Ligi zagraniczne 2013/2014

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel Pn maja 12, 2014 15:48  Re: Ligi zagraniczne 2013/2014

Angulo napisał(a):Dokładnie to samo można napisać o Chelsea.

Jasne, że tak. Chelsea z czołówką wyniki miała świetne. Dwa razy ograli City, dwa razy ograli Liverpool. Do tego wygrana i remis w pojedynkach z Arsenalem, ManUtd i Evertonem. Nie chcę mi się sprawdzać dokładnie, ale jakby podliczyć punkty za mecze między czołową 6-7, to Niebiescy byliby na pewno dużo z przodu. Niestety Chelsea tytuł przegrała z drużynami typu Crystal Palace, Sunderland, Stoke czy Norwich.

Kiedy The Blues nie musieli mieć całkowitej inicjatywy, mogli zagrać bardziej z kontry, było świetnie. Za to kiedy trzeba było kompletnie przejąć tą inicjatywę, prowadzić mecz i przebić się przez defensywnie nastawionych rywali, było słabiutko. Często udawało się jakoś wyrwać zwycięstwo i 3 pkt, ale to nie mogło udawać się zawsze. Chelsea potrzebuje więcej zawodników, którzy będą kreatywni i sami będą potrafić stwarzać sobie sytuacje. Po prostu czasami zrobić coś z niczego. A także grać w ataku pozycyjnym, a nie tylko w kontrach. Bo w tym sezonie był tylko Hazard. Owszem, grał świetnie, ale to zdecydowanie za mało. Jak najbardziej miał Eden racje wypowiadając się w mediach, że jedynym pomysłem The Blues na ofensywę było czasami podanie do niego i czekanie, co wyczaruje. Tak być nie może, jeśli marzy się o wygraniu ligi. Młody Belg musi mieć kogoś do pomocy. Czekam na ruchy transferowe Chelsea. Potrzebny nie jest wcale tylko skuteczny napastnik. Są luki również na innych pozycjach.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez PatrykW N maja 18, 2014 9:00  Re: Ligi zagraniczne 2013/2014

Bayern z Pucharem Niemiec . Moim zdaniem sędzia okradł Borussię z bramki ,bo na powtórkach wyraźnie widać , że piłka przekroczyła linię bramkową.

Atletico niestety mistrzem Hiszpanii . Gerardo Martino rozwiązał już kontrakt , a jego następcą będzie pewnie Luis Enrique . Liczę na dużo wydanych $$ i przewietrzenie kadry.

Arsenal ma w końcu jakieś trofeum . 0-2 do 8 minuty , później odrobione bramki i strzelony gol w dogrywce . Mogli rozstrzygnąć mecz wcześniej , ale brakowało skuteczności.
Czytaj uważnie bo czytasz post "Mistrza"
Avatar użytkownika
PatrykW
 
Dołączył(a): Wt sie 31, 2010 8:07
GG: 13515953

Postprzez Saruto N maja 18, 2014 9:18  Re: Ligi zagraniczne 2013/2014

PatrykW napisał(a):Atletico niestety mistrzem Hiszpanii .

Czemu niestety? to akurat bardzo dobrze dla dominatorów ligi, którzy poprzednie dwa sezony mocno przespali. W tym roku Real coś ruszył, ale i tak dostał w policzek. Mam nadzieję, że w lidze mistrzów też przegrają. Będzie może większa motywacja dla piłkarzy na kolejny sezon ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez baron N maja 18, 2014 9:19  Re: Ligi zagraniczne 2013/2014

A Arsenal wreszcie przełamał złą passę "bez pucharów" i wygrał w męczarniach z Hull. Brawo!
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez MITSUBISHI_WRC Cz lip 10, 2014 11:51  Re: Ligi zagraniczne 2013/2014

Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez l00kers Cz lip 10, 2014 12:26  Re: Ligi zagraniczne 2013/2014

Mam nadzieje że przez te czerwone koszulki nie zacznie grać tak jak na kadrze ;p
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron