ZIO Soczi 2014

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez cwiek Wt sty 14, 2014 22:23  ZIO Soczi 2014

Do igrzysk coraz bliżej, pomyślałem, że warto założyć temat.

Jak oceniacie szanse Polaków na medale, na kogo najbardziej liczycie, ile krążków zdobędziemy? :)


PS. Taka mroczna zapowiedź od BBC:
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez pawel92setter Śr sty 15, 2014 15:34  Re: ZIO Soczi 2014

Charles Dance to czyta? :)
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Dawid17 Śr sty 15, 2014 22:37  Re: ZIO Soczi 2014

Warto zaznaczyć, że reżyserem tego filmu promującego igrzyska jest Polak Tomasz Bagiński. http://www.geekweek.pl/aktualnosci/18287/polak-rezyserem-spotu-o-igrzyskach-w-soczi
"albo sie coś ma, albo się czegoś nie ma"
Avatar użytkownika
Dawid17
 
Dołączył(a): Pn sty 16, 2012 22:08

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt lut 07, 2014 18:01  Re: ZIO Soczi 2014

Rosja swojski kraj, człowiek spodziewał się, jakiejś fajnej kulturowej/ludowej muzyki w tle w trakcie wychodzenia reprezentacji.
A tu klops bo w zamian dostajemy jakieś pseudo techno od rosyjskiego Dj'a.
Dawno się tak nie zawiodłem. Kto na to w ogóle wpadł? W szoku jestem, że Putin na to zezwolił.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez smylas Pt lut 07, 2014 18:07  Re: ZIO Soczi 2014

Myślisz że po to Putin dał tyle pieniędzy żeby teraz przedstawiać Rosję jako kraj ludowy czy jako kraj nowoczesny? :>
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt lut 07, 2014 18:12  Re: ZIO Soczi 2014

Za taką nowoczesność to ja Panu Władimirowi serdecznie dziękuję ;]
Na szczęście to tylko ceremonia otwarcia, później zostanie nam do oglądania tylko sportowa rywalizacja na którą Rosjanie większego wpływu mieć nie będą (na pewno nie taką muzyką :grin: ).
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez slipstream Pt lut 07, 2014 19:04  Re: ZIO Soczi 2014

Tymczasem nowe logo olimpiady :-P

Obrazek
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez chmiel Pt lut 07, 2014 19:26  Re: ZIO Soczi 2014

Ewentualnie:

Obrazek

;)
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt lut 07, 2014 20:24  Re: ZIO Soczi 2014

'Ekspert' w studiu TVP o naszych:
"Dla większości z tych sportowców igrzyska są przede wszystkim okazją do tego aby na olimpiadzie być, aby poczuć to...."

Nie ma to jak pierwszego dnia transmisji, obrazowo przedstawić kibicom naszej reprezentacji jak sytuacja wygląda. Nie oglądajcie przecież większość z nich nic tutaj nie wywalczy :evil:
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Indy So lut 08, 2014 9:41  Re: ZIO Soczi 2014

rolnik sam w dolinie napisał(a):'Ekspert' w studiu TVP o naszych:
"Dla większości z tych sportowców igrzyska są przede wszystkim okazją do tego aby na olimpiadzie być, aby poczuć to...."

Nie ma to jak pierwszego dnia transmisji, obrazowo przedstawić kibicom naszej reprezentacji jak sytuacja wygląda. Nie oglądajcie przecież większość z nich nic tutaj nie wywalczy :evil:


Pompować balonik - źle, realistycznie patrzeć na szanse rodaków - źle. To co jest dobre? Ten ekspert mówił żeby nie oglądać tych startów Polaków gdzie nie ma większych szans na medal? Czy to już tylko twoje dopowiedzenie żeby sobie usprawiedliwić narzekanie?
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rolnik sam w dolinie So lut 08, 2014 10:02  Re: ZIO Soczi 2014

Napisałem gdzieś, że pompować balonik to źle?
To moje dopowiedzenie, uznajmy jednak, że wydźwięk dla telewidzów jest nie ważny. Ale co sobie taki sportowiec pomyśli?
Na igrzyskach nie raz widzieliśmy, że wiara w sukces może dużo. Po co już na początku części z nich te wiarę tego typu wypowiedzią odbierać? I ogólnie to tamten post miał się odnosić głównie do poziomu studia jakie TVP nam dostarczyło.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Indy So lut 08, 2014 10:31  Re: ZIO Soczi 2014

rolnik sam w dolinie napisał(a):Napisałem gdzieś, że pompować balonik to źle?
To moje dopowiedzenie, uznajmy jednak, że wydźwięk dla telewidzów jest nie ważny. Ale co sobie taki sportowiec pomyśli?
Na igrzyskach nie raz widzieliśmy, że wiara w sukces może dużo. Po co już na początku części z nich te wiarę tego typu wypowiedzią odbierać? I ogólnie to tamten post miał się odnosić głównie do poziomu studia jakie TVP nam dostarczyło.


Jeśli jakiś sportowiec potrafi stracić wiarę w swoje umiejętności bo ktoś w tv powiedział że nie ma szans to jest za słaby psychiczne by brać udział w Igrzyskach i wybrał złą drogę życiową. Inna sprawa że sportowcy mają mózgi i wiedzą kto jest faworytem w zawodach a dla kogo 10 miejsce będzie wynikiem dużo powyżej oczekiwań. Serio myślisz że tacy nasi bobsleiści nie zdają sobie sprawy z tego że medal dla nich byłby mega niespodzianką i czyjaś wypowiedź w tv odbierze im waleczne nastawienie? To nie są 5-letnie dzieci!

Studia TVP nie widziałem więc trudno mi oceniać poziom ale te słowa ze studia przytoczonego przez Ciebie to żadna wielka sprawa. Każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie wie że tak jest. O pompowaniu balonika wspomniałem jako kontrast dla twojej wypowiedzi bo czego nie zrobisz to ktoś się przyczepi. Jak nie Ty ze swoim podcinaniem skrzydeł, to ci od pompowania balonika.
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Duif So lut 08, 2014 10:49  Re: ZIO Soczi 2014

I pierwsze medale rozdane ;)
Avatar użytkownika
Duif
 
Dołączył(a): Pn sie 01, 2011 11:37
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Indy So lut 08, 2014 10:51  Re: ZIO Soczi 2014

Ciekawy ten slopestyle, choć szkoda mi trochę tych co odpadli w kwalifikacjach. To musi być dziwne, ceremonia otwarcia trwa a Ty się musisz pakować :)
Avatar użytkownika
Indy
 
Dołączył(a): Wt lip 18, 2006 14:10
Lokalizacja: Kraków

Postprzez chmiel So lut 08, 2014 11:00  Re: ZIO Soczi 2014

Piszę jako moderator z prośbą, żeby nie robić tu relacji live w stylu jak wyżej: "I pierwsze medale rozdane". Jeżeli już piszemy o jakiejkolwiek dyscyplinie, to wysilmy się trochę. Wątki o innych sportach poza motorowymi są tu tylko przy okazji, a relacji na żywo jest wiele w internecie.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Następna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości