Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez cravenciak Śr sie 08, 2012 20:52  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

No no :evil:
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez rado123F1 Śr sie 08, 2012 20:55  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Mexi napisał(a):Tak, wciąż odpadniecie w 1/4 jest lepsze niż niezakwalifikowanie się do olimpiady/zajęcie ostatniego miejsca w słabiutkiej grupie na turnieju organizowanym we włanym kraju po 4 latach spokojnych przygotowań :D


W Wielkiej Brytanii o tym sporcie niedawno mało kto wiedział. W Polsce to podobno "sport narodowy"

Wiecie kiedy będziemy najlepsi w jakimś sporcie? Jak go sami wymyślimy i tylko my będziemy go uprawiać :smile:
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Postprzez hideto Śr sie 08, 2012 21:01  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Siatkówka nigdy nie była i nigdy nie będzie sportem narodowym w Polsce, nie zależnie jak wiele sukcesów nasze reprezentacje zdobędą. Mecz nie był słaby, kilka błędów w kluczowych momentach zaważyło na ostatecznym sukcesie, ale to pieniactwo z poprzedniej strony jest absolutnie nie zasłużone. Rosjanie zagrali jak zwykle po swojemu, czyli subtelnie niczym armia czerwona. Zagrywka z pianą na ustach, to samo w ataku. Problem w tym, że nasi dali sobie ten styl gry narzucić. Przyjęcie nie było tragiczne, a Rosjanie byli po prostu o ten ułamek lepsi (wcale nie dokonali deklasacji).

Tak na prawdę wszystko przez porażkę z Australią, gdyby nie to ze sborna spotkalibyśmy się już w strefie medalowej a tak jest jak jest.

Chłopaki nie byli źle przygotowani, a biadolenie, że wszyscy odpuścili LŚ to jedna wielka bzdura.
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez axel Śr sie 08, 2012 21:01  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

No to teraz Polaczki będą mieć pożywkę, że ulala. Widać to np. po cravenciaku, który czerpie z tej porażki ogromną radość i satysfakcję :)

Ale balonik w Londynie pękł, aż u mnie było słychać :P
“W teorii nie ma różnicy pomiędzy teorią i praktyką. W praktyce - jest”
Avatar użytkownika
axel
 
Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 16:14
Lokalizacja: 50°09'N 22°30'E

Postprzez LH85 Śr sie 08, 2012 21:05  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Na pewno nierobienie zmian w żadnym z meczy nie odświeżyło ich. Na moje oko po prostu byli przemęczeni i nie chciało im się grać. Brakło motywacji i nikt nie wiedział za co odpowiada. Zaprezentowali żenade i nie usprawiedliwiajmy ich, są po prostu za słabi na wygranie IO.
LH85
 
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 3:12

Postprzez hideto Śr sie 08, 2012 21:07  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

LH85 napisał(a):Na pewno nierobienie zmian w żadnym z meczy nie odświeżyło ich. Na moje oko po prostu byli przemęczeni i nie chciało im się grać. Brakło motywacji i nikt nie wiedział za co odpowiada. Zaprezentowali żenade i nie usprawiedliwiajmy ich, są po prostu za słabi na wygranie IO.

hahahahaha no błagam :rotfl: Nie no poważnie, jak ktoś siatkówki nie ogląda na co dzień, tylko jak repa gra w najważniejszych spotkaniach, to się nie kompromitujcie takimi wpisami, bo nie wypada... po prostu nie wypada...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez SPIDER Śr sie 08, 2012 21:09  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

No kurcze szkoda, że tak chłopaki kończą przygodę z IO. 3:0 w plecy pozostawia jednak nieco smutne wrażenie na koniec turnieju dla siatkarzy. Rosjanie mieli dzień, nasi dali sobie narzucić ich styl i było posprzątane. Ja tam siatkę oglądam raczej od święta (czytaj: ważne mecze) ale z różnych stron pojawiały się ostatnio głosy, że inne reprezentacje Ligę Światową potraktowały nieco ulgowo, więc może jest w tym nieco prawdy. Niemniej jednak, coś na tych IO nie wypaliło. O ile z Bułgarią przegrać to nie wstyd, o tyle z Australią już tak.

Najgorsze, że teraz media będą miały pożywkę, że odpadli, jak to możliwe, przecież jechali po złoto, zrobiono ich zwycięzcami jeszcze przed turniejem olimpijskim. Ten balonik rósł i rósł, aż w końcu pękł.
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Mexi Śr sie 08, 2012 21:12  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Żenadę? Nie rozśmieszaj ;) Tak jak pisze hideto, szkoda meczu z kangurami, kto wie czy nie zabrało naszym pewności siebie. Przecież tydzień temu wbiliśmy makaroniarzom 3:0 a ci właśnie są w 1/2 finału. Nierówna forma - mega wpadka z Australią - to chyba zadecydowało o tym, że dziś wyszliśmy do meczu nie jako faworyci, to Rosjanie powinni się nas bać a nie odwrotnie.

EDIT:

I tak, dziś zaważyły niuanse - słaby początek 1. seta, strata prowadzenia w secie drugim (momentami mieliśmy 3 punkty przewagi), i to, że pod koniec każdego seta rywal potrafił zachować zimną głowę, wygrywając "o jedną" akcję więcej niż my.
RK: "Przepraszam to nie do d... tylko do pupy..heheheh" LOL
(21:40:17) Mexi: nando chyba ciśnie aż rozk**wi silnik ;p
(21:44:55) macko93: Alonso out
Avatar użytkownika
Mexi
 
Dołączył(a): So kwi 07, 2007 12:15
Lokalizacja: Łódź
GG: 3539392

Postprzez verelad Śr sie 08, 2012 22:04  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Makaroniarzom wbiliśmy piękne 3:1, nadal nie wiem gdzie się podziała tamta forma... i tak jak piszecie zaważył mecz z Australią. Rosjanie po wygraniu właściwie przegranego już meczu z USA są w takim gazie, że chyba nikt ich nie będzie w stanie zatrzymać, zupełnie jak my nie tak dawno temu. Szkoda.
Avatar użytkownika
verelad
 
Dołączył(a): N wrz 30, 2007 10:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez LH85 Śr sie 08, 2012 22:56  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

hideto napisał(a):
LH85 napisał(a):Na pewno nierobienie zmian w żadnym z meczy nie odświeżyło ich. Na moje oko po prostu byli przemęczeni i nie chciało im się grać. Brakło motywacji i nikt nie wiedział za co odpowiada. Zaprezentowali żenade i nie usprawiedliwiajmy ich, są po prostu za słabi na wygranie IO.

hahahahaha no błagam :rotfl: Nie no poważnie, jak ktoś siatkówki nie ogląda na co dzień, tylko jak repa gra w najważniejszych spotkaniach, to się nie kompromitujcie takimi wpisami, bo nie wypada... po prostu nie wypada...


Wiedziałem że zostanie to odebranie negatywnie. Po prostu mój pogląd bo oglądam siatkówke tylko gdy gra Polska :)
LH85
 
Dołączył(a): Śr lip 13, 2011 3:12

Postprzez Roxana Śr sie 08, 2012 23:06  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Szkoda, że meczów polskiej repr. nie komentuje Laskowski, dzisiaj bardzo przyjemnie się go słychało w meczu USA-Włochy, z resztą jak zawsze, niż tego histeryka Dębińskiego
..:To co innym zajmuje 3 dni, ja opanowuje w 3 godziny:..- Robert Kubica.
Avatar użytkownika
Roxana
 
Dołączył(a): Pn wrz 28, 2009 10:47
Lokalizacja: Mozambik :)

Postprzez krzysiu111 Cz sie 09, 2012 8:05  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

No cóż, większość nakręcała się na złoto a tu wyszło jak wyszło i teraz się dopiero zacznie nagonka na siatkarzy :)
Według mnie i tak jest dobrze - lepsze odpadnięcie w ćwierćfinałach jak w fazie grupowej :)
Avatar użytkownika
krzysiu111
 
Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 17:27
GG: 999400

Postprzez THC-303 Cz sie 09, 2012 9:37  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Według mnie i tak jest dobrze - lepsze odpadnięcie w ćwierćfinałach jak w fazie grupowej

W fazie grupowej to się w zasadzie odpaść nie dało. Mając dobrą drużynę i jednego naprawdę poważnego rywala przed sobą - Bułgarię, to już po zwycięstwie z Włochami było wiadomo, że z grupy wychodzimy. Nie pokonać nikogo z grona Argentyna/Australia/GB to byłby mówiąc wprost wstyd.

Rosjanie (...) wcale nie dokonali deklasacji

Zgadzam się

Rosjanie byli po prostu o ten ułamek lepsi

Nie zgadzam się :) Albo inaczej, byli o ten ułamek lepsi wiele, a nawet zbyt wiele razy. Nie było 3-2, nie było trzech setów przegranych do 23, było 3-0, w tym jeden set bez historii, kolejny set wyrównany, jeszcze kolejny set - 'klasyka gatunku' - najpierw punkt za punkt, potem najlepszy okres Rosji w meczu przy naszym najsłabszym, potem znów punkt za punkt (oczywiście pisane w uproszczeniu, ogładałem mecz :P ). Rosjanie wygrali zasłużenie, wyraźnie, zdecydowanie, ale jak napisałem nie ma co pisać o deklasacji bo nasi nie zagrali źle z mocnym rywalem.

Nie ma co dodawać ponad to, że załatwiła nas porażka z Australią, a Rosja po wygraniu jakże dla nich prestiżowego starcia z Hameryką idzie na mistrza. Są piekielnie mocni, są wyżej od nas w rankingu i tylko propaganda TVP, która 'złoto siatkarzy' odmieniała przez wszystkie przypadki i przyjmowała jako pewnik spowodowała pęknięcie balona i takie a nie inne komentarze (do porównania z Radwańską).
Rodolfo Speedy Gonzalez
VENEZUELA
Avatar użytkownika
THC-303
 
Dołączył(a): So lip 17, 2010 14:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez cravenciak Cz sie 09, 2012 11:01  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Mamy szósty brąz (Beata Mikołajczyk i Karolina Naja, K2, 500 m). Jeszcze Włodarczyk mogłaby złoto walnąć.
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez verelad Cz sie 09, 2012 11:14  Re: Igrzyska Olimpijskie - Londyn 2012

Nie pompuj balonu bo jeszcze Włodarczyk spali trzy próby i zostanie włączona do grona nieudaczników. :twisted:
Avatar użytkownika
verelad
 
Dołączył(a): N wrz 30, 2007 10:43
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron