MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Sikorex Pt paź 01, 2010 9:36  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Bułgarią która jest teraz na średnim poziomie musimy wygrać i wypada wygrać. Przegrana z Brazylią ok, ale jeśli przegramy drugi mecz to możemy mieć pretensje tylko do siebie.

Włosi to mają coś w genach z kombinowaniem: serie A przekupstwa, reprezentacja i jej udawane faule, Ferrari i TO :zakrywa:
Avatar użytkownika
Sikorex
 
Dołączył(a): Śr mar 05, 2008 14:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Arek Pt paź 01, 2010 17:21  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Brak sił,a może po prostu słaba forma? Co tu dużo mówić. Wygrywamy grupę. Zaliczamy zwycięstwa z bardzo słabą Kanadą,bardzo męczymy się z Niemcami i wygrywamy z Serbią w meczu żenady,czy może mistyfikacji wręcz? Bo przecież wiemy,że Serbom zależało na wszystkim tylko nie na wygranej. Trafiamy do grupy śmierci i jesteśmy BEZRADNIA. Nie mamy kompletnie pomysłu na rywali i dość przedwcześnie wracamy do domu. Jedyny pozytywny aspekt to nasza gra FAIR w I fazie,ale za to medali na razie nie dają.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez pjaxz Pt paź 01, 2010 17:24  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Mecz z Bułgarią był pierwszym siatkarskim oglądanym przeze mnie od finału ME. Powiem szczerze, rozmiary kompromitacji są na tyle duże, że kadrę należałoby rozwiązać. Wstyd i tyle, żadnych usprawiedliwień. Bułgarzy z tego co pamiętam ostatnio zawsze z nami przegrywali, a dzisiaj roznieśli nas w proch i pył.
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Arek Pt paź 01, 2010 17:27  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Idąc twoim tokiem myślenia powinniśmy rozwiązać niemal każdą drużynę w naszym kraju. Przegraliśmy jednak z absolutną czołówką na świecie. Teraz należy sobie zadać pytanie czy nie lepiej było kombinować? Dla mnie forma nietrafiona kompletnie i tyle w temacie. Ciekawe co teraz? Czy trener do wymiany? Nie mam pojęcia,ale przed nami ciężki orzech do zgryzienia.
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez misiakow Pt paź 01, 2010 17:29  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Ja polecam przeczytać ten temat, od tego postu viewtopic.php?p=517882#p517882 i na drugi raz się zastanowić, zanim się coś napisze :wink: Zamiast pomyśleć "po polsku" jak to my naród mamy w zwyczaju - pokombinować, to nie, akurat jak zawsze polak musi myśleć, to tutaj poszliśmy na łatwiznę lejąc frajerów, lub drużyny "myślące". Skończyło się jak każdy widział.
Ciekawe co teraz? Czy trener do wymiany?

Najlepiej.. trenera. A może tak wy... na zbity pysk tych pseudozawodników pokroju Kurka czy Wlazłego, którzy zawsze uznają się za wielkie gwiazdy? Wielkie gwiazdy to grały wczoraj..
Ostatnio edytowano Pt paź 01, 2010 17:35 przez misiakow, łącznie edytowano 1 raz
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat." Obrazek

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
misiakow
 
Dołączył(a): Cz sie 02, 2007 10:40
Lokalizacja: Rzeszów

Postprzez chmiel Pt paź 01, 2010 17:30  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Nasza drużyna padła psychicznie. Polacy na pewno nie byli w tak słabej formie sportowej, jaką zaprezentowali w meczach z Brazylią i Bułgarią. Zostaliśmy rozbici w proch mentalnie przez Canarinhos i nie zdołaliśmy się podnieść. Nie było widać tego, co można było dostrzec w I rundzie. Nie było widać wiary, pewności siebie, mobilizacji. Było widać bezradność... No cóż, nie ma co zwalać na idiotyczny regulamin. Ponieśliśmy ogromną klęskę i tyle...
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez SPIDER Pt paź 01, 2010 17:34  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Najlepiej skomentowali to komentatorzy twierdząc, że w rzemiośle siatkarskim Bułgaria jest o wiele lepsza dzisiaj, a w niuansach Polacy nawet nie starają się czegokolwiek zrobić. O niemocy naszych siatkarzy niech świadczy fakt, z jaką łatwością Bułgarzy kiwali blokujących a reszta zawodników naszej drużyny nic nie robiła.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez pjaxz Pt paź 01, 2010 17:35  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Co to za wyniki w setach? Do 17 i do 18? Kogo my żeśmy wystawili na tych MŚ? Amatorów? Juniorów? Nie ma co bronić tej reprezentacji, bo oni skompromitowali cały kraj. "Jechali po złoto", dobre sobie... Gwiazdorstwo wyszło uszami
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez bosssu Pt paź 01, 2010 17:36  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Co tu dużo mówić... żenada po prostu, co się stało z naszym zespołem w te kilka dni?
Zero zagrywki z naszej strony, w obronie wpadały nam proste kiwki, zupełnie jakby na boisku była inna drużyna.

Nie ma co usprawiedliwiać się tym, że grali fair w pierwszej fazie turnieju, cele były wysokie i zawodnicy wypowiadali się bardzo odważnie, jak widać mocni byli tylko w gadaniu, zamiast na boisku.
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez Arek Pt paź 01, 2010 17:37  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Teraz spróbujmy trochę pomarzyć. Słaby występ na ME 2007,za dwa lata jesteśmy Mistrzami Europy. Słaby występ na MŚ 2010,za dwa lata będziemy Mistrzami Olimpijskimi? :-P
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez marcan Pt paź 01, 2010 20:15  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Wpierw trzeba się dostać na Igrzyska, a póki co nie zanosi się na to, żeby Polska się tam zakwalifikowała właśnie przez dzisiejszą kompromitację, odległe miejsce w MŚ i stratę koszmarnie dużo punktów rankingowych. Teraz walka o Igrzyska będzie bardzo kręta i wyboista...
Jeszcze co do dzisiejszego meczu, to dawno nie widziałem Polaków tak grających. To była żenada i kompromitacja. Bułgarzy zleli nas jak amatorów. Nie przystoi taka gra ME i Wicemistrzom świata sprzed 4 lat...
Avatar użytkownika
marcan
 
Dołączył(a): Cz sie 06, 2009 19:26
Lokalizacja: Mazury

Postprzez slipstream Pt paź 01, 2010 20:24  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Można mówić że zabiła nas Brazylia. Można doszukiwać się tego w chorym systemie, można też narzekać zwycięzca grupy grał jako pierwszy mecz w drugiej rundzie (Bułgarzy wczoraj nie grali).

Niemniej uważam że to co nas zgubiło to nie mecz z Brazylią... a Serbami. Serbowie odstawiając żenadę nie grali nic, co zweryfikowałoby grę naszych. Po tej wygranie chyba za bardzo "urośli w siłę" że kolejna wygrana, że gramy do końca i fair, czego jednak ktoś mający odrobinę pokory po takim meczu jak "szoł" z Serbami by nie pomyślał, bo nie było po czym rosnąć w wiarę i siłę.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Kajek Pt paź 01, 2010 22:27  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

Jeśli teraz odejdzie pan Castellani to bedzie mega głupota, po prostu został popełniony jakiś bląd/błędy w przygotowaniach, prawie ta sama ekipa wygrała złoto rok temu, trzeba błąd skorygować i z podniesioną głową lecieć na Londyn.
Avatar użytkownika
Kajek
 
Dołączył(a): Pt lip 27, 2007 14:33
Lokalizacja: 53° 9' N 23° 02' E

Postprzez ice Pt paź 01, 2010 22:57  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

No i potwierdzilo sie to o czym mowilem bodaj w temacie o Lidze Światowej, po szumnych zapowiedziach skonczylo sie bardzo szybko. To nie ta druzyna sprzed 4 lat, wtedy szli jak burza wygrywali wszystko i tak powinno byc i tym razem, a nie jakies odpuszczanie innych turniejow bo przeciez forma ma byc na MŚ no i gdzie ta forma ja sie pytam... Brazylia miazdzy Brazylia niszczy, zawsze i wszedzie i nawet po przemeblowaniu skladu potrafili utrzymac poziom (a raczej pozycje, bo poziom jest chyba jednak nie taki jak przed 4 laty ale to i tak dalej swietna druzyna). Zawsze zle kojarzyly mi sie slowa "odpusczamy to i to, bo budujemy forme na to i to"... no to zbudowali...
Formuła 1 skończyła się wraz z sezonem 2008.
„Bolidy F1 muszą być tylko dla prawdziwych mężczyzn, nie dla nastolatków, którzy potrafią obsługiwać przyciski na kierownicy." - Niki Lauda
Avatar użytkownika
ice
 
Dołączył(a): Śr sie 05, 2009 15:02

Postprzez bosssu So paź 02, 2010 21:21  Re: MŚ w siatkówce mężczyzn - Włochy 2010

A tymczasem na mistrzostwach kabaretu ciąg dalszy. :???: Bułgaria – Brazylia 3:0
Takiej żenady jeszcze chyba nigdy nie widziałem, celowe psucie zagrywek, wpadanie w siatkę itd.

Może to dziwnie zabrzmi ale cieszę się że nasi odpadli wcześniej, wolę nie myśleć co by się działo gdyby Brazylijczycy wyeliminowali nas poprzez porażkę z Bułgarią, po takim meczu.
Avatar użytkownika
bosssu
 
Dołączył(a): So paź 17, 2009 21:27
Lokalizacja: Tarnów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości