Liga Polska

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel So maja 18, 2013 22:18  Re: Liga Polska 2011/12

Polską ligę oglądam bardzo, bardzo rzadko, ale na taki hit decydujący wręcz o Mistrzostwie Polskie się zdecydowałem i nie zawiodłem się. Naprawdę dobry i interesujący mecz na niezłym poziomie oraz z walką do końca. Wkurzał mnie tylko komentujący ten mecz dla TVP Iwański z tym, że co chwila określał ten mecz "Grą o Tron". ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez cravenciak So maja 18, 2013 23:04  Re: Liga Polska 2011/12

pawel92setter napisał(a):Mecz był dość dobry. Z mojego punktu widzenia szkoda, że się tak skończył.

Najbardziej irytował mnie Kosecki. Dla dobra tego sportu nie powinno się pozwalać na taką grę (ciągłe symulowanie i dyskusje z sędziami), pomijając to, że moim zdaniem należały mu się co najmniej 2 żółte kartki.


To trzeba usunąć całą Primera Division :P Kosecki był irytujący, to fakt, ale momentami bardzo błyskotliwy i piekielnie szybki. Drugi Kuba normalnie ;o
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez cwiek Pt cze 28, 2013 16:51  Re: Liga Polska 2011/12

Bereszyński w Benfice. Legia nie miała nic do gadania, Portugalczycy wpłacą 2 mln € odstępnego. Dziwi mnie tylko decyzja samego Bartka, idzie tam typowo na ławkę, podstawowym prawym obrońcą Benfiki jest Maxi Pereira.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Roxana Pt cze 28, 2013 18:43  Re: Liga Polska 2011/12

Do Legii też miał iść typowo na ławkę ;) Wiadomo, że Benfica to nie Legia, ale może jakaś analogia będzie.
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez cravenciak Pt cze 28, 2013 18:46  Re: Liga Polska 2011/12

Może w Benfice zauważyli, że można z niego zrobić drugiego Piszczka, kto wie. Pewne jest to, że Legia ma kupe szmalu teraz, budżet na poziomie 100mln złotych, o którym mówił prezes przestaje być mrzonką. Czyżby nadszedł czas europejskich pucharów? Pamiętacie Wisłę? Też wtedy poskupywała wszystkich najlepszych z ligi, uzupełniła kilkoma obcokrajowcami i wojowali w Europie. Oby :)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez maciejo195 N cze 30, 2013 11:30  Re: Liga Polska 2011/12

cwiek napisał(a): Dziwi mnie tylko decyzja samego Bartka, idzie tam typowo na ławkę.



Hajs sie musi zgadzać ;) Jak u większości co wyjezdza na ławke :)
maciejo195
 
Dołączył(a): N gru 20, 2009 23:14
Lokalizacja: Kielce - blisko Toru Kielce :D

Postprzez Patrick N cze 30, 2013 15:14  Liga Polska 2012/13

maciejo195 napisał(a):
cwiek napisał(a): Dziwi mnie tylko decyzja samego Bartka, idzie tam typowo na ławkę.



Hajs sie musi zgadzać ;) Jak u większości co wyjezdza na ławke :)

Portugalskie media informują, że Benfica nie zakontraktuje Bereszyńskiego.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez pawel92setter N cze 30, 2013 20:02  Re: Liga Polska 2011/12

To jest potwierdzone info? Bo nie wierzę, żeby taki klub jak Benfica wyrzucała pieniądze na zawodnika, który miał tak słabe statystyki, grając w czołowym zespole słabej ligii europejskiej. W dodatku tylko pół roku na swojej nowej pozycji.

Nie wierzę, żeby dawali 2 mln ojro, za zawodnika, który miał tylko jedną w miarę udaną rundę mimo tego, że jest już dosć stary na taki wyczyn.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez cwiek N cze 30, 2013 23:25  Re: Liga Polska 2011/12

Jakieś zainteresowanie było, bo nawet jak przedstawiciele Benfici zdementowali informację o transferze, to padło coś w stylu "już nie jesteśmy nim zainteresowani". Tyle tylko, że jak wspomniał pawel92setter, Bereszyński na razie nie pokazał nic szczególnego. Dobra runda w ekstraklasie, ale zobaczymy jak sobie będzie radził w europejskich pucharach z drużynami na dobrym poziomie, w meczach, gdzie Legia nie będzie miała posiadania piłki na w granicach 70%.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez smylas Wt lip 02, 2013 12:23  Re: Liga Polska 2011/12

A jednak Bereszyński przejdzie do Benfici i podpisze 5-letni kontrakt. Na potwierdzenie trzeba poczekać jeszcze kilka dni :)
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez cravenciak N lip 21, 2013 13:25  Re: Liga Polska



Początek sezonu z grubej rury, na napadzie zagrał debiutant - Patryk Mikita, który zaliczył dwie asysty i strzelił gola. W ogóle coś czuję, że z tak szeroką kadrą (z samych Polaków: Brzyski, Bereszyński, Broź, Jodłowiec, Furman, Łukasik, Saganowski, Kosecki, Wawrzyniak, Żyro, Kucharczyk, Rzeźniczak, a tu jeszcze Vrdoljak, Radovic, Dwalishwili i Kuciak...) drugie mistrzostwo z rzędu powinno być spacerkiem, a priorytetem europejskie puchary. Jak nie teraz to już chyba nigdy.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez ouninpohja N lip 21, 2013 18:25  Re: Liga Polska

Nie przesadzałbym z tym spacerkiem, chociaż i tak jest pewne że będzie Lech i Legia długo nic, Śląsk, jakiś jedno sezonowy wybryk pokroju Piasta i reszta. ;) Do spadku obstawiam kogoś z trójki Widzew, Ruch i Wisła.
Avatar użytkownika
ouninpohja
 
Dołączył(a): So lut 11, 2012 11:39

Postprzez fordern N lip 21, 2013 21:33  Re: Liga Polska

Myślę, że Wisła dość szybko się opamięta i zwolni Smudę. A do kandydatów do spadku bym dopisał Podbeskidzie i Zawiszę, bo Cracovia chyba jednak będzie taką drugą Lechią.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez cravenciak So sie 03, 2013 21:23  Re: Liga Polska

Po bardzo dobrym meczu z Podbeskidziem (4:0), Legia po trzech kolejkach ma bilans bramkowy 12:1... Super gra Michała Żyry, Wawrzyniaka, Brozia (IMO bardziej pewny i dojrzały od Bereszyńskiego, jak dla mnie pewniak za Piszczka w kadrze), Jodłowca i Furmana - każdy z nich może dostać powołanie. Ojamaa to za gruby hajs z Legii odejdzie, bankowo.

PS. Super minuta ciszy przed meczem, miałem ciary :wink:

Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Patrick N sie 04, 2013 7:38  Odp: Liga Polska

cravenciak napisał(a):Brozia (IMO bardziej pewny i dojrzały od Bereszyńskiego, jak dla mnie pewniak za Piszczka w kadrze)

No tak, po jednym dobrym meczu, z rywalem (delikatnie mówiąc) bardzo przeciętnym już rozdajemy powołania.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość