Liga Mistrzów 2013/2014

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez seb455 Pt maja 23, 2014 15:03  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Moim zdaniem Polsat się ośmiesza swoją ofertą sportową, no ale przecież mają lige Ukraińską. Ciekawe jaką mają oglądalność takich meczów Jak tak dalej będzie to nc+ wykurzy ich z rynku.
Avatar użytkownika
seb455
 
Dołączył(a): Wt lut 20, 2007 19:01
GG: 9474518

Postprzez smylas Pt maja 23, 2014 15:40  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Rozmowa do prowadzenie w innym temacie, ale...
... Zacznijmy od tego że CP nie zostanie wykurzone z rynku przez NC+, ani na odwrót, a dlaczego? Bo NC+ skupia na sobie klientów "premium" czyli taki którzy są gotowi płacić po 100zł miesięcznie za abonament, CP natomiast jest platformą "dla ludu", tańszą dla ludzi którzy nie potrzebują filmowych hitów z Canal+ czy HBO które jest dostępne na platformie Solorza, ale większość klientów nie ma go w swoim pakiecie. CP już od jakiegoś czasu ma taką ofertę sportową i jakoś nie boją się raczej "wykurzenia" z rynku, ba ilość abonentów jest dalej niemal dwa razy większa niż w NC+ i wcale nie spada, a nawet rośnie patrząc na wyniki z ubiegłego roku...
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez slipstream Pt maja 23, 2014 15:57  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Bo NC+ skupia na sobie klientów "premium" czyli taki którzy są gotowi płacić po 100zł miesięcznie za abonament,

No właśnie. Dla tych co stać na abonament "full sport" nie byłoby żadnym problemem dokupić CP gdyby CP miał taką bombe w postaci Ligi Mistrzów. Może sobie CP mieć fundamenty na "bieda ofercie", ale czemu nie mieliby mając okazję powalczyć o tych abonentów dla których CP byłby drugim dekoderem w domu... Zawsze to więcej niż mniej, a mając zapewnione status quo czemu nie pokusić się o nabicie nowych abonentów.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez smylas Pt maja 23, 2014 16:27  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

slipstream napisał(a): Dla tych co stać na abonament "full sport" nie byłoby żadnym problemem dokupić CP gdyby CP miał taką bombe w postaci Ligi Mistrzów. Może sobie CP mieć fundamenty na "bieda ofercie", ale czemu nie mieliby mając okazję powalczyć o tych abonentów dla których CP byłby drugim dekoderem w domu...


Czemu? Już Ci mówię. Jakby Polsat wykupił LM, a pamiętajmy że ostatnio kupił gigantyczny pakiet Reprezentacyjny to musiałby podwyższyć cenę swoich pakietów sportowych, i wątpię aby bilans sprzedaży pakietów zestawiony z rezygnacją był na plus, a jestem przekonany że cena licencji w żadnym wypadku by się im nie zwróciła.

Polsat idzie na ilość, NC+ na jakość, i jeszcze długo w Polsce obie platformy będą miały swoich zwolenników, i tyle w tym temacie :P
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Anderis Pt maja 23, 2014 22:53  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

cwiek napisał(a):I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu w otwartej TV mieliśmy transmisję wtorkowego i środowego meczu.

O ile mnie pamięć nie zawodzi, to w okolicach sezonu 2002/2003 leciał jeden mecz na TVP i drugi na Polsacie, więc można sobie nawet było wybrać, który się chce oglądać. :D
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Fate So maja 24, 2014 22:48  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Myślę, że to był taki finał, który będzie się pamiętać... jednak cholera jak jak nie cierpię takiego strzelania w doliczonym czasie gry, coś takiego zawsze boli albo cieszy podwójnie, szkoda mi Atleti, szczerze im kibicowałem. Brawa jednak dla obydwu zespołów ogólnie za ten sezon, bo sam mecz nie miał jakiegoś wielkiego poziomu.
Avatar użytkownika
Fate
 
Dołączył(a): Wt sty 03, 2012 10:52

Postprzez Saruto N maja 25, 2014 0:46  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

smylas napisał(a):Rozmowa do prowadzenie w innym temacie, ale...
... Zacznijmy od tego że CP nie zostanie wykurzone z rynku przez NC+, ani na odwrót, a dlaczego? Bo NC+ skupia na sobie klientów "premium" czyli taki którzy są gotowi płacić po 100zł miesięcznie za abonament, CP natomiast jest platformą "dla ludu", tańszą dla ludzi którzy nie potrzebują filmowych hitów z Canal+ czy HBO które jest dostępne na platformie Solorza, ale większość klientów nie ma go w swoim pakiecie. CP już od jakiegoś czasu ma taką ofertę sportową i jakoś nie boją się raczej "wykurzenia" z rynku, ba ilość abonentów jest dalej niemal dwa razy większa niż w NC+ i wcale nie spada, a nawet rośnie patrząc na wyniki z ubiegłego roku...

Bo Polsat ma idealną ofertę ;) mają MotoGP i F1, czy coś więcej potrzeba? Jak mam ochotę na LM to idę do kumpla i sobie oglądam, lub wylewam henka i mam kod do świetnego streama :)
Osobiście podążam za F1 i MotoGP ;) z przewagą tej drugiej serii. C+ straciło dla mnie sens jak odpuścili F1. Jeśli chodzi o filmy to NC+ preferuje dojrzałe osoby, które nie spędzają czasu przy kompie i lubię sobie na gotowe odpalić film.


Natomiast finał był genialny mniej więcej do 80 minuty, później niestety tylko Real miał siłę do gry.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez slipstream N maja 25, 2014 9:53  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Finał ze względu na zwrot akcji w doliczonym czasie gry będzie jak najbardziej do zapamiętania, i właściwie tylko przez to bo tak mówiąc prawdę sama gra była w najlepszym wypadku średnia i właściwie gdyby mecz zakończył się na 1:0 dla Atletico, to byłby to finał do zapomnienia z odnotowaniem tylko w statystykach sukcesu tej drużyny.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez smylas N maja 25, 2014 9:57  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Saruto napisał(a):Bo Polsat ma idealną ofertę


Zależy dla kogo, ja właśnie wypowiedziałem swoją umowę z CP i przechodzę właśnie do nc+, mimo tego że F1 czy MotoGP są dla mnie ważne to wolę się męczyć ze streamami 20 razy w roku, a nie 20-30 razy w miesiącu podczas oglądania Piłki Nożnej.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Saruto N maja 25, 2014 10:26  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

smylas napisał(a):
Saruto napisał(a):Bo Polsat ma idealną ofertę


Zależy dla kogo, ja właśnie wypowiedziałem swoją umowę z CP i przechodzę właśnie do nc+, mimo tego że F1 czy MotoGP są dla mnie ważne to wolę się męczyć ze streamami 20 razy w roku, a nie 20-30 razy w miesiącu podczas oglądania Piłki Nożnej.

Dla fanów wyścigów ;) jeśli lubisz oglądać piłkarzy to zdecydowanie nc+ jest dla Ciebie. Ja zakończyłem z nimi umowę, jak stracili motocykle. Jeśli chodzi o mecze to 20 oglądam w ciągu całego roku, jedynie LM jest dla mnie trochę ciekawa.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości