MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez step07 So cze 14, 2014 7:12  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

To co zrobiła wczoraj Holandia było po prostu nieprawdopodobne :o W 1szej połowie to Hiszpanie mieli przewagę, do tego karny jak dla mnie nieco kontrowersyjny. I tutaj zgadzam się z @fordern. Costa jak najbardziej zrobił wszystko by zostać zahaczonym i wymusić jedenastkę. Potem w końcówce fantastyczny gol Van Persiego, który dodał Holendrom skrzydeł, a Ci od początku 2giej połowy zaczęli prezentować piękny, szybki i skuteczny futbol jak drużyna z 2010 roku. No i to co robił wczoraj z obrońcami hiszpańskimi Robben, szczególnie przy tej ostatniej bramce gdzie przemknął obok Ramosa jak burza - mistrzostwo świata. Szkoda tylko, że w samej końcówce grał aż nadto indywidualnie bo przynajmniej w jednej sytuacji mógł podawać i mielibyśmy 6 gola. No ale w sumie przy takim wyniku to wiadomo, że każdy ma chrapkę na strzelenia gola. Wiem, że nie ma co prorokować po 1szym meczu ale jak na razie widać, że Euro 2012 to był dla Holandii wypadek przy pracy i mam nadzieję, że utrzymają wysoką formę i pomkną aż do samego finału :)
step07
 
Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 17:16

Postprzez krisow So cze 14, 2014 7:20  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Nikt nie wygrywa mistrzostwa w pierwszym meczu. Trzeba zagrać ich aż siedem więc spokojnie z typowaniem Holandii na mistrza. Chociaż drużyna jest naprawdę dobra co pokazała już w eliminacjach. Troszkę młodych zawodników doszło i powstała taka mieszanka rutyny z młodością. Np. Blind, dla mnie rewelacyjna gra. Ale też Hiszpanie chyba nie zasłużyli aż na 1-5. Nie grali aż tak źle, a do tego Holandia miała niesamowitą skuteczność z 13 oddanych strzałów 11 było w światło bramki. Teraz spotkanie o wszystko z Chile i nie postawiłbym wszystkich pieniędzy na mistrzów świata...
Co do sędziego: karny raczej wątpliwy (Costa szukał nogi zamiast grać), faul na Casillasie przy 1:3 pewno do odgwizdania, ale bez niego chyba i tak by się minął z piłką. Van Persie walczył o piłkę i wpadł na bramkarza. Specjalnie rękami nie pracował wg. mojej opinii. Tyle, że nie wiem za co był ten wolny z którego poszło dośrodkowanie, co tam Pique zrobił nie tak?!
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Postprzez THC-303 So cze 14, 2014 7:38  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

do tego karny jak dla mnie nieco kontrowersyjny. I tutaj zgadzam się z @fordern. Costa jak najbardziej zrobił wszystko by zostać zahaczonym i wymusić jedenastkę

Tutaj raczej zgodna będzie większość. To że akurat pierwsza osoba pisząca o tym karnym stwierdziła, że jest w stu procentach prawidłowy to o niczym nie świadczy. W kategorii zero-jedynkowej (błąd sędziego albo dobra decyzja) - błąd sędziego. Przy czym ja całkowicie go rozgrzeszam, my mieliśmy powtórki, ale bez nich chyba każdemu wydawało się, że to podręcznikowy karny. 9 na 10 sędziów by zagwizdało. Łagodnie oceniam też faul na Casillasie. Jeśli oceniamy 0-1 to błąd sędziego, ale fatalny wczoraj Casillas nawet bez faulu na 99% nie sięgnąłby piłki, bo źle obliczył tor lotu. Tym niemniej żadne to usprawiedliwienie dla sędziego, jest faul to trzeba gwizdać nawet jeśli nie miał on wpływu na interwencję Casillasa. Mimo wszystko Rizzoli sędziował dużo lepiej od dwóch poprzedników. To bardzo smutne, że lwia część dyskusji o mundialu jest o sędziach, ale wyczyny Japończyka i trójki z Kolumbii wołały o pomstę do nieba. Rizzoli jak na arbitra z najmocniejszej sędziowsko federacji też mocno średnio. Honor uratował Doue (tak on się nazywa chyba) - sędzia meczu Chile - Australia - arbiter z afrykańskiej federacji w dodatku 'cieszący się' opinią wiecznie naburmuszonego i niesympatycznego...

Ale po wczorajszym dniu przynajmniej zapamiętamy coś więcej - piękną bramkę RvP i fatalną postawę Casillasa, Ramosa i Pique (i Torresa, ale jakie to zaskoczenie?). 1-5. No tego się nie spodziewałem.
Rodolfo Speedy Gonzalez
VENEZUELA
Avatar użytkownika
THC-303
 
Dołączył(a): So lip 17, 2010 14:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez slipstream So cze 14, 2014 9:32  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Ale też Hiszpanie chyba nie zasłużyli aż na 1-5.

Trudno w ogóle oceniać te 1:5, bo po zupełnie niesłusznej bramce na 1:3 Hiszpania nie miała po co grać i ewidentnie "siadła". Casillas niby fatalny mecz i sezon na ławie widać, ale nie ważne czy piłka leci do bramki czy nie, obroniłby czy też nie, ale bramkarz w polu bramkowym jest jak to się mówi "nietykalny". Wg mnie z całym uznaniem dla tego co dotychczas zrobił Casillas, ale nie powinien on być bramkarzem nr 1.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez smylas So cze 14, 2014 10:04  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

slipstream napisał(a):ale bramkarz w polu bramkowym jest jak to się mówi "nietykalny"


Polecam zapoznać się z przepisami, a dopiero później wygłaszać takie opinie. Bramkarz wcale nie jest nietykalny w polu bramkowym, pole pięciu metrów służy jedynie jako miejsce do wznawiania gry przez bramkarza.

Polecam lekturę, mecze ogląda się dużo przyjemniej znając podstawowe przepisy ;)
http://www.fifa.com/mm/document/footbal ... eutral.pdf
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez chmiel So cze 14, 2014 11:37  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

fordern napisał(a):Moim zdaniem Diego Costa poszukał tej nogi, widać było jak ją przestawia (poślizgnął się?) jak już obrońca się przed nim prześlizgnął.

Również tak uważam. Costa sam celowo zahaczył o nogę obrońcy i sam się przewrócił, a nie obrońca zahaczył Costę i go przewrócił. Trzeba przyznać, że bardzo sprytnie to zrobił, większość sędziów również by to gwizdnęła i nawet w jakimś stopniu da się obronić tą decyzję. Ja jednak osobiście takich sytuacji bym nie gwizdał, żeby wyplenić symulkę i przesadne cwaniactwo. Ale nie to jest najważniejsze, wystarczyło wejść na różne portale sportowe, Twittera i widać było jasno, że wielu ma wątpliwości, czy karny był słuszny, a to już pozwala nazwać tą sytuację kontrowersyjną.

smylas napisał(a):Polecam zapoznać się z przepisami, a dopiero później wygłaszać takie opinie. Bramkarz wcale nie jest nietykalny w polu bramkowym, pole pięciu metrów służy jedynie jako miejsce do wznawiania gry przez bramkarza.

Zgadza się i zdawałem sobie z tego sprawę, jednak i tak uważam, że faul na Casillasie był. Van Persie wpadł na Ikera i przeszkodził mu w interwencji (nieważne, czy byłaby ona udana, czy nie, przeszkodził i to się liczy), co jak dla mnie jest faulem. Prędzej nie odgwizdałbym faulu w sytuacji z meczu otwarcia, kiedy Olić wygrał górną piłkę z Cesarem.

Tak jak napisał @THC-303, to jest bardzo smutne, że póki co tak duża część wątku to dyskusja o sędziowaniu, ale niestety aż tak źle z sędziowaniem było w pierwszych 3 meczach. Na szczęście ostatni wczorajszy mecz był już dobrze sędziowany, arbiter ustrzegł się znaczących błędów i obu ten pozytywny trend się utrzymał.

Meksyk - Kamerun 1:0
Meksyk był dużo lepszą drużyną i zasłużył na zwycięstwo nawet wyższe niż 1:0. Na szczęście udało im się strzelić w II połowie zwycięską bramkę i utrzymać prowadzenie do końca, bo gdyby było inaczej wynik byłby bez wątpienia wypaczony przez popisy arbitrów w I części gry. Meksyk może być równie groźny dla Brazylii jak Chorwacja.

Holandia - Hiszpania 5:1
Aż takiego pogromu to chyba nikt się nie spodziewał i muszę przyznać, że bardzo nie doceniałem Holendrów. Początek zdecydowanie dla Hiszpanów. Karny wątpliwy, jednak Mistrzowie Świata grali lepiej i w sumie na bramkę zasłużyli. Trzeba pamiętać, że mogło być 2:0, kiedy Iniesta zagrał bajeczną piłkę do Silvy, który nie dał rady wykończyć sytuacji 1 na 1 z bramkarzem. Potem jednak bramka do szatni po genialnej asyście Blinda (świetnie zagrał wczoraj) i pięknym uderzeniu van Persiego i Hiszpania siadła, a Holandia nabrała wiatru w żagle. Oczywiście ogromne znaczenie miało to, że to obrońcy tytuł musieli atakować, a Oranje mogło skupić się na kontrach, co pasowało im idealnie. W II połowie katastrofalnie grała defensywa Hiszpanów łącznie z Casillasem. Ramos i Pique kompletnie nie nadążali za Holendrami (głównie Robbenem), byli ogrywani wręcz jak juniorzy. Iker też swoje zepsuł. No Holendrzy upokorzyli Hiszpanów.

Jednak tak jak napisał @krisow, nie koronowałbym jeszcze reprezentacji Oranje. To tylko pierwszy mecz. Tak samo nie skreślałbym kompletnie Hiszpanów. Mogą wyjść z grupy i pokonać rywala, na którego trafią w 1/8 finału. Nawet jeśli będzie to Brazylia, którą w końcu tutaj na forum też już wielu skreśliło. A potem (znowu to napiszę, bo to prawda) może być różnie. Faza pucharowa MŚ czy ME rządzi się swoimi prawami. To jest tylko jeden mecz, nie mecz i rewanż jak choćby w europejskich pucharach. Jedna drużyna może mieć lepszy dzień akurat, a druga gorszy. Przy tylko jednym meczu większy czynnik ma też element losowości: pech, fart, pomyłki sędziowskie. Zbyt szybko wielu kibiców wydaje osądy jak dla mnie. Choć oczywiście zaprezentowali się z bardzo słabej strony wczoraj i sam nawet już przed rozpoczęciem mistrzostw nie uważałem ich za głównych faworytów turnieju. Ale z osądami mimo wszystko jeszcze czekam, nikogo nie skreślam, ani nie podnoszę do rangi głównego faworyta. Sport potrafi mocno zaskoczyć.

Chile - Australia 3:1
Chile raczej przeważało i częściej zagrażało bramce rywali. Mimo tego, że ich lider Vidal grał przeciętnie i widać wyraźnie, że nie doszedł jeszcze po kontuzji do pełni dyspozycji. Australijczycy mieli swoje momenty, kiedy przejmowali inicjatywę, jednak to było za mało. Chile posiada po prostu zdecydowanie więcej talentu. Już czekam na ich pojedynek z Hiszpanią, która będzie pod ogromną presją.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Lcj_DeViL So cze 14, 2014 11:44  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

To ja może coś od siebie dorzucę w kwestii karnego na Diego: https://vine.co/v/Mj3h3YaHbOA. Jak dla mnie karnego nie ma. Costa nadepnął na nogę obrońcy i się "wywalił".
...Uważam, że Ferrari to miniaturowa wersja boga (J.C)...
Avatar użytkownika
Lcj_DeViL
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 16:36
Lokalizacja: O.Ś
GG: 6009666

Postprzez chmiel So cze 14, 2014 12:07  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

O, idealne ujęcie. Nie należał się karny, tylko żółta kartka dla Costy.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez step07 So cze 14, 2014 12:18  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Idealnie widać na tym ujęciu jak Costa wręcz szuka kontaktu z nogą rywala. I w takich sytuacjach przydały by się na meczach powtórki tv. Sędzia mógłby na spokojnie zobaczyć i wtedy podjąć właściwą decyzję, która nie była by krzywdząca. No ale Fifa tego nie wprowadzi bo wiadomo co się liczy... :x
step07
 
Dołączył(a): Wt mar 12, 2013 17:16

Postprzez cwiek So cze 14, 2014 13:38  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Gra ktoś z Was w Menadżera TVP? Ktoś chce się dołączyć do naszej forumowej ligi? ;)

Kod: 895377342
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez THC-303 So cze 14, 2014 13:40  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Już mi frustracja na sędziów przeszła, więc na Hiszpanów i Holendrów teraz jeszcze pomarudzę.

Holandii za głównego faworyta turnieju nie uznaję. Na pewno ich nie doceniłem i mogą się liczyć w walce o medale, ale bez przesady.
1. Nie odbierając zasług Robbenowi, RvP, Vlarowi i Blindowi, którzy byli wczoraj kapitalni to jednak stoperzy Hiszpanii zrobili absolutnie wszystko, żeby przegrać ten mecz. Pierwszy gol - genialna asysta i genialny strzał, ale drugi to babol Pique, trzeci - sędziego, czwarty Casillasa, a piąty fatalna szybkość Ramosa (Robbena można było dogonić nawet jak był młodszy i są na to dowody: http://www.youtube.com/watch?v=SjxmyjLp9tg ).
2. To tylko jeden mecz. Wiele drużyn które zdobywały tytuły nie zachwycało na otwarcie i odwrotnie. Nawet Holandia właśnie miała genialny początek na Euro 2008 a skończyła bez medalu. W 2000 pokonali w grupie późniejszych mistrzów, a następnie przegrali półfinał. Przykładów jest dużo.

Hiszpanie - czy pomysł zabrania bluzy nr 1 Casillasowi jest słuszny? Trudno powiedzieć. Na pewno Reina, De Gea czy nawet Valdes mieli bardziej pewne interwencje w rozgrywkach klubowych, ale jednak takie trzęsienie ziemi i zachwianie hierarchią nie musiałoby Hiszpanom pomóc. Za to na pewno nawet na miejsce w 23-ce nie zasłużył Torres, wczoraj grał żenująco. Ta sytuacja kiedy miał przed sobą pustą bramkę, ale postanowił kiwać była szczytem lamerstwa. Plus teatr za który nie wiem z jakiej okazji nie dostał żółtka - Rizolli widział symulkę i upomniał Hiszpana, ale za to jest według przepisów kartka a nie upomnienie.
Rodolfo Speedy Gonzalez
VENEZUELA
Avatar użytkownika
THC-303
 
Dołączył(a): So lip 17, 2010 14:54
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez slipstream So cze 14, 2014 14:34  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

czy pomysł zabrania bluzy nr 1 Casillasowi jest słuszny? (...) jednak takie trzęsienie ziemi i zachwianie hierarchią nie musiałoby Hiszpanom pomóc.

I to jest problem wielkich zasłużonych gwiazd w ekipie. Są sytuacje kiedy ewidentnie "nie grają", ale za bardzo nie ma ich zastąpić nawet lepszymi w danej chwili zawodnikami bo ktoś się obrazi, oburzy albo zrobi się zamieszanie na cały kraj.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel So cze 14, 2014 17:03  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

step07 napisał(a):Idealnie widać na tym ujęciu jak Costa wręcz szuka kontaktu z nogą rywala. I w takich sytuacjach przydały by się na meczach powtórki tv. Sędzia mógłby na spokojnie zobaczyć i wtedy podjąć właściwą decyzję, która nie była by krzywdząca. No ale Fifa tego nie wprowadzi bo wiadomo co się liczy... :x

Właśnie w FIFA-ie nadzieja, że to wprowadzi. Bo UEFA z Platinim na czele jest zdecydowanie przeciw nowoczesnym technologiom jak powtórki czy nawet goal-line. Trzeba więc mieć nadzieję, że FIFA wprowadzi powtórki, system się sprawdzi, a potem UEFA będzie pod presją i wreszcie też się na to zdecyduje.

cwiek napisał(a):Gra ktoś z Was w Menadżera TVP? Ktoś chce się dołączyć do naszej forumowej ligi? ;)

Kod: 895377342

Dołączę, choć nie jestem pewien, czy będę grał dalej po 1 kolejce. Dużo ciekawszy jest menadżer na sport.pl - "Wygraj Mundial". Głównym plusem jest to, że jest budżet, w którym trzeba się zmieścić, więc trzeba dużo więcej pomyśleć, pokombinować, wykalkulować, kogo wziąć z tańszych zawodników, żeby starczyło też na jakieś gwiazdy itd, a nie jak w menadżerze TVP, gdzie jedynym ograniczeniem jest ilość piłkarzy z jednej reprezentacji (w Wygraj Mundial też jest takie ograniczenie) i można brać praktycznie wszystkich najlepszych graczy. Lepszy niż ten z TVP jest też moim zdaniem menadżer Przeglądu Sportowego. Niestety budżet jest ustalony na dość wysokim poziomie i można kupić w zasadzie wszystkich, których się chcę, ale plus jest taki, że gra się w to codziennie, bo każdy dzień to oddzielna kolejka i wybiera się zupełnie nowy skład. Oczywiście jest to plus, kiedy ma się na to codziennie chwilę czasu. ;) Dlatego też nie wiem, czy będę grał w to do samego końca Mundialu.

THC-303 napisał(a):2. To tylko jeden mecz. Wiele drużyn które zdobywały tytuły nie zachwycało na otwarcie i odwrotnie. Nawet Holandia właśnie miała genialny początek na Euro 2008 a skończyła bez medalu. W 2000 pokonali w grupie późniejszych mistrzów, a następnie przegrali półfinał. Przykładów jest dużo.

Dokładnie, dokładnie. To samo też miałem na myśli w poprzednim poście. Zyskali w moich oczach, trzeba ich brać poważnie pod uwagę, ale nie podpalajmy się z nimi zbyt mocno. Jeszcze na to zbyt szybko. Poza tym jak już też pisałem, w pierwszej połowie to Hiszpanie byli lepsi od Holendrów i mogli spokojnie prowadzić 2:0. Drugą Holendrzy już zdominowali, ale nie bez pomocy od defensywy hiszpańskiej. Nie koronujmy ich za jedną wyśmienitą połowę.

THC-303 napisał(a):Hiszpanie - czy pomysł zabrania bluzy nr 1 Casillasowi jest słuszny? Trudno powiedzieć. Na pewno Reina, De Gea czy nawet Valdes mieli bardziej pewne interwencje w rozgrywkach klubowych, ale jednak takie trzęsienie ziemi i zachwianie hierarchią nie musiałoby Hiszpanom pomóc.

Moim zdaniem de Gea powinien wejść do bramki od następnego meczu, a Casillas powinien to godnie znieść. Ale to się nie stanie. Nie chcę mi się wierzyć, że del Bosque mógłby posadzić Ikera na ławce. Tak samo Koke powinien zastąpić Xaviego, na co już są chyba nieco większe szanse.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez chmiel N cze 15, 2014 16:25  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Kolumbia - Grecja 3:0
Wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu. Owszem, Kolumbia była lepsza i zasłużyła na zwycięstwo, ale nie miała aż takiej przewagi, jak wskazywałby na to wynik. Grecy mieli okazje wyrównać, przy stanie 1:0 w poprzeczkę z bliskiej odległości trafił Kone i ogólnie nie byli wcale dużo gorsi od Kolumbii. Kolumbii, która w gruncie rzeczy nie pokazała nic nadzwyczajnego poza tańcem po pierwszej bramce. Po prostu wykorzystali swoje sytuacje, ale nie porwali swoją grą. Choć potencjał ofensywny jest w tej drużynie bardzo duży. Nie ma Falcao, a i tak świetny Bacca siedzi na ławce. Razem z Martinezem i Ramosem. Grupy nie mają najtrudniejszej, więc mogą bić się o zwycięstwo.

Kostaryka - Urugwaj 3:1
Z przyczyn towarzyskich patrzyłem na ten mecz tylko jednym okiem i niewiele mogę o meczu powiedzieć. W każdym razie ogromna niespodzianka. Typowałem, że Urugwaj wejdzie co najmniej do ćwierćfinału, z dużymi szansami również na półfinał, a tutaj taka porażka z Kostaryką. W kolejnym meczu będą pod ogromną presją. Muszą wygrać z Anglią, remis nie wystarczy.

Włochy - Anglia 2:1
Najlepszy mecz Mundialu póki co. Włosi wygrali, mieli więcej okazji poza tymi bramkowymi (przede wszystkim strzał Balotelliego wybity z linii bramkowej, gdzie swoją drogą mogli pokazać te goal-line, a nie pokazują przy oczywistych golach, oraz poprzeczka Pirlo z wolnego), jednak mecz był dość wyrównany i na niezłym poziomie. Anglicy przyjechali na ten turniej z mniejszymi oczekiwaniami niż zazwyczaj i chyba na dobre im to wyszło mimo porażki. Stopniowe wprowadzanie zmiany pokoleniowej było potrzebne tej reprezentacji i młodzi gracze jak choćby Sterling wnieśli naprawdę powiew świeżości do tej drużyny. Byli raczej typowani do 3. miejsca w grupie, ale nie stoją na straconej pozycji w rywalizacji z Urugwajem. Co do Włochów, to dowodzeni przez genialnego Pirlo zagrali po swojemu po profesorsku taktycznie. Wydaje się, że mają trochę mniejszy potencjał niż choćby Niemcy, Argentyna czy Brazylia, jednak są drużyną turniejową i doskonale zorganizowaną. Mają szanse zajść bardzo daleko.

WKS - Japonia 2:1
Dwa różne obrazy gry. Na początku spotkania to Japonia był drużyną lepszą. Atakowała, przeważała, zagrażała bramce rywali. Gol Hondy bardzo ładny, a wynik mógł być wyższy. Tyle że po jakimś czasie Japończycy jakby skupili się na obronie wyniku, a Słonie przejęły inicjatywę, co skończyło się dla Azjatów bardzo źle. Końcówkę I części gry przetrwali, ale w II połowie wszedł Drogba, w odstępie 3 minut padły dwie bramki po świetnych dośrodkowaniach Auriera i Słonie już nie dały Japończykom nawet szansy na wydarcie sobie zwycięstwa w tym meczu. To raczej WKS mogło jeszcze podwyższyć wynik. Przypuszczam, że to właśnie WKS z Kolumbią powalczą o zwycięstwo w tej grupie.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez krisow Pn cze 16, 2014 10:51  Re: MŚ w piłce nożnej - Brazylia 2014

Nareszcie technologia goal-line pomogła. Muszę przyznać, że gdybym np. ja sędziował mecz Francja-Honduras i to nawet gdybym miał video do dyspozycji bramki bym nie uznał. Piłka była tak nieznacznie i tak krótko za linią, że okiem ludzkim nie do zauważenia.
Obrazek
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Avatar użytkownika
krisow
 
Dołączył(a): Pt lip 29, 2005 13:16
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość