Liga Mistrzów 2013/2014

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel Pt mar 21, 2014 12:15  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

No to mamy pary ćwierćfinałowe:

FC Barcelona - Atletico Madryt
Real Madryt - Borussia Dortmund
Paris Saint-Germain - Chelsea Londyn
Manchester United - Bayern Monachium

Jak dla mnie nie jest źle, choć mogło być lepiej. PSG jest naprawdę trudnym rywalem, ale Chelsea ominęła największych faworytów, więc nie mogę narzekać. Dobrze wyszło też, że rewanż będzie na Stamford. Ciężko typować, będzie bardzo ciekawie. Rywalizacja hiszpańska między Barcą i Atletico również zapowiada się interesująco. BVB niestety daje dość małe szanse. No i Lewy niestety nie zagra na Santiago Bernabeu. Tutaj Real jak dla mnie zdecydowanym faworytem. Tak samo Bayern w starciu z ManUtd. Choć w tej fazie i przy tak silnych klubach wszystko może się zdarzyć, więc nikogo nie skreślam.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez l00kers Pt mar 21, 2014 12:25  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Borussia w Madrycie bez połowy składu, nie ma szans na ich awans. Barca moim zdaniem przejdzie Atletico, minimalnie ale jednak będą lepsi. Chelsea z PSG to dla mnie zagadka bo PSG na prawdę dobrze się prezentuje. No i United z Bayernem, wiadomo że United nie są najlepiej dysponowani ale mając takich piłkarzy w przodzie niczego nie można być pewnym. Będą ciekawe mecze ;)
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez chmiel Pt mar 21, 2014 12:46  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Zgadzam się. Zapowiadają się naprawdę ciekawe ćwierćfinały, ale jeśli już typować, to Real i Bayern najpewniejsi, Barca też raczej minimalnym faworytem, a najtrudniej przewidzieć rozstrzygnięcie rywalizacji między Chelsea i PSG.

I jeszcze podsumowanie obrazkowe:

Obrazek

:D
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez l00kers Pt mar 21, 2014 12:50  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

kursy Bwin na pierwsze mecze.

Obrazek

kogo zabraknie w BVB w porównaniu do zeszłego roku

Obrazek
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Postprzez marrak Pt mar 21, 2014 19:22  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Do tego można dodać że pozostała 3 też jest tuż po kontuzjach
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez lechf1 Pt mar 21, 2014 23:46  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

l00kers napisał(a):No i United z Bayernem, wiadomo że United nie są najlepiej dysponowani ale mając takich piłkarzy w przodzie niczego nie można być pewnym. Będą ciekawe mecze ;)


Van Persie ma skręcone kolano i nie będzie grał przez 4-6 tygodni. United bez niego wyglądają żenująco, także na obydwa mecze z Bayernem można zakupić popcorn i colę.
lechf1
moderator
 
Dołączył(a): Cz gru 20, 2007 19:02

Postprzez smylas So mar 22, 2014 8:06  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

lechf1 napisał(a):Van Persie ma skręcone kolano i nie będzie grał przez 4-6 tygodni. United bez niego wyglądają żenująco


Aż wyplułem śniadanie.
W tym sezonie RVP rozegrał jeden dobry mecz, własnie ten z Olimpiakosem mówienie że bez niego United wygląda żenująco trochę śmieszne patrząc na to że od początku tego sezonu jest w kiepskiej formie a grał tylko dlatego że nieudaczniki Moyes nie ma jaj żeby posadzić go na ławce. Ja tam bardzo nie płaczę, w końcu Moyes może zagrać normalną taktyką z Roo na szpicy, Matą ustawionym za nim i dwoma skrzydłowymi(dziś pewnie Valencia i "Krul").
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez fordern So mar 22, 2014 9:15  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

smylas napisał(a):Ja tam bardzo nie płaczę, w końcu Moyes może zagrać normalną taktyką z Roo na szpicy, Matą ustawionym za nim i dwoma skrzydłowymi(dziś pewnie Valencia i "Krul").


Mata w Lidze Mistrzów nie może grać w barwach United. ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez smylas So mar 22, 2014 11:20  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Obrazek

Następny mecz United grają dziś wieczorem z tego co wiem.
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez cwiek Śr kwi 02, 2014 23:32  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Tymczasem za nami pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Wczorajsze wyniki trochę niespodziewane, chyba tylko najwięksi kibice wierzyli w remis ManU z Bayernem. Atletico też postawiło się korzystnej sytuacji przed rewanżem z Barcą.

Natomiast dzisiaj, w Paryżu i Madrycie trochę się działo. Niespodziewanie PSG pokonało Chelsea 3:1. W Madrycie za to gładka wygrana Realu z Borussią 3:0, chociaż wynik mógłby być inny gdyby nie nieskuteczność piłkarzy BVB.

Za tydzień rewanże, wydaje się, że tylko para niemiecko-hiszpańska jest rozstrzygnięta. Nie skreślałbym Chelsea, już byli w takiej sytuacji dwa lata temu z Napoli i wybrnęli.

Moim zdaniem w półfinale zobaczymy:
Chelsea
Atletico
Bayern
Real
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez fordern Cz kwi 03, 2014 18:20  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Niespodziewanie wygrało PSG? Wyrocznia bwin mówiła inaczej :-P

Bezbarwny mecz rozegrał Ibra, a i tak Paryżanie wygrali zasłużenie. Tam tworzy się poważna drużyna, która nie jest oparta na jednym zawodniku. Zlatan nie zagra w rewanżu (podejrzewa się naciągnięcie mięśnia uda), i dopiero tutaj będzie prawdziwy test wartości PSG.
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez chmiel Pt kwi 04, 2014 14:54  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Dla mnie to nie było niespodziewane. Nawet typowałem zwycięstwo PSG u siebie. Ale jedną bramką, nie dwoma... Bo 2:1 to nie był jeszcze zły wynik dla Chelsea. Strata mała i bramka strzelona na wyjeździe dawały całkiem spore szanse w rewanżu. Niestety totalnym frajerstwem była strata bramki przez Niebieskich jeszcze w doliczonym czasie gry. I to jakiej... Będzie ciężko odrobić stratę dwóch goli. Bardzo ciężko nawet, bo PSG jest naprawdę poukładane w defensywie, a Chelsea nie jest w tym sezonie drużyną, która dobrze potrafi prowadzić grę, utrzymywać inicjatywę, napierać i przedzierać się przez zasieki obronne rywala. To jest drużyna, która potrafi zagrać pressingiem, zmusić rywala do błędu i kontratakować. Chelsea odpowiada, kiedy to rywal próbuje atakować i prowadzi grę. A PSG nie otworzy się na Stamford. Może będzie atakować, ale pamiętając cały czas o obronie wyniku z pierwszego meczu. Także słabo to widzę nawet jako fan The Blues. Chociaż wciąż wierzę i mam nadzieję, że Jose coś wymyśli, a gracze się zepną i zagrają na wysokim poziomie we wtorek.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez cwiek Śr kwi 09, 2014 22:54  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Wielki sukces Atletico. Wielki szacunek dla Simeone. Z grupki zdolnych piłkarzy stworzył świetny zespół.

Bayern nie bez problemów, ale w półfinale.


Teraz czekamy na losowanie i kolejne świetne mecze, takie jak w tej rundzie ;)
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez fordern Cz kwi 10, 2014 19:35  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

A Xavi znowu wyskakuje z tekstami o tym, że nie zasłużyli na porażkę. Czy on kiedykolwiek się ogarnie? :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
fordern
 
Dołączył(a): Cz lis 02, 2006 15:21
Lokalizacja: Kyoto Ring
GG: 1411891

Postprzez l00kers Cz kwi 10, 2014 20:11  Re: Liga Mistrzów 2013/2014

Też mnie rozśmieszył jak wczoraj słuchałem wywiadu, no ale ponoć w dwumeczu z Bayernem tez nie byli gorsi, ba mieli większe posiadanie piłki :smile:
Bardzo na plus ćwierćfinały, wielkie emocje we wszystkich dwumeczach, osłabiona Borussia stanęła na wysokości zadania i była bliska szczęścia, United tak samo mimo problemów w tym sezonie, nieźle pokazali się na tle Bayernu który chyba złapał lekką zadyszkę.
Jutro losowanie, zastanawiałem się kogo bym chciał dla Bayernu i tak na prawde nie mam pojęcia, wszystkie zespoły które zostały sa piekielnie mocne, Atletico gra sezon życia, Chelsea ma Mou na ławce i kilku znakomitych piłkarzy, a Real to Real. Wydaje mi się że Real z tej trójki ma najgorszą defensywe i chyba to mecze z nimi chciałbym zobaczyć. Podobno Ronaldo odpada z jednego półfinału a może i z obu, wie ktoś jak jest z Hazardem?
Avatar użytkownika
l00kers
 
Dołączył(a): Pn cze 22, 2009 15:04
GG: 9474518

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość