ZIO Soczi 2014

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez MITSUBISHI_WRC Śr lut 19, 2014 0:22  Re: ZIO Soczi 2014

Dedykacja muzyczna dla naszych złotych medalistów. Piosenka Queen chyba jak najbardziej do tego pasuję.

Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez idylla Śr lut 19, 2014 17:26  Re: ZIO Soczi 2014

Obejrzałem dziś sztafetę mieszaną w biathlonie i stwerdzam, że zarówno Panie jak i Panowie powinni się udać na jakiś trening biegowy bo o ile jeszcze dziewczynom jakoś to szło to facetom w ogóle.
#supportKubica, talent and passion not money
idylla
 
Dołączył(a): Cz paź 24, 2013 5:18

Postprzez Sar trek Cz lut 20, 2014 23:42  Re: ZIO Soczi 2014

Ja nie oglądałem, ale widziałem Skicross. Muszę przyznać, że to bardzo widowiskowa i przyjemna dla widza dyscyplina. Czwórka narciarzy rusza w dół po pełnej skoków i zakrętów trasie. No może z ilością zakrętów przesadziłem :)

Czwierćfinały i półfinały bardzo ciekawy, finał już trochę nudniejszy. Ale przyjemnie się oglądało.

Ale fajnie się ogląda, jak ktoś chce, to można to znaleźć na stronie TVP, a jutro Skicross kobiet.
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Postprzez pawel92setter So lut 22, 2014 18:27  Re: ZIO Soczi 2014

Tymczasem Finowie zrobili miazgę z Amerykanów w meczu o brąz w hokeju. 5-0.
Szkoda, że Rask nie bronił w półfinale ze Szwecją, bo Finów było stać na mistrzostwo olimpijskie.

Hyvää Suomi!
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Angulo So lut 22, 2014 20:44  Re: ZIO Soczi 2014

Raczej Rask nie sprawiłby, by Finowie mieli większą skuteczność. Przeklęci Szwedowie byli wczoraj spokojnie do ogrania gdyby nie żałośnie niska skuteczność Finów, bo mieli minimum pięć stuprocentowych okazji.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez pawel92setter So lut 22, 2014 20:56  Re: ZIO Soczi 2014

Jednak mógłby wybronić tę drugą bramkę. Finowie mieliby więcej szans na kontry i wszystko mogłoby się potoczyć inaczej.
Wspieram PUT Motorsport!

"I win or I learn, but I never lose." Melinda Emerson
Avatar użytkownika
pawel92setter
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 7:48
Lokalizacja: Poznań

Postprzez drunkwolf Pt lut 28, 2014 10:44  Re: ZIO Soczi 2014

Jeśli o drużynę z Usa to grali jak łajzy przeciwko Finom, a finowie wcale nie są aż tacy dobrzy. Myślałem a nawet obstawiłem że Usa będzie w finale z Kanadą:) Kanada favorytem, ale jakoś ich nie lubie, więc obstawiłem usa jako mistrza.
A tu niespodzianka Fin:Usa - 5:0. Porażka, żeby karnego dwa razy nie trafić, to już pech.
drunkwolf
 
Dołączył(a): Cz lut 27, 2014 16:01

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt lut 28, 2014 11:10  Re: ZIO Soczi 2014

Amerykanie faktycznie słabo, ja się spodziewałem po nich wiele więcej. Chyba tyko Rosjanie odnieśli większą porażkę niż USA. Zresztą gra obydwu drużyn nie zachwycała. Stąd też ich odpadnięcie z Finami jakąś sensacją (wbrew temu co mówiły media nie było).

Nie wiem czy ktoś oglądał finał hokeja Kobiet. Tam Amerykanki prowadziły 2:0, po czym Kanadyjki 4 minuty przed końcem trzeciej tercji doprowadził do stanu 2:1. Potem zdjęły bramkarkę, Amerykanki z własnej tercji trafił w słupek kanadyjskiej bramki, a te chwilę potem doprowadziły do dogrywki. Potem już typowe frajerstwo* Amerykanek bo dwie zawodniczki odbywały karę w tym samym czasie i zwycięski gol kanadyjek. Wydawało się, że to niemożliwe - a jednak.

*frajerstwo, dramaturgia, każdy może nazwać to jak chce w zależności komu kibicował.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez Angulo Pt lut 28, 2014 11:17  Re: ZIO Soczi 2014

No nie wiem, Finowie mogli spokojnie ograć Szwedów w półfinale, a zważywszy, że w grupie zostali oszukani w meczu z Kanadą to nie byliby bez szans w finale.
Gdyby, gdyby...
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez chmiel So mar 01, 2014 12:26  Re: ZIO Soczi 2014

Angulo napisał(a):No nie wiem, Finowie mogli spokojnie ograć Szwedów w półfinale

Spokojnie? Nie przesadzaj. Szwedzi raczej kontrolowali spotkanie od wyjścia na prowadzenie. Byli lepsi po prostu.

rolnik sam w dolinie napisał(a):Chyba tyko Rosjanie odnieśli większą porażkę niż USA. Zresztą gra obydwu drużyn nie zachwycała.

Rosjanie odnieśli dużo większą porażkę niż USA. Wręcz klęskę. Nie do końca zgadzam się też, że gra obydwu drużyn nie zachwycała. Rosjanie rzeczywiście męczyli się w każdym meczu i porażka z Finami nie była wcale wielką sensacją, ale USA aż do półfinału prezentowało się naprawdę dobrze. Zresztą w samym półfinale przecież też nie zostali przez późniejszych zwycięzców pokonani wyraźnie. Wydaję mi się, że byli zbyt bardzo nastawieni na złoto i potem na mecz o brąz nie potrafili już się wystarczająco zmotywować i skoncentrować.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Sar trek N mar 09, 2014 18:18  Re: ZIO Soczi 2014

Rosyjska zawodniczka ski crossu, Maria Komissarowa po upadku na treningu jest sparaliżowana od pasa w dół.

http://olimpiada.interia.pl/news-soczi- ... Id,1352506
wyścigowe historie - strona o historii wyścigów Indy Car
Avatar użytkownika
Sar trek
 
Dołączył(a): Śr mar 26, 2008 21:25

Poprzednia strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości