Ligi zagraniczne 2011/2012

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez l00kers N maja 13, 2012 17:13  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

a ty wyluzuj, to był żart nie żadna riposta na cokolwiek :)
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez rolnik sam w dolinie N maja 13, 2012 17:16  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

l00kers napisał(a):a ty wyluzuj, to był żart nie żadna riposta na cokolwiek :)

Ta, bo na pewno kibice MU śmieją się do bólu z tego żartu...
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez l00kers N maja 13, 2012 17:23  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

mi nie było do śmiechu w 99 :-D United odegra się za rok tak jak Bayern :)
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez cravenciak N maja 13, 2012 17:52  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012



Z polskim komentarzem, bardzo fajnym trzeba przyznać.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez baron N maja 13, 2012 18:50  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

A kanonierzy zapewniają sobie start w LM. Po takim sezonie to cud, że zajęli miejsce w TOP 3. Oby następny sezon w wykonaniu Milanu jak i Arsenalu był lepszy. :)
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Patrick N maja 13, 2012 19:15  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Everton - Newcastle 3:1

Oj chyba już panowie poczuli że już są na wakacjach. Mecz bardzo przeciętny w wykonaniu Srok, najgorszy chyba obok meczów z Fulham, Wigan i Tottenhamem. Marveaux wraca po kontuzji, to dobrze, rywalizacja zawsze się przyda. Oraz takie małe podsumowanie Premiership ode mnie.

Mimo, że The Citizens zostali mistrzem, to i tak mnie rozczarowali. Mając tak szeroką kardę, tak świetnych graczy na każdej pozycji, częste prezenty od United, a mimo to musieli drzeć o tytuł do ostatniej kolejki. Na prawdę ciężko mi wytypować, która drużyna bardziej zasłużyła na tytuł - City czy United.

Największe zaskoczenia:
Newcastle - moi ulubieńcy na prawdę, zaskoczyli mnie absolutnie świetną grą w tym sezonie, mimo kilku wpadek (a kto w tym sezonie ich nie miał?) sezon zdecydowanie powyżej oczekiwań. Po tak "gorącym" lecie, odejściu Nolana, Bartona, Enrique uważałem że top10 będzie absolutnym maksimum. Jednak agresywna polityka transferowa okazała się skuteczna, a Newcastle wraca do europejskich pucharów. Mam nadzieję tylko że utrzymamy najważniejszych graczy, a i że przyjdą nowi, równie dobrzy jak np. Cabaye czy Cisse.

Swansea - jako teoretycznie najgorsi z beniaminków, zagrali na prawdę świetny sezon. Zadziwiała mnie ich postawa z teoretycznie mocniejszymi rywalami. Drużyna w większości złożona z nieznanych graczy, ale jednak to była drużyna. Na prawdę spora sensacja, oczywiście in plus.

Największe rozczarowania:
Chelsea - miał być świetny sezon, miał być podbój ligi i Europy (choć to drugie może jeszcze się udać). Wyszło dość kiepsko, Vilas Boas "nie ogarnął" tej drużyny. Później di Matteo posklejał tę drużynę, jednak i tak moim zdaniem kibice Chelsea mogą czuć się rozczarowani sezonem (mimo że jeszcze jest szansa na sukces w Lidze Mistrzów). Uważam też, że di Matteo powinien zostać na kolejny rok.

Liverpool - nie chcę nic "krakać", ale przypomina mi się sytuacja z Newcastle przed spadkiem - "wielkie" (w sensie finansowym) niewypalone transfery, podobno strata w wysokości 50 mln funtów. Chęć budowania złożonej w większości z anglików drużyny Dalglisha nie spełniła oczekiwań. Na prawdę, przykro mi patrzeć że drużyna z taką historią tak się musi męczyć.

Sunderland - to powiem tylko tyle - gdyby nie O'Neil, prawdopodobnie byśmy widzieli ekipę Kotów w Championship.

Queens Park Rangers - beniaminek, który powinien być teoretycznie najsilniejszym z beniaminków, w praktyce okazał się klapą. Utrzymali się w lidze rzutem na taśmę (a raczej Bolton sprawił im miłą niespodziankę). Tacy piłkarze jak Wright-Philips, Cisse czy Barton mieli pomóc w bezproblemowym utrzymaniu - tak się nie stało, i z drugiej strony cieszę się że Newcastle pozbyło się Bartona, mimo że na początku nie byłem zadowolony z tej sprzedaży (za bezcen) jednak pozostawił za sobą syf, te akcje Twitterowe były już wręcz żałosne. Zawiedli, bo w porównaniu z Norwich i Swansea (z drużynami teoretycznie biedniejszymi) grali po prostu słabo.

Na prawdę, ten sezon był świetny, oby następny był jeszcze ciekawszy.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez hideto N maja 13, 2012 22:14  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Patrick napisał(a):Everton - Newcastle 3:1Mimo, że The Citizens zostali mistrzem, to i tak mnie rozczarowali. Mając tak szeroką kardę, tak świetnych graczy na każdej pozycji, częste prezenty od United, a mimo to musieli drzeć o tytuł do ostatniej kolejki. Na prawdę ciężko mi wytypować, która drużyna bardziej zasłużyła na tytuł - City czy United.

Prawda jest taka, że obie drużyny nie zasłużyły na tytuł, choć MU nie zasłużyło na tytuł trochę bardziej.

Gratulacje dla miastowych, ale tak jak powiedział SAF, minie jeszcze 100 lat nim City zostawi choć skrawek siebie w historii piłki w Anglii.

Mnie tylko smuci jedno, że zespoły historycznie wielkie zaczynają przegrywać z historycznymi miernotami które znikąd dostają sponsorów gotowych wyłożyć każde pieniądze.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez pawel92setter N maja 13, 2012 22:46  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Kiedyś się karta musi odwrócić, hideto, a potęga narodzić. Poza tym skoro historyczne wielkie kluby nieodpowiedzialnie zarządzają swoimi finansami to będą ponosić tego konsekwencje. Póki co to tylko jeden sezon, a Man City nie grało wcale tak dobrze jak powinno.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez smylas Pn maja 14, 2012 20:26  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Taka "mała" wiadomość dla fanów Serie A. C+ nie wykupiło praw do tej ligi na przyszły sezon, i prawdopodobnym jest że żadna Polska telewizja nie będzie transmitowała tych rozgrywek.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez pjaxz Pn maja 14, 2012 22:27  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Kiepsko :( Lubię czasem pooglądać Juventus, Milan, Inter czy Rome. W Serie A w ostatniej kolejce fala pożegnań Wielkich Mistrzów - Del Piero, Gattuso, Inzaghi, Seedorf, Nesta. Skończyła się pewna era w Calcio...

Co do MU wyrażę swoje zdanie jako ktoś, komu los tego zespołu jest zupełnie obojętny. 3, 4 lata wstecz grę United obserwowało się z niekłamaną przyjemnością - kwintesencja szybkości, twardości z nutką artyzmu Scholesa, Ronaldo, Teveza, Giggsa i Rooneya. Rok temu już zdarzały mi się mecze MU, że przełączałem po pierwszej połowie, ale ogólnie zwykle było co oglądać. W tym sezonie na palcach dwóch rąk policzyłbym naprawdę przyjemne mecze w wykonaniu MU. Do czego zmierzam? Ano do tego, że temu zespołowi brakuje artyzmu w przednich formacjach, brakuje liderów w środku pola. Ich gra stała się zbyt ciężka i schematyczna. Są ciągle bardzo solidni na bardzo wysokim poziomie wykonują swoje zadania, ale brakuje im czegoś ekstra. Może Kagawa i Gaitan trochę rozruszają ten zespół, który stracił sporo ze swojej wielkości
"Lewis Hamilton is the greatest Ever. No doubt" Peter Windsor
pjaxz
 
Dołączył(a): Śr sie 08, 2007 15:58
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez SkC Pn maja 14, 2012 23:43  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Nieprawdopodobne jest to, że Juventus w 38 meczach nie doznał żadnej porażki :-o Takie rzeczy tylko w Fifie :twisted:
Avatar użytkownika
SkC
 
Dołączył(a): So kwi 25, 2009 20:01
Lokalizacja: WPY
GG: 1227011

Postprzez SPIDER Wt maja 15, 2012 8:41  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Arsenal też chyba może się poszczycić takim osiągnięciem. Całkiem niedawno - sezon 2002/03, 2003/04?
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Patrick Wt maja 15, 2012 15:21  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

Spider - 2003/04.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez Alassane Bamba Śr maja 16, 2012 1:14  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012

E tam, Porto w ciągu ostatnich 2 sezonów przegrało 1 raz (w 60 meczach).
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez lechf1 N maja 20, 2012 13:16  Re: Ligi zagraniczne 2011/2012



nie mam pytań do tego człowieka 8-)
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron