Liga Polska

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez cravenciak N sie 04, 2013 9:55  Re: Liga Polska

Nie po jednym, Broź świetnie grał jeszcze w Widzewie, a w meczu z Rumunią był chyba najlepszym piłkarzem na boisku.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Patrick N sie 04, 2013 20:55  Odp: Liga Polska

cravenciak napisał(a):Nie po jednym, Broź świetnie grał jeszcze w Widzewie, a w meczu z Rumunią był chyba najlepszym piłkarzem na boisku.

Najpierw niech wywalczy miejsce w składzie Legii, dopiero potem umieszczajmy go w kadrze, bo nowy sezon to nowe historie.
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez MisieQ1997 N sie 25, 2013 6:46  Re: Liga Polska

Lechia pokonała Legie 1:0. Co się dzieje z Legią ?
MisieQ1997
 
Dołączył(a): Śr gru 28, 2011 20:10
Lokalizacja: Tczew
GG: 47157213

Postprzez smylas N sie 25, 2013 7:27  Re: Liga Polska

Wystarczy zobaczyć skład Legii żeby wiedzieć co się dzieje. 10 zmian w porównaniu z meczu z Rumunami mówi samo za siebie co jest priorytetem Legii na najbliższe dni.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez fordern N sie 25, 2013 9:50  Re: Liga Polska

A inną rzeczą jest to, że Lechia ma naprawdę dobry początek sezonu, co zresztą odzwierciedla tabela - liderują, wspólnie z Górnikiem. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez cwiek N sie 25, 2013 13:49  Re: Liga Polska

10 zmian w porównaniu z meczu z Rumunami mówi samo za siebie co jest priorytetem Legii na najbliższe dni.


Tym bardziej, że i tak te punkty będą dzielone na pół. Legia niewiele traci nawet przegrywając.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Fate N sie 25, 2013 22:30  Re: Liga Polska

Smuda to może i taktyczne zero, ale muszę przyznać, że w naszej lidze sprawdza się jak mało kto. Wisła kadrowo w tym sezonie wygląda bardzo średnio, a mimo to ogląda się ją bardzo przyjemnie.
Avatar użytkownika
Fate
 
Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 10:52

Postprzez Arnulf Śr wrz 04, 2013 16:13  Re: Liga Polska

Chciałbym się pochwalić niemałym osiągnięciem mojego miasta ;). Otóż, w ubiegłą sobotę miał miejsce pierwszy mecz Stali Mielec na nowym stadionie. Przebudowa trwała długo, a w gruncie rzeczy budowa, bo z poprzedniego stadionu nie zostało za wiele. Nowy stadion oczywiście ma mniejszą pojemność (ok. 7 tysięcy - stary stadion miał w czasach świetności 30 tysięcy), ale oczywiście na potrzeby aktualnie 2 ligi to w zupełności wystarczy. Prezentuje się jednak bardzo ładnie i na pewno jeszcze nie raz w tym sezonie się wybiorę na mecz Stali. Sam mecz był ciekawy i zakończył się wynikiem 1:1 (przeciwnikiem były Wigry Suwałki). Nigdy wielkim kibicem "moich" nie byłem, bo Stal Mielec kojarzyła mi się niestety nie z sukcesami z lat '70, ale z rozrubami i wandalami, którzy skutecznie odstraszali mielczan przed pójściem na mecz jeszcze kilka lat temu. Teraz na szczęście jest to wszystko zrobione w bardzo cywilizowany sposób i w minioną sobotę nie było żadnych problemów (nawet przyśpiewki kibiców na tzw. "młynie" były wyjątkowo kulturalne...). Dla zainteresowanych - link do zdjęć. Może i zwykłe zdjęcia nie zrobią wrażenia - na mnie ten stadion robi wrażenie, bo wiem jak to wszystko wyglądało i jak wygląda teraz.
Dodatkowo dzień przed meczem był dzień otwarty i można było oglądnąć wszystkie pomieszczenia znajdujące się na stadionie, czyli sale konferencyjne, szatnie, gabinety odnowy biologicznej itp. Dla mnie jako mielczanina (no i muszę przyznać szczerze zagorzałego lokalnego patrioty) to wszystko robi naprawdę wielkie wrażenie i tylko dziękować obecnemu prezydentowi naszego miasta za takie zaangażowanie w rozwój. Niezwykle przykre jest to, że mimo wyraźnych, namacalnych dowodów na to, że Mielec ma chyba jednego z najlepszych prezydentów w Polsce, są osoby, które jego pracę potępiają i doszukują się jakiś chorych powodów do wbicia w niego szpili.
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez cwiek Pn lip 14, 2014 17:08  Re: Liga Polska

Już w piątek startuje Ekstraklasa, a wraz z nią gry typu Fantasy Liga czy Ustaw Ligę.

Właśnie utworzyłem ligę w "Ustaw Ligę. Jest to liga Head to Head. Cała zabawa polega na tym, że w każdej kolejce gracze rywalizują między sobą w parach, wygrany zdobywa 3 punkty, remis 1 pkt, za przegraną 0 ;) Kto chętny dołączać się :)

Kod: 865709878
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron