Liga Mistrzów 2011/2012

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Anderis So maja 19, 2012 23:23  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Można by rzec: liczy się jakość, nie ilość.

Dziwnym zbiegiem okoliczności Chelsea nie pierwszy raz ma mniej strzałów, rzutów rożnych, posiadania piłki od rywali itp... a i tak wygrywają. Widać mądrym ruchem było zakontraktowanie FARTa na ten sezon w LM. :D
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez hideto So maja 19, 2012 23:25  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Barcelona też ma zawsze dużo podań i posiadania piłki itp i potem się użala że jak to oni piękną piłkę grają i za samo jej piękno powinni wygrywać wszystko.

Bayern przeważał ? przeważał tylko co z tego jak macie w ataku tego debila Robbena, który czego się nie dotknie to spieprzy. Już nawet nie mówię o karnym bo to była taka wisienka na torcie, ale wcześniej ile dośrodkowań bił za nisko ? ile rzutów rożnych wykonał wprost na skrajnego obrońcę chelsea od strony wykonywania rożnego, ile razy tracił piłkę bo się uważa za maradonę futbolu grając momentami jak rasiak i robiąc czy próbując robić zwody i nic z tego nie wychodzi ?

To nie statystyki wygrywają mecze.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Roxana So maja 19, 2012 23:30  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Dokładnie tak ja pisze hideto, Robben to jakaś czarna rozpacz Bayernu w ostatnich tygodniach, jeszcze warto wspomnieć o jego strzałach, kiedy to wychodził naprawdę na dobre pozycje, żeby chociaż celnie uderzyć...to kończyło się 5m nad bramką...trochę szkoda mi Bayernu, gr. dla Chelsea!/
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez Razor So maja 19, 2012 23:32  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

l00kers napisał(a):Bayern - Chelsea
Gole 1:1
Strzały 35:9
Rzuty rożne 20:1

Faktycznie Bayern nie dominował. Zdecydował FART nie większe umiejętności. Gratulacje dla Chelsea

Te statystyki raczej pokazują kto był bardziej skuteczny ;)
Chelsea pokazała wspaniały charakter i walkę do końca.
Tyle czekałem na ten dzień :) Karne to były niesamowite emocje... Coś wspaniałego :)
Avatar użytkownika
Razor
 
Dołączył(a): Cz cze 21, 2007 9:38
Lokalizacja: Kłodawa

Postprzez cravenciak N maja 20, 2012 0:20  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

l00kers napisał(a):wiadomo ale jak ktos tu pisze że Chelsea zagrała lepiej i bez kompleksów to chyba ślepy jest. Bayern wręcz dominował w tym meczu.


Jedno nie wyklucza drugiego, w grze Chelsea nie było nerwów, jechali tym autobusem 5mph i wystarczyło. Bayern dominował, tak samo jak Barcelona w półfinale. Tylko co z tego? Widzę, że jesteś tak dotknięty porażką, że nawet nie ma co dyskutować :)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez zdekon N maja 20, 2012 1:04  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Po prostu Chelsea wygrała bo miała spora szczęścia, a zaczęło się to od rewanżowego meczu w ćwierćfinale i z każdym meczem mieli tego szczęścia więcej, wbrew pozorom to nawet te ich autobusy nie były aż tak idealne ( o czym świadczy liczba oddanych strzałów przez przecinków). Patrząc jednak przez pryzmat ery Abramowicza tego klubu to wygranie tej LM im się należało, paradoksalnie dokonali to z tymczasowym trenerem bez kilku kluczowych zawodników, a wiodącymi zawodnikami byli ikony tego klubu którzy najlepsze lata mają już za sobą. Szczęściu jednak należy pomóc i Chelsea wykonała to perfekcyjnie.

Bohater meczu: Čech! Wyczuł wszystkich strzelających karne z Bayernu, już się obawiam sytuacji że w meczu z Czechami będziemy mieć karnego. :)
zdekon
 
Dołączył(a): Wt paź 06, 2009 21:38
Lokalizacja: Poznań

Postprzez THC-303 N maja 20, 2012 6:24  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Gratulacje dla piłkarze Chelsea, szkoda, że wygrali pod takim szyldem, szyldem klubu, który po jednorazowym zastrzyku kasy (odnawianym oczywiście co okienko) z przeciętniaka BPL stał się zwycięzcą CL. Cóż 'klasy się nie kupi'. Natomiast fakt faktem, że tacy gracze jak Drogba czy Lampard zasłużyli na takie trofeum.

Kibice CFC się cieszą potrójnie - wygrana LM, Arsenal nie będzie pierwszym stołecznym klubem co wygrał LM, Totteham będzie grał z ogórami w LE (swoją drogą duży cios dla tego klubu - szykują się odejścia).

Robben Robbenem dla mnie gra Gomeza to była (nie cierpię tego słowa, ale muszę) masakra.
Rodolfo Speedy Gonzalez
VENEZUELA
Avatar użytkownika
THC-303
 
Dołączył(a): So lip 17, 2010 14:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Patrick N maja 20, 2012 7:07  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Jaki fart? Bayern przegrał na własne życzenie przegrał - gdzie są ci wspaniali Robben i Gomez którzy nie raz wygrywali w pojedynkę mecze? Ja na boisku widziałem zagubionego, plątającego się w polu karnym niczym Carroll (tak wiem brutalne porównanie), a Robben - co akcja, powtarza się identyczny schemat, wałkowanie w kółko jednego. Jak dla mnie na słowa uznania w Bayernie zasłużyli Kroos, Schweinsteiger, Neuer, może jeszcze Contento i Ribery.

A co do Chelsea - nie będę jedyną osobą która to powie, że takim piłkarzom jak Lampard, Drogba, Terry ten tytuł już się po prostu należał, na zwieńczenie kariery (bo niestety już młodsi nie będą). Di Matteo postąpił mądrze - wiedział że Bayern przejmie inicjatywę, że będzie chciał dominować, więc postawił (choć nie zawsze skuteczny) autobus, ale kiedy i to zawiodło nie zawiódł Cech. Wielki dzień dla kibiców Chelsea - pozostaje im tylko pogratulować, że sezon już praktycznie dla nich skończony, zmienił się w wielki sukces.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez baron N maja 20, 2012 7:23  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Bardzo ciekawy mecz(szczególnie od 2 połowy). Można powiedzieć, że należał się puchar LM dla Chelsea(zamknie usta krytykom, że PL w tym roku jest słaba). Szczególnie dla Drogby, który był wręcz bohaterem wczorajszego meczu. Żal mi jest Bayernu, ale przegrali ze swojej winy(zawiódł Robben). Radość Drogby i pocieszanie graczy Bayernu bezcenne.

Liczę, że następny rok w LM ostro powalczą Milan i Arsenal. :)
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez MITSUBISHI_WRC N maja 20, 2012 8:23  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Spoko, PL to kojarzy się od razu z Polską (wszystko wyjaśnione).

Co do samego meczu, to można czepić się że ktoś tam miał wielką przewagę np w strzałach, rzutach rożnych itd (a i tak przegrał ''zawody''). Ale piłka (jak to już zostało tu napisane) to taka gra w której nie dostaję się punktów za wrażenia artystyczne.... A za zdobyte rzecz jasna gole, żeby nasi tak mało strzałów oddawali a i tak wygrywali. :-P
l00kers musi to głęboko przezywać, przeważali a i tak przegrali.
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez lechf1 N maja 20, 2012 8:48  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Dobrze tak Bayernowi, teraz wiedza co czuł United tydzień temu :)
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez axel N maja 20, 2012 9:03  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Te statystyki, które ktoś tam usilnie prezentuje, pokazują jedynie jaką niefrasobliwością wykazał się Bayern we wczorajszym meczu. Do tej pory nie rozumiem, jak oni to mogli przegrać. Ale stwierdzenie, że o zwycięstwie Chelsea zdecydował FART, wzbudziło we mnie salwę śmiechu :rotfl:
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez Anderis N maja 20, 2012 9:27  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Swoją drogą to Chelsea zmienia w tym sezonie LM pojęcie formalności. Od wczoraj formalność oznacza, że nie wygrywasz meczu, który jest właśnie dla Ciebie tą formalnością. :grin:
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez SPIDER N maja 20, 2012 9:37  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

Tragedia! Tak się nie mogło stać po prostu. Zespół, który gra totalny piach, wygrywa mecz. Cały czas sądzę, że za moment ktoś przyjdzie i powie, że to się nie stało i że to jest jakiś żart. Jako osoba, która kibicowała Bayernowi, jestem po prostu załamany.

Bayern dominował przez większą część meczu, ale absolutnie nic z tego nie wynikało. Milion stworzonych akcji, 150 rzutów rożnych, kilkanaście klarownych sytuacji i brakło tylko i wyłącznie wykończenie. Aż się nóż w kieszenie otwierał.

Po bramce Mullera myślałem, że nic mnie nie zaskoczy. Chelsea zagrała na aferę, a Bayern chyba sam nie ogarnął tematu, bo łatwo dali się ściągnąć do defensywy. W karnych do trzeciej kolejki Bayern wygrywał, a potem nagle wszystko zmieniło się o 180 stopni. Dramat. Neuer wykonał karnego lepiej, niż Olic i Schweinsteiger razem wzięci.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez chmiel N maja 20, 2012 9:44  Re: Liga Mistrzów 2011/2012

zdekon napisał(a):Po prostu Chelsea wygrała bo miała spora szczęścia, a zaczęło się to od rewanżowego meczu w ćwierćfinale i z każdym meczem mieli tego szczęścia więcej

Tak. Odrobienie strat w wydawało się fatalnej sytuacji po pierwszym meczu z Napoli i wygrana w dogrywce, odrobienie strat w meczu z Barcą, która dominowała i absolutnie prowadziła grę, odrobienie strat tuż przed końcem w finale, kiedy mieli na to raptem niecałe 10 min. I w każdej z tych sytuacji byli już skazywani na pożarcie. Tak, to szczęście, czysty przypadek. Charakter, wiara do końca i wola walki nie miały nic do rzeczy... A ja odważnie stwierdzę, że choćby nawet Robben tego karnego w dogrywce trafił, to Chelsea i tak by wyrównała i doprowadziła do karnych.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron