F1WM - nowa wersja

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez JQ77777 Pn maja 27, 2019 19:32  Re: F1WM - nowa wersja

"f1wm.pl", Google Chrome, Win 10, uBlock jeśli zapomnę go wyłączyć ale niezależnie od wł/wył dzieje się to samo. Dodam za to że wygląda na to że w trybie incognito ten problem nie występuje.
Avatar użytkownika
JQ77777
 
Dołączył(a): N paź 05, 2014 8:01

Postprzez Lukas Wt maja 28, 2019 14:33  Re: F1WM - nowa wersja

Czyli musi być coś nie tak z blokowaniem skryptów. Za pierwszym razem działa, bo dostajesz widok wyrenderowany przez serwer, ale potem robotę przejmuje service worker i inaczej ładuje zawartość. Spróbuj wszystko wywalić, wyczyścić ciastka i dane podręczne przeglądarki - powinno ruszyć. Na takiej samej konfiguracji oprogramowania testuję niemal codziennie i działa bez problemu.

Ew zobacz jeszcze czy na Edge też jest problem.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez jogus48 Cz maja 30, 2019 19:12  Re: F1WM - nowa wersja

doczekamy się w końcu tapatalk na forum, to serio jest tak ciężkie do ogarnięcia?
jogus48
 
Dołączył(a): Śr wrz 09, 2009 19:49

Postprzez iceneon Pt cze 07, 2019 20:51  Re: F1WM - nowa wersja

Co znowu namieszaliście, że mi strona nie działa w mojej ulubionej przeglądarce mobilnej Yuzu Browser?
BTW kiedy będzie uzupełniona baza na nowej stronie? Nie ma nawet pełnej tabeli z aktualnego sezonu. Mieliście zmniejszyć górną belkę, po kliknięciu na wstecz strona sama zjeżdża na sam dół. Zgłaszałem to ja i kilka innych osób w komentarzach. Wnerwia mnie, że moja ulubiona strona działa beznadziejnie. Wiem, że jest oldf1wm, ale trwa to już kilka miesięcy. Ileżmożna czekać? Zróbcie to raz, a porządnie, a nie wypuszczacie wersję beta strony. Trzeba było zrobić wszystko jak się należy i wtedy to uruchomić.
iceneon
 
Dołączył(a): N lut 05, 2012 16:35

Postprzez Damos Pt cze 07, 2019 21:19  Re: F1WM - nowa wersja

iceneon napisał(a):Co znowu namieszaliście, że mi strona nie działa w mojej ulubionej przeglądarce mobilnej Yuzu Browser?
Na mobilnych przeglądarkach w moim phonie działa... na PC również. Ci, którzy robią site nie są w stanie testować na każdym urządzeniu i każdym sofcie :(

iceneon napisał(a): po kliknięciu na wstecz strona sama zjeżdża na sam dół.
Własnie przetestowałem na kilku przeglądarkach i niczego takiego nie zauważyłem. Może zaproponuj chłopakom bliższą współpracę w testowaniu?

iceneon napisał(a):Wnerwia mnie, że moja ulubiona strona działa beznadziejnie.
W-g mnie wcale nie jest "beznadziejnie". Zapewniam Cie również, że chłopaki robią, co mogą, żeby było lepiej. Robią to jednak w wolnym czasie, po godzinach, za free. Najpierw musza zarobić na życie a później zając się hobby :(

iceneon napisał(a): Ileżmożna czekać? Zróbcie to raz, a porządnie
To nie takie proste, jak myślisz. Jeśli masz czas i umiejętności - zawsze możesz pomóc. Zycie jest bezlitosne pod kątem finansowym - więc jeśli nie chcesz czekać - możesz zafundować z 2 programistów i 2 testerów, albo wskoczyć na patronite'a. To zawsze przyśpieszy prace.

iceneon napisał(a):Trzeba było zrobić wszystko jak się należy i wtedy to uruchomić.
Twórcy każdego, wieloletniego projektu słyszą coś takiego na koniec :) Tylko, że często są to gigantyczne firmy zatrudniające tysiące programistów i obracające miliardami a nie 2 lub 3 pasjonatów:
https://www.theregister.co.uk/2019/04/2 ... e_lawsuit/

Okaż więc chłopakom trochę szacunku, bo robią co mogą, żeby tobie i innym fanom F1 z Polski było wygodniej.

Uwierz mi, że wszelkie błędy nie wynikają z ich złośliwości lub złej woli a tego, że doba ma tylko 24h, po pracy nie można się teleportować do domu, czasem trzeba coś zjeść a od święta można się nawet przespać w nocy z 3 godziny. Ktoś może mieć rodzinę a ktoś inny sprawę do załatwienia tu lub tam (np. w szpitalu)...
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez J.P.S. Pt cze 07, 2019 22:10  Re: F1WM - nowa wersja

Akurat przy klikaniu wstecz przenosi na sam dół. U mnie na chrome mobilnym tak się dzieje i ten problem był już wcześniej zgłaszany.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez iceneon So cze 08, 2019 17:52  Re: F1WM - nowa wersja

@Damos
Niepotrzebnie się naprodukowałeś z tym cytowaniem, bo to co napisałeś nic nie wnosi do tematu. Część błędów zostało zgłoszonych już pierwszego dnia uruchomienia nowej strony i nic do dziś nie zostało poprawione. Ja jak coś robię to robię od początku do końca. Chcieli koniecznie zabłysnąć nową wersją strony przed startem nowego sezonu, ale nie pykło. Lepiej było opóźnić to nawet o rok, a nie na siłę wypuszczać wersję nawet nie beta, a alfa.

Piszesz o braku szacunku? Dla mnie brakiem szacunku jest zrobienie takiej upośledzonej strony (w porównaniu do tego co było).

W przeglądarce, którą używam na codzień nowa strona działała, a od wczoraj magicznie przestała, więc coś spieprzyli. Jak widzisz kolega powyżej też ma problem ze zjazdem strony na dół.

BTW chyba mam prawo napisać co o tym myślę, w końcu od tego jest forum, a że mam taki styl, a nie inny. Trudno się nazywa. Nie wszystkim musi się to podobać. Podobno prawdziwa cnota krytyk się nie boi, a Ty nie musisz robić tu za rycerza na białym koniu. Jak redakcji się zachce to się odezwie i zapewniam Cię, że nie potrzebują adwokata.
iceneon
 
Dołączył(a): N lut 05, 2012 16:35

Postprzez bartoszcze So cze 08, 2019 18:42  Re: F1WM - nowa wersja

iceneon napisał(a):W przeglądarce, którą używam na codzień nowa strona działała, a od wczoraj magicznie przestała, więc coś spieprzyli

Albo masz problem z przeglądarką i marudzisz bo nie wiesz kogo opieprzyć.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Damos N cze 09, 2019 9:02  Re: F1WM - nowa wersja

iceneon napisał(a):bo to co napisałeś nic nie wnosi do tematu
Przykro mi, że nic z tego do Ciebie nie dotarło :(
iceneon napisał(a):Ja jak coś robię to robię od początku do końca.
ekkhhmm... zgłaszanie błędu kończysz na 10% tego procesu. Bynajmniej nie robisz tego "do końca" :) Ponadto, co robisz, należałoby podać wersję OS, wersję przeglądarki, sekwencję działań, która pozwoli zreprodukować błąd (wliczając w to wchodzenie w konkretne artukuły). A w przypadku przeglądarki - zachowanie, po wyczyszczeniu cache'a, ustawienia bezpieczeństwa, w tym ustawienia skryptów, jakie pluginy blokujące stosujesz z jakimi ustawieniami (strona jest faktycznie renderowana po stronie klienta i wiele rzeczy może być blokowanych po stronie przeglądarki).
iceneon napisał(a):a że mam taki styl, a nie inny. Trudno się nazywa.
Nie, to nazywa się zupełnie inaczej. Oszczędzę Ci nazywania tego po imieniu, bo nie chodzi mi o to, by Cie piętnować, tylko pomóc Ci zrozumieć sytuację i pomóc się obudzić twojej empatii.

Co do testów:
Opera - wszystko, co ma działać: działa.
Chrome - działa
Firefox - działa
Chromium - działa
Safari - działa
Android Chrome - działa
Android - native browser - działa
na żadnym nie scrolluje do dołu.
IE11 :evil: - wiele rzeczy nie działa :)
W żadnym przy cofaniu nie scrolluje do dołu. Jeśli czasem pojawiają się problemy - po jakimś czasie zostaną usunięte. Nie ma się o co spinać.
Avatar użytkownika
Damos
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn cze 13, 2005 7:07
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez iceneon N cze 09, 2019 14:00  Re: F1WM - nowa wersja

@Damos
Chcesz mnie nazwać chamem tylko brak Ci odwagi? Lata mi to co o mnie myślisz. W dzisiejszym świecie w czterech literach mam poprawność i przejmowanie się losem innych.

Co do scrollowania to dzieje się to na kilku przeglądarkach mobilnych na androidzie, z komputera bardzo rzadko korzystam i nie sprawdzałem. To, że u Ciebie nie scrolluje nie znaczy, że jest ok. Powtarzam, że błąd występuje nie tylko u mnie. Był wielokrotnie zgłaszany przez użytkowników w komentarzach na stronie f1wm.

@bartoszcze
Z moją przeglądarką wszystko jest tip top. Wszystko śmiga doskonale za wyjątkiem f1wm. Pamiętam gdy pojawiła się polska wersja motorsport.com i tam się ich strona krzaczyła (nie tylko na Yuzu) to ich reakcja po napisaniu maila do supportu była błyskawiczna i błąd poprawili. Wiem, że nie ma co porównywać tych serwisów, ale tu jest totalna olewka, zero reakcji. Co do samej przeglądarki, to dla mnie jest doskonała, bo można ją idealnie dostosować do swoich potrzeb. Póki co korzystam z oldf1wm, a jak chcę poczytać komentarze to otwieram sobie w mulącym firefoksie, lepiej to niż nic.
iceneon
 
Dołączył(a): N lut 05, 2012 16:35

Postprzez bartoszcze N cze 09, 2019 15:56  Re: F1WM - nowa wersja

iceneon napisał(a):Z moją przeglądarką wszystko jest tip top. Wszystko śmiga doskonale za wyjątkiem f1wm.

Skoro innym f1wm śmiga doskonale, to znaczy że ze stroną wszystko jest tip top. Przyczyny szukaj zatem w przeglądarce...

A że z konkretnymi konfiguracjami bywa różnie - był czas, kiedy na konkretne serwery dużego serwisu nie byłem się w stanie dostać, kiedy wchodziłem przez konkretne łącze komórkowe. Z tego samego urządzenia, ale poprzez inne łącze śmigało bez problemów. Tak więc - odwal się od cudzej pracy jeśli nie masz pewności co jest nie tak.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez J.P.S. N cze 09, 2019 16:33  Re: F1WM - nowa wersja

Przecież nie wszystkim strona śmiga doskonale. Nie generalizuj.
Żeby nie było, nie jest idealnie ale dla mnie jest wystarczająco dobrze.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez mr_bean2000 N cze 09, 2019 17:08  Re: F1WM - nowa wersja

Dziwne, u mnie działa


:lol:
Idol rajdów formuły pierwszej.
Avatar użytkownika
mr_bean2000
 
Dołączył(a): Śr lip 16, 2014 22:22

Postprzez jogus48 N cze 09, 2019 21:04  Re: F1WM - nowa wersja

jak mam w tapatalk szukać forum, bo widzę że coś się zmieniło?
jogus48
 
Dołączył(a): Śr wrz 09, 2009 19:49

Postprzez fletcher Pn cze 10, 2019 8:22  Re: F1WM - nowa wersja

Gdzie się teraz zgasza błędy ? W wynikach ostatniego GP jest błąd ( Kubica został zdublowany nie 2, a 3 razy ).
Avatar użytkownika
fletcher
 
Dołączył(a): N lip 26, 2009 20:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości