Liga Europejska

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez exxxile Pt mar 16, 2018 15:02  Re: Liga Europejska

Wellbeck się trochę poprzewraca smagnięty podmuchem wiatru i będzie dobrze, jak wczoraj :wink:
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez baron Pt mar 16, 2018 16:15  Re: Liga Europejska

Tak, to była żenada. Oby Lacazette wrócił jak najszybciej.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez exxxile Pt mar 16, 2018 16:26  Re: Liga Europejska

Sprawę ratuje w jakimś tam stopniu fakt, że Milan nie pokazał na tyle dużo, żeby z Arsenalem powalczyć, no ale mecz mógł potoczyć się mimo wszystko zupełnie inaczej. Znowu pytanie - od czego są sędziowie bramkowi?

Przyznam, że nie śledzę bardzo dokładnie piłki nożnej obecnie, a z tego co pamiętam, zwykle ocena sędziego to świętość i rzadko kiedy wyciąga się dodatkowe konsekwencje już po meczu; co najwyżej zawieszenia za wyjątkowo brutalne faule, ale czy w takich wypadkach nie są czasem nakładane jakieś poważniejsze kary za tak bezczelne aktorstwo? To oczywiście nie zawsze jest łatwe do udowodnienia, no ale jest to - przynajmniej dla mnie - jedna z rzeczy najbardziej zniechęcających do oglądania piłki na wysokim poziomie.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez baron Pt kwi 13, 2018 11:18  Re: Liga Europejska

Obrazek

Bardzo kiepskie losowanie. Arsenal będzie miał ciężko z Atletico. Liczyłem, że taka para będzie w finale LE.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez baron Cz sie 02, 2018 18:40  Re: Liga Europejska

Kolejny polski klub pokazał "klasę". Górnik Zabrze odpada przegrywając na wyjeździe 1:4 z piątym zespołem ligi słowackiej AS Trenczyn. :o

liga słowacka >>>> Ekstra"klasa"
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez cwiek Cz sie 02, 2018 22:16  Re: Liga Europejska

Jaga z Lechem ratują honor polskich klubów, choć Lechici nie bez problemów.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron