Liga Mistrzów 2012/2013

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez baron Cz sie 02, 2012 11:57  Liga Mistrzów 2012/2013

Wyniki meczów 3. rundy kwalifikacji LM:

31 lipca, wtorek
Dynamo Kijów - Feyenoord Rotterdam 2:1 (0:0)
FC Motherwell - Panathinaikos Ateny 0:2 (0:1)

1 sierpnia, środa

Śląsk Wrocław - Helsingborg IF 0:3 (0:1)
BATE Borysów - VSC Debreczyn 1:1 (0:0)
Hapoel Kirjat Szmona - Neftczi Baku 4:0 (1:0)
Szeriff Tyraspol - Dinamo Zagrzeb 0:1 (0:1)
Molde FK - FC Basel 0:1 (0:0)
AEL Limassol - Partizan Belgrad 1:0 (1:0)
NK Maribor - F91 Dudelange 4:1 (2:0)
Anderlecht Bruksela - Ekranas Poniewież 5:0 (3:0)
FC Kopenhaga - FC Brugge 0:0
CFR Cluj - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
Celtic Glasgow - HJK Helsinki 2:1 (0:0)
Fenerbahce Stambuł - FC Vaslui 1:1 (0:1)

Śląsk już raczej szans nie ma na awans. Wstyd przegrać u siebie 0:3.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz sie 02, 2012 14:00  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

baron napisał(a):Wstyd przegrać u siebie 0:3.

Tym bardziej że nasza ekstra :wink: jest klasyfikowana w Europie na 18 miejscu, a Szwedzki odpowiednik ekstra... na 25.

Klęska Śląska we Wrocławiu z Helsingborgiem w eliminacjach Champions League jest upadkiem na dno dla całego polskiego futbolu. Na piłkarskiej mapie Europy nie istnieje coś takiego jak Ekstraklasa.

http://sport.interia.pl/klub-slask-wroc ... nId,626164
Smutna prawda, ale to dno niestety jest i to nie od dzisiaj.....
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream Cz sie 02, 2012 14:08  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Jakby to jeszcze kogokolwiek dziwiło i robiło "wrażenie". Ale oczywiście, porządku z polską piłka kosztem dwuletniego wykluczenia zrobić nie można, bo kluby muszą grac w europie i na godnie reprezentować!
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz sie 02, 2012 18:13  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Jakby to jeszcze kogokolwiek dziwiło i robiło "wrażenie".

W el do ligi mistrzów (poprzednie lata) było całkiem całkiem (bez dna). :-) W tym roku mistrz ekstraklasy zdaję się odpadnie już w pierwszej konfrontacji (''z niżej notowaną ligą'' :-) ). Także dno jest.... (całkowite :wink: :rotfl: ).
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz sie 02, 2012 21:15  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Po dzisiejszych wynikach naszych drużyn będzie przygnębienie. O ile w poprzednich latach jako tako było, to teraz jest fatalnie.
Czy polska ekstraklasa jest rzeczywiście o tyle słabsza od szwedzkiej, jak pokazał to środowy mecz Śląska Wrocław z Helsingborgiem w eliminacjach Ligi Mistrzów? Odpowiedź miało dać dzisiejsze spotkanie Lecha z AIK Solna. I dało - poznaniacy w tej podsztokholmskiej miejscowości nie mieli nic do powiedzenia i także zasłużenie przegrali 0-3.

http://sport.interia.pl/klub-lech-pozna ... nId,626279
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Anderis Pt sie 03, 2012 14:06  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Nasze kluby potrafiły już odpadać z przedstawicielami lig typu Azerbejdżan, więc porażki z klubami szwedzkimi ani specjalnie mnie nie zaskakują, ani nie bolą. :-P
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez baron Cz sie 30, 2012 7:31  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Już dzisiaj odbędzie się losowanie fazy grupowej. Podział na koszyki wygląda następująco:

Koszyk pierwszy:

Chelsea FC
FC Barcelona
Manchester United FC
FC Bayern München
Real Madrid CF
Arsenal FC
FC Porto
Milan AC

Koszyk drugi:

València CF
SL e Benfica
Szachtar Donieck
Zienit Sankt Petersburg
FC Schalke 04
Manchester City FC
SC Braga
Dynamo Kijów

Koszyk trzeci:

Olympiakós SFP (Pireus)
AFC Ajax
RSC Anderlecht
Juventus FC
Spartak Moskwa
Paris Saint-Germain FC
LOSC Lille Métropole
Galatasaray SK

Koszyk czwarty:

Celtic FC
BV Borussia 1909 (Dortmund)
BATE Borysów
NK Dinamo (Zagrzeb)
CFR Cluj
Málaga CF
Montpellier-Hérault SC
FC Nordsjælland

Grupa śmierci(według mnie):
1.Real Madrid CF
2.Manchester City FC
3.Juventus FC
4.BV Borussia 1909
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez smylas Cz sie 30, 2012 7:43  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

baron napisał(a):Grupa śmierci(według mnie):
1.Real Madrid CF
2.Manchester City FC
3.Juventus FC
4.BV Borussia 1909


Nie tylko według Ciebie. Po raz pierwszy w historii LM możliwe jest aby mistrzowie czterech najlepszych lig na świecie znalazły się w jednej grupie.

P.S Losowanie dziś o 18.

GRUPA A
Porto, Dinamo Kiev, PSG, Dinamo Zagreb

GRUPA B
Arsenal, Schalke 04, Olympiakos, Montpellier

GRUPA C
AC Milan, Zenit St Petersburg, Anderlecht, Malaga

GRUPA D
Real Madrid, Manchester City, Ajax, Borussia Dortmund

GRUPA E
Chelsea, Shakthar Donetsk, Juventus, FC Nordsjaelland

GRUPA F
Bayern Munich, Valencia, Lille, BATE Borisov

GRUPA G
Barcelona, Benfica, Spartak Moscow, Celtic

GRUPA H
Manchester United, Sporting Braga, Galatasaray, Cluj



No to poznamy prawdziwą wartość Polaków z BVB :twisted:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez mik3 Cz sie 30, 2012 17:46  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Grupa śmierci świetna, wszystko się może zdarzyć. MU jak zwykle, grupa beznadziejna, ale wcale mnie to nie cieszy, wystarczy przypomnieć sobie zeszły sezon.
GLORY GLORY MAN UNITED!
Avatar użytkownika
mik3
 
Dołączył(a): Wt sty 15, 2008 0:50
Lokalizacja: Kosmos
GG: 10651498

Postprzez baron Cz sie 30, 2012 18:20  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Grupa A - Najgorsza grupa jak dla mnie. Dinamo Kijów i Dinamo Zagrzeb raczej przez pomyłkę wpadli do tej grupy. Wychodzi PSG i Porto
Grupa B - Dość łatwa grupa dla Arsenalu. Schalke jedynie może postraszyć, na dodatek Giroud spotka się ze starymi znajomymi. :) Wychodzi Arsenal i Schalke.
Grupa C - Milan też źle nie trafił(chociaż Zenit to nie ogórki). Anderlecht również jest groźny, a Malaga według mnie najgorszy zespół w tej grupie(po stracie Cazorli). Wychodzi Milan i Zenit.
Grupa D - No ładna grupa, ładna. Prawie grupa śmierci, którą obstawiałem powyżej. Szkoda, że Borussia ma tak ciężko, ale w sumie fajnie będzie się oglądać Lewego, Kubę i Łukasza grającego z Realem czy z City(szczególnie z tymi pierwszymi). Ajax raczej bez szans. Wychodzi Real i City.
Grupa E - Chelsea raczej numer 1 w grupie, a na Juventus bez trenera nie liczę. Jednak mam nadzieję że uratują honor włoskiej piłki, mają bardzo dobrą kadrę(brakuje im tylko napastnika). Szachtar jest niebezpieczny a Nordsjaeland nie daję dużych szans. Wychodzi Chelsea i Juventus.
Grupa F - Fajna grupa. Bayern Faworytem tej grupy jednak o awans mogą stoczyć bój Valencia i Lille. Obaj są na podobnym poziomie i obaj stracili mocnych zawodników(w Lille Hazard w Valencii Alba), BATE tłem. Wychodzi Bayern i Valencia(choć jak wspomniałem Lille powalczy)
Grupa G - Barca trudno niema. Benfica ciut lepsza od Spartaka. Tu też będzie bój o 2 miejsce. No i nie lekceważmy Celticu, bo oni słabi to nie są. Wyjdzie Barcelona i Benfica
Grupa H - United trudno też nie będzie miało, chociaż pamiętamy co się z nimi działo w tamtym roku. Myślę jednak, że nie popełnią podobnych błędów jak w tamtym roku. Braga powalczy z Galatasaray, a Cluj będzie tłem. Wychodzi United i Braga.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez THC-303 Cz sie 30, 2012 18:32  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Ciekawe losowanie, ciekawe ;)

Grupa D (najtrudniejsza) jest bardzo mocna, nawet Ajaxu lekceważyć nie idzie, ale jednak Real i petrodolarowcy powinni sobie poradzić.

Grupa H (najłatwiejsza) - Szkoda, że z ostatniej grupy nie może wyjść jedna drużyna, bo podejrzewam, że ani Braga ani Spartak nie są silniejsze niż taki Ajax czy Borrusia. Jednak ktoś z nich wyjdzie, a z drugiej pary pewnie nikt.

Grupa A - Duża różnica między pierwszą a drugą dwójką, Porto i PSG raczej pozamiatają, jedno i drugie Dynamo się może cieszyć, że ktoś z nich wejdzie z 3 pozycji do play-off LE

Grupa B - marzą mi się babole Wojtka :P Tak czy siak Arsenal wyjść powinien o drugie miejsce bedzie ostra walka

Grupa C - IMHO dość przewidywalna Milan > Zenit > Anderlecht > Malaga

Grupa E - absolutnie nie skreślałbym Szachtara. To dobra drużyna i może wykopsać Juventus lub co mało prawdopodobne CFC. Dla Duńczyków punkt będzie sukcesem ;)

Grupa F - wiadomo, że Bayern jest faworytem do 1 miejsca a BATE zajmie raczej P4. Jak dla mnie Lille ma wszelkie prawo pokonać Valencię.

Grupa G - Każde inne rozwiązanie niż pewny awans FCB z pierwszego miejsca będzie sensacją. Drugie miejsce raczej Benfica.

A teraz niech nas piłka zaskakuje nieprzewidywalnością :D
Rodolfo Speedy Gonzalez
VENEZUELA
Avatar użytkownika
THC-303
 
Dołączył(a): So lip 17, 2010 14:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez cravenciak Cz sie 30, 2012 21:23  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Będzie ciężko, ale przynajmniej zobaczymy na co stać Polaków przeciwko klasowym zawodnikom (mając również takich obok siebie). Ajax powinien skończyć udział w tej grupie bez punktów, jeżeli okaże się inaczej, to będę naprawdę zaskoczony. BVB po prostu musi udowodnić, że jest mocna również w europejskiej piłce :)
Obrazek
ObrazekObrazek#UnbanDlaMastera
Avatar użytkownika
cravenciak
 
Dołączył(a): Cz mar 11, 2010 20:05

Postprzez Patrick Cz sie 30, 2012 22:19  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Ajax powinien skończyć udział w tej grupie bez punktów, jeżeli okaże się inaczej, to będę naprawdę zaskoczony.

Że co proszę? Ajax nie jest i prędko nie będzie "chłopcem do bicia". Przypomnij sobie jak walczyli w ubiegłym sezonie w LE z Manchesterem United.

Jak dla mnie Lille ma wszelkie prawo pokonać Valencię.

Lille tak mocną drużyną jak w ubiegłym, czy dwa sezony temu po prostu już nie jest. Jednak mimo to krwi mogą napsuć. ;)
Nawrócony ze stwierdzenia "kiedyś było lepiej".
Patrick
 
Dołączył(a): Pt wrz 25, 2009 16:22

Postprzez baron Pt sie 31, 2012 6:46  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

THC-303 napisał(a):Grupa B - marzą mi się babole Wojtka :P


Rozumiem, że kibic Tottenhamu? Ja nie rozumiem po co ten trolling na poziomie moich młodszych kolegów(fanów Barcelony i Realu)? Pisać to sobie możesz, bo Ci nikt nie zabroni, ale użytkownikowi, który ma zapewne powyżej 18lat nie wypada.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez THC-303 Pt sie 31, 2012 9:48  Re: Liga Mistrzów 2012/2013

Rozumiem, że kibic Tottenhamu?

Jesteś prawie blisko ;) Nie mam nic przeciwko Arsenalowi... z Manone albo Fabiańskim w bramce ;) Choć w sumie nie wiem... Liczba błędów popełnionych w ostatnim czasie przez kierownictwo Kanonierów jest tak duża, że ta drużyna osiągać 'za karę' wiele nie powinna. Jesli nie wiesz o jakie błędy chodzi pomagam: władowanie w stadion takiej ilości kasy, że trzeba oszczędzać na kontraktach plus pozbycie się dwóch czołowych zawodników w jednym oknie. Plus brak konkurencji na kluczowej pozycji bramkarza. Tottenham też ma swoje za uszami (kolejny raz targowanie się o drobne szczegóły do końca okienka tym razem z Realem. W efekcie trochę większa kasa zarobiona na transferze, ale brak czasu by ją spożytkować), ale jednak nie tyle.

Ogólnie jeśli idzie o Londyn to wolę Tottenham od Arsenalu, ale wolę też Arsenal od pewnej buraczanej drużyny, która w zeszłym roku wygrała CL.

Jeszcze takie PS: myślisz, że tylko sąsiedzi z WHL są wrogami Arsenalu? Nie wiesz ilu nieprzyjaciół ma imperium Emiratów ;)

Lille tak mocną drużyną jak w ubiegłym, czy dwa sezony temu po prostu już nie jest.

Ja raczej 'nie doceniam' Valencii ;)
Rodolfo Speedy Gonzalez
VENEZUELA
Avatar użytkownika
THC-303
 
Dołączył(a): So lip 17, 2010 14:54
Lokalizacja: Gdańsk

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość