Piłka kopana

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez chmiel So cze 30, 2007 15:52  

Memphis napisał(a):
gregoff napisał(a):Henry, Eto w ataku Ronaldinho i Messi w pomocy:) Problem rozwiązany

A Deco? On też raczej na ławce nie będzie chciał siedzieć.

I nie będzie musiał nawet, jeżeli cała ofensywna wielka czwórka będzie grała. Przecież Deco to raczej defensywny pomocnik, więc Ronaldinho i Messi w pomocy nie będą mu przeszkadzać. No chyba, że Yaya Toure i Xavi będą faworytami trenera Barcy.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Memphis So cze 30, 2007 20:15  

chmiel napisał(a):Przecież Deco to raczej defensywny pomocnik

Oj, nie wiem, nie wiem. Raczej nie nazwał bym go defensywnym pomocnikiem, ale fakt, ze jest to gracz bardzo uniwersalny, potrafi zarówno kreowac grę jak i nieźle spisywac sie w odbiorze. Fakt, że w Barcelonie obecnie chyba zrobiło się za ciasno, kogoś powinni sprzedać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez chmiel N lip 01, 2007 8:49  

Memphis napisał(a):Oj, nie wiem, nie wiem. Raczej nie nazwał bym go defensywnym pomocnikiem

No nie jest to taki typowy defensywny pomocnik, ale nazwałem go tak, bo w Barcy nawet do tej pory w dużej mierze spełniał również zadania defensywne, a nie tak jak np. Ronaldinho, który ogranicza się praktycznie tylko do ofensywy.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez im9ulse N lip 01, 2007 9:43  

ja sie ciesze ze Valencia nie kupila tego kaleczniaka Forlana (poszedl do Atletico za 1 milion mniej niz Henty :shock: ).Jak narazie z druzyn europeskich najbardziej sie uzbroil Bayern Monachium ,szacun dla nich bo nasciagali kilku dobrych zawodnikow...

Co do Barcy ,to zaczynaja isc w kierunku druzyny galacticos a to nic dobrego nie wrozy...Real juz wyciagnal wnioski i postawil na utalentowana mlodziez ,jak widac z dobrym skutkiem ,bo choc gral cienko tytul mistrzowski zdobyli...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez chmiel Wt lip 03, 2007 21:10  

Fernando Torres, Atletico Madryt :arrow: FC Liverpool

El Nino to na pewno bardzo utalentowany gracz. Ciekawe, jak szybko zgra się z zespołem i jak poradzi w Premiership, gdzie gra się inaczej niż w Primiera Division.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez kamil.pl5 Wt lip 03, 2007 21:58  

Liverpool kupił Torresa za 26,5 mln funtów. Myślę że to zdecydowanie poprawi atak The Reds i znowu zaczną walkę o pierwsze miejsce w tabeli. YNWA.
Obrazek
Czy istnieje coś gorszego niż miłość brzydkiej kobiety? Owszem - przyjaźń pięknej kobiety - Albert Camus
Avatar użytkownika
kamil.pl5
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 14:40

Postprzez wozszym Śr lip 04, 2007 9:39  

Czy Barca pojedzie w tym roku na jakieś tournee?
F1 Racing!
Avatar użytkownika
wozszym
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 17:31
Lokalizacja: z gór

Postprzez michallool Śr lip 04, 2007 17:15  

Raczej tak ma pojechać na jakieś tournee tylko nie waidomo jeszcze gdzie sie wybierze. Może Brazylia :grin:
michallool
 

Postprzez chmiel Śr lip 04, 2007 18:27  

Czy Barca pojedzie w tym roku na jakieś tournee?

Nie jestem pewien, ale chyba do Azji.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Memphis Śr lip 04, 2007 20:45  

Zapewne do Azji, bo tam z marketingowego punktu widzenia najlepiej się opłaca. Miliardy Chińczyków nie maja jeszcze koszulki Ronaldihno, ale po wizycie Barcy zapewne zakupią. Zauważylem, ze te azjatyckie tournee raczej dobrze na formę sportową nie wpływają.
Obrazek
Avatar użytkownika
Memphis
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 10:15
Lokalizacja: Warszawa
GG: 3483676

Postprzez vvportero Śr lip 04, 2007 21:06  

chmiel napisał(a):
Czy Barca pojedzie w tym roku na jakieś tournee?

Nie jestem pewien, ale chyba do Azji.


Na pierwszy odień idzie Szkocja, a dalej to nie wiem.

Deco natomiast nie był w Barcy nigdy defensywnym pomocnikiem tylko najbardziej wysuniętym pomocnikiem, który miał za zadanie ciągłe wspieranie trójki napastników (REM). Dla niego raczej w nowej Barcy miejca nie będzie, choć on sam deklaruję chęć pozostania w FCB. Beguristain również mówi że Deco nie jest na sprzedaż. Coraz głośniej jest o tym (pisze o tym nawet Piłka Nożna w najnowszym numerze) że "20" reprezentacji Portugalii zostanie włączona w tranzakcje kupna Franka Lamparda z Chelsea, który jest nie zadowolony ze swoich zarobków (chciałby zarabiać tyle co Ballack i Sheva) i odrzucił niedawno propozycje nowego kontraktu od Romka.
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Postprzez michu_194 Cz lip 05, 2007 11:59  

Chyba w następnym sezonie w Barcelonie skończy sie era Ronaldhinio a zacznie era Henry'ego! :-)

[mod="gregoff"]Wydzieliłem temat o pseudokibicach z tego ponieważ nie ma to nic wspólnego z Piłką Nożną a nawet sportem. Dziękuje za uwagę.[/mod]
Obrazek
Avatar użytkownika
michu_194
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 19:08
Lokalizacja: WinXP/Łódzkie/Łódź/Dom
GG: 7082604

Postprzez chmiel Wt lip 10, 2007 18:45  

Florent Malouda, Olympique Lyon :arrow: Chelsea Londyn
:D Co prawda kontrakt jeszcze nie jest podpisany, ale Florent już jest w Londynie, oficjalnie potwierdził transfer i pozował nawet z koszulką z logo Chelsea. :)

Pepe, FC Porto :arrow: Real Madryt
Za 28-30 mln euro, różnie podają różne źródła. Widziałem go w 2-3 spotkaniach ligi portugalskiej i powiem tyle, że nie zachwycił zbytnio. Ciekawe, jak się będzie prezentował w silniejszej lidze hiszpańskiej. Ale ten transfer wywołał u mnie też na początku śmiech, później zdziwienie. Tak zaciekle walczyli o Chivu, a kupili Pepe. ;) I jeszcze za taką kasę. :-P

Javier Saviola, FC Barcelona :arrow: Real Madryt
Javier poszedł śladami nowego trenera Królewskich Bernda Schustera, który kiedyś również odszedł z Barcy do Realu. ;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Alassane Bamba Wt lip 10, 2007 19:49  

Zobaczysz, chmiel, że Pepe to będzie lekarstwo na dziurawą obronę Realu. W Porto był podporą defensywy i to on z reguły naprawiał błędy kolegów. Świetnie sprawdzał się w zespole, grającym przecież podobną piłkę, co Real (zwykle, bo akurat za Capello to nie był styl, w jakim z reguły grali "Królewscy"), szczerze mówiąc nie wiem, jak teraz będzie wyglądała defensywa Dragoes. Ponadto fantastycznie gra on głową, w ubiegłym sezonie zdobył w lidze aż 4 bramki, wszystkie oczywiście z główki. Co więcej, potrafi też wyprowadził szybką akcję, a jeśli taką umiejętność posiada już obrońca, to z reguły grający na boku. Pamiętam, jak raz, tylko raz wymieniając piłkę z partnerem, przebiegł spod własnej bramki w pole karne rywala i po faulu na nim Porto zdobyło bramkę z karnego. Jest już ograny, ma na koncie dwa mistrzostwa Portugalii i kilkanaście występów w Champions League, a ma przecież dopiero 24 lata. IMHO już jest jednym z lepszych stoperów świata i od dawna powinien grać w kadrze Brazylii, a w Realu tylko potwierdzi klasę.
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez chmiel Wt lip 10, 2007 22:26  

Alassane Bamba napisał(a):IMHO już jest jednym z lepszych stoperów świata i od dawna powinien grać w kadrze Brazylii

Wg mnie przesadzasz. Jednym z lepszych? Jestem w stanie wymienić wielu lepszych od niego środkowych obrońców. Z samej ligi hiszpańskiej: Puyol, Gabriel Milito, Ayala, Ramos, Cannavaro, Edmilson (on może grać jako środkowy obrońca i defensywny pomocnik) i nie powiedziane, że kogoś nie pominąłem. ;) W kadrze Brazylii? Lucio, Alex, Juan, Edmilson są wg mnie lepsi. Nie przesadzaj Bamba. Możliwe, że Pepe posiada wielkie umiejętności i kiedyś będzie jednym z najlepszych obrońców świata, ale na razie tak nie jest. Pepe jeszcze musi potwierdzić swój talent i umiejętności. Taką okazję będzie miał w Realu.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości