzo piłki nie oglądam sporadycznie co obejrzę jakieś derby, ale głównie jestem kibicem Lecha, z powodów z miejsca zamieszkania :) u mnie w rodzinie głównie Tata jest fanboy'em także tak to jest :)
Avatar użytkownika
BagBag
 
Dołączył(a): N mar 02, 2008 11:15

Postprzez MITSUBISHI_WRC Wt mar 23, 2010 22:33  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

misiakow napisał(a):
DAK napisał(a):a gdzie łodzki Widzew?

Mexi napisał(a):Tylko Widzew

A ja się zapytam gdzie jest Jedyny łódzki klub?
ŁKS! :-)

W pierwszym poście napisałem że są tylko ''ekstraklasowe'' zespoły, no ale dodam te które chcecie, żeby nikt nie był pokrzywdzony. Zresztą te dwa zespoły występowały w dawnej pierwszej lidze (Widzew z sukcesami na arenie międzynarodowej, pamiętam te mecze), także chyba nic się nie stanie jak dodamy Łódzkie kluby.
bosssu napisał(a):Ja kibicuje oczywiście Wiśle Kraków, poza tym jeszcze Unii Tarnów (aktualnie 3 liga). Reszta klubów właściwie jest mi obojętna. :-P

EDIT: O widzę że nawet jakiś fan cracowii się znalazł na forum :twisted:

Chyba można zrozumieć twoje sympatie, jak nie mylę się (jeśli tak proszę poprawić mnie :-P) to Wisła ma sztame z Unią. :lol:

PS: Przez dodanie dwóch nowych zespołów wyniki głosowania zresetowały się, także jeszcze raz zagłosujcie. :-(
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bosssu Śr mar 24, 2010 7:37  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

MITSUBISHI_WRC napisał(a):Chyba można zrozumieć twoje sympatie, jak nie mylę się (jeśli tak proszę poprawić mnie :-P) to Wisła ma sztame z Unią. :lol:

Zgadza się. Była nawet kiedyś propozycja żeby Wisła rozgrywała mecze ligowe w Tarnowie (podczas remontu stadionu w Krakowie), ale ostatecznie zdecydowali się na Sosnowiec.
Można powiedzieć, że zarówno kluby jak i kibice Wisły i Unii są w przyjacielskich stosunkach. :-)
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Noras Śr mar 24, 2010 7:45  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

Nie interesuje się za bardzo naszą ligą, ale jak miałbym wybierac to tylko Lech ! Jeszcze kibicuje Zawiszy, ale ona gra w II lidze chociaż jest w tym sezonie szansa na awans, ale tak jak powiedziałem, nie jestem fanatykiem żadnego polskiego klubu :evil:
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Audi Śr mar 24, 2010 11:35  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

Ja prawie w ogóle nie interesuję się polską Ekstraklasą, bardziej ciekawi mnie I liga z powodu występującej tam Pogoni Szczecin, z tej racji zaznaczyłem inny klub. A z polskiej Ekstraklasy to nie przepadam szczególnie za nikim, mało mnie obchodzi, czy wygra Wisła czy Ruch Chorzów :wink:
- Jak można słuchać muzyki elektronicznej? Muzyka musi mieć przekaz!
- Ja natomiast lubuję się w szukaniu poezji w malarstwie marynistycznym oraz kompozycji muzycznych w rzeźbie.
Avatar użytkownika
Audi
moderator
 
Dołączył(a): So lip 07, 2007 10:06
Lokalizacja: Ingolstadt
GG: 5208633

Postprzez hideto Śr mar 24, 2010 12:33  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

a gdzie opcja, żadnemu - bo polska liga to dno i metr mułu ? ;p
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez AutoryteT Śr mar 24, 2010 13:55  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

Bo to się wydaje być oczywiste :razz:
Zagłosowałem na Lecha Poznań, bo podoba mi się ich styl gry i to, że grają do końca :-)
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez MITSUBISHI_WRC Śr mar 24, 2010 15:07  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

hideto napisał(a):a gdzie opcja, żadnemu - bo polska liga to dno i metr mułu ? ;p

Trudno się z tym nie zgodzić, no ale uszanujmy kibiców naszej ''pięknej kopanej ekstraklasy'' i nie tylko.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arek Śr mar 24, 2010 17:16  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

RKS Garbarnia Kraków. Te ankieta tak w ogóle ma mały sens. Większość kibicuję klubom poniżej Ekstraklasy i zaznaczają np. Lech,czy Wisłę,bo nie ma kogo innego na liście :P To jednak forum o F1,a nie piłkarskie,więc i liczba fanów niska. Ponoć najwięcej fanów ma Widzew :P http://www.komukibicujesz.pl/
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez polac Śr mar 24, 2010 20:56  Re: Jakiej drużyny piłkarskiej jesteś kibicem?

ak ktoś kibicuje Przebojowi Wolbrom to co ma zaznaczyć...

No gratuluje celności.
Przebojowi kibicuje tak po cichu trochę bo do Wolbromia mam nie daleko a moja Pogoń Miechów się gdzieś po okręgówkach tuła.A pomyśleć ze 5 lat temu ogrywaliśmy rezerwy Wisły Kraków wzmocnione Brożkami i Mauro Cantoro. :(
A jesli o polską piłkę to kibicuje Wiśle Kraków a za granicą Juventusowi i TSG1899 Hoffenheim
Za najwybitniejszego kierowcę w historii F1 uważam ROBERTA KUBICE i h**
polac
 
Dołączył(a): So paź 21, 2006 13:41

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość