Ligi Zagraniczne 2010/11

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Piru Cz lip 01, 2010 9:11  Ligi Zagraniczne 2010/11

Mamy już terminarz Premier League.Już w pierwszej kolejce będziemy świadkami hitów.Liverpool gra z Arsenalem, a Manchester City podejmuje Tottenham.Terminarz znajduje się tutaj http://www.premierleague.com/page/FixturesResults/0,,12306,00.html
Avatar użytkownika
Piru
 
Dołączył(a): Śr cze 30, 2010 22:59
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Noras Cz lip 08, 2010 20:08  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez cwiek Cz lip 08, 2010 20:15  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Arsenal jest gotowy zaoferować nawet 12 milionów funtów za Felipe Melo.


Nie zachwycał ostatnio, ale może wyspiarski styl gry by mu bardziej odpowiadał.

Barcelona chce mieć w swoich szeregach takich piłkarzy jak: Cesc Fàbregas, Fernando Torres i Javier Mascherano.


Ciekawe, skąd będą mieli pieniądze na nich. Ostatnio czytałem, że mają problem z wypłatami dla piłkarzy, pieniądze z transferu Y.Toure mają pójść na uregulowanie zaległości.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez BagBag Cz lip 08, 2010 20:27  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

- Manchester United i Manchester City będą się ścigać o gracza Interu Mediolan, Mario Balotelli'ego.

Oby Manchester United, Nie jestem fanem, ale jeśli ma iść do ligi angielskiej to Manchesteru United, Arsenal, Liverpool czy też Chelsea.. Pod wodzą Fergusona chłopak może jeszcze dużo pokazać...

- Inter Mediolan potwierdził zainteresowanie Wesleyem Sneijderem przez Manchester United.
Gdzieś czytałem,że jednak nie puszczą Sneijdera.

Według nieoficjalnej strony Chelsea Fernando Torres jest jedną nogą w klubie z zachodniego Londynu!
Kolejna trochę plota.. Chociaż jak okaże się to prawdą, to chętnie go powitam tak samo jak Yossiego :)

Kwestia pierwsza - Super Mario odejdzie za minimum 40 mln euro. Jedynie City jest wstanie wyłożyć taka kwotę. Pojawił się nawet apel kibiców aby nie zostawał sprzedawany.
Sądzę,że jak Ferguson widzi potencjał, który oczywiście ma Mario to wydałby 40mln euro.. Ale Długi Manchesteru robią chyba swoje.. Zresztą na onecie (wiem mało wiarygodne źródło ) podaje, iż sam Moratti mówi, ze super Mario zostaje.

Co gorsza Manchester City chce ściągnąć Podolskiego.. Byłby to 9 napastnik w kadrze O.o.. Nie widzę sensu w transferach tego klubu... Chcą stać się potęgą, kupując samych napastników?
Ostatnio edytowano Cz lip 08, 2010 21:57 przez BagBag, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
BagBag
 
Dołączył(a): N mar 02, 2008 11:15

Postprzez smylas Cz lip 08, 2010 21:18  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

http://www.manusite.pl/?co=aktualnosci&id=22249

Powoli tracę nadzieje że OH kiedykolwiek wróci na boisko(nie liczę tych 2min w przedostatnim meczy sezonu) :(
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Kubuś Fatalista Cz lip 08, 2010 21:19  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Kwestia pierwsza - Super Mario odejdzie za minimum 40 mln euro. Jedynie City jest wstanie wyłożyć taka kwotę. Pojawił się nawet apel kibiców aby nie zostawał sprzedawany.

Kwestia druga - Sneijder nie odejdzie z Interu. Od pewnego czasu powtarza, że kocha ten klub a jego agent będzie negocjować przedłużenie umowy do 2015.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez l00kers Cz lip 15, 2010 17:23  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11


Bramka Lewandowskiego z przewrotki w sparingu Borussi. Mam nadzieje że chłopak sie rozwinie w mocniejszej lidze
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez Noras N lip 18, 2010 14:19  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

http://www.sport.pl/pilka/1,65082,81485 ... _nowe.html

Mam nadzieję że uda się wprowadzic dyscyplinę i że zleją w tym sezonie Barcę :twisted:
Xabi się skończy, a Barca razem z nim!
Avatar użytkownika
Noras
 
Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 20:43
Lokalizacja: Saint-Tropez

Postprzez Chłodny N lip 18, 2010 15:07  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Z pewnością Mou da sobie radę, jest świetnym trenerem, potrafi prześwietlić rywala, poustawiać piłkarzy, rozmawiać z mediami, a przede wszystkim odnosić sukcesy - wszystko to czego Real potrzebuje. Ja zaś mam nadzieję, że Florentino da mu czas, nie zwolni go po pierwszym być może słabym sezonie (o ile w ogóle taki będzie), a i sam Portugalczyk nie da sobie w kaszę dmuchać, nie pozwoli na zbytnią ingerencję zarządu w sprawy klubowe, jak to miało miejsce w zeszłym roku za czasów Pellegriniego.
Avatar użytkownika
Chłodny
 
Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 10:46
Lokalizacja: Ziemia

Postprzez bosssu N lip 18, 2010 18:26  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Nie byłbym tego taki pewien. Mourinho potrzebuje być największą gwiazdą w swoim zespole, a przy gwiazdeczkach Realu może mu się to nie udać. Real to taki zlepek "gwiazd" nie ma tam nic z drużyny i nawet taka osobowość jak Mourinho może nad tym nie zapanować. Jako kibic Barcy to nawet liczę że mu się to nie uda :twisted:
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez BagBag N lip 18, 2010 19:38  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Obrazek Tu już pierwsza reakcja na trening?
Jose ma specyficzną osobowość, tworzy takie coś wokół siebie... Mam nadzieje,że poprowadzi Real tak jak zrobił to Vicente del Bosque
Avatar użytkownika
BagBag
 
Dołączył(a): N mar 02, 2008 11:15

Postprzez slipstream N lip 18, 2010 20:03  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Mam nadzieje,że poprowadzi Real tak jak zrobił to Vicente del Bosque

Bedzie ciężko. Vincente mial o tyle łatwiej, ze mu jeszcze za jego kadencji Perez nie kładł kłód pod nogi w postaci mega hiper galactios. A jak Perez zaczął to i tak wszyscy wiemy co zrobił z Vincente.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Lichy N lip 18, 2010 20:23  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Według mnie Mourinho nie będzie mieć problemów z prowadzeniem tak bogatej 'szatni'. Jedynym problemem, który może mu przeszkadzać i psuć atmosferę w drużynie nie będą zawodnicy, bo z nimi sobie poradzi. Bardziej boję się Pereza, jak mu coś do głowy strzeli i będzie się wtrącać w sprawy sportowe, to będziemy mieć starcie kogutów - ani Jose, ani Florentino nie popuszczą i jak to się skończy, każdy może się domyślić. Niech on się lepiej zajmuje "robieniem kasy" i cała tą marketingową otoczką, w tym jest chyba najlepszy jeśli chodzi o prezydentów tak wielkich klubów. Niech zostawi szatnię w spokoju.
Obrazek
Avatar użytkownika
Lichy
 
Dołączył(a): Śr kwi 22, 2009 13:33
Lokalizacja: Lędziny/Gliwice

Postprzez chmiel N lip 18, 2010 23:52  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Lichy napisał(a):Według mnie Mourinho nie będzie mieć problemów z prowadzeniem tak bogatej 'szatni'. Jedynym problemem, który może mu przeszkadzać i psuć atmosferę w drużynie nie będą zawodnicy, bo z nimi sobie poradzi. Bardziej boję się Pereza.

Dokładnie! Mam takie samo zdanie. W Chelsea i Interze Jose również miał gwiazdy w zespole. Wszystkich potrafił poskromić. Nawet Zlatana, póki ten reprezentował barwy Interu. Zawodnicy, których prowadził, wręcz go kochali. A dlaczego odszedł z Londynu? Bo Abramovich chciał mieć za dużo władzy. Gracze chcieli za nim wskoczyć w ogień, a powodem rozstania był konflikt na linii Jose - Roman. Tak samo może być tym razem.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Chłodny Pn lip 19, 2010 9:00  Re: Ligi Zagraniczne 2010/11

Perez raczej będzie się teraz kontrolował, pasmo ostatnich suchych sezonów stawia go pod murem, bo czy jest jakiś inny trener, który może Realowi pomóc?
Avatar użytkownika
Chłodny
 
Dołączył(a): Cz cze 26, 2008 10:46
Lokalizacja: Ziemia

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron