Liga Mistrzów

Piłka nożna, siatkówka, wyścigi kolarskie, tenis, sporty walki...

Moderator: Ekipa Różne

Postprzez Saruto Śr lut 13, 2019 9:12  Re: Liga Mistrzów

Nie tylko Ty jesteś zaskoczony ;) ManU kompletnie straciło swoją skuteczność, ale zobaczymy co będzie dalej. Czekam na ich mecz z City.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez baron Śr lut 13, 2019 9:59  Re: Liga Mistrzów

Rzeźnia w pierwszej połowie i dominacja PSG w drugiej. Po Ole widać było brak doświadczenia. Verratti i Marquinhos z powodzeniem zneutralizowali kluczowego zawodnika diabłów(Pogbę).

Raczej marne szanse na awans. Tym bardziej, że ciężki terminarz czeka United, a i może Neymar z Cavanim się wykurują.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez baron Cz lut 14, 2019 9:30  Re: Liga Mistrzów

Ech... szkoda Ajaxu, bo zagrali wczoraj świetnie(tylko skuteczność kulała). Już nie mogę patrzeć na ten Real.

VAR miał zakończyć żywot pomagania Realu w lidze mistrzów, a tu pyk bramka Ajaxu nieuznana xD. Niezła jatka z tą bramką, ale trzeba przyznać, że spalony był.

Real jest w komfortowej sytuacji, podobnie jak Tottenham, który zdecydowanie rozpracował Borussie w drugiej połowie wbijając 3 bramy. Vertonghen i Son świetny mecz.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez cwiek Wt mar 05, 2019 22:40  Re: Liga Mistrzów

Real jest w tym sezonie beznadziejny ale nie spodziewałem się, zwłaszcza po pierwszym meczu, że dostaną taki wp*** od Ajaxu. Niestety, czas tej drużyny już minął, konieczna wielka rewolucja.

Rezygnacja Zidane'a tylko potwierdziła, jak świetnym jest trenerem ;). Gdzieś ktoś kiedyś powiedział, że dobry trener to taki, który obejmuje drużyny w odpowiednim momencie i tak samo w odpowiednim czasie rezygnuje z ich prowadzenia. Zizou wiedział, że ta drużyna osiągnęła już wszystko i nic więcej z nimi nie zwojuje.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez baron Śr mar 06, 2019 10:12  Re: Liga Mistrzów

W końcu dobra passa Realu została przerwana. Nie dał rady zatrzymać królewskich Bayern, PSG, Juventus, Atletico Madryt, Liverpool a dał radę klub z Eredivise. Ta młodzież z Ajaxu jest niesamowita.

Jednak w piłce wszystko jest możliwe. Real u siebie jest gorszy niż na wyjeździe. Ramosowi coś z tą kartką nie pykło xD. Piękna sprawa.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez baron Śr mar 06, 2019 23:03  Re: Liga Mistrzów

Jaka ta Liga mistrzów jest niesamowita :o United skazane na porażkę po klęsce na OT zapewnia sobie awans po 3 błędach Paryżan. I to tak ździesiątkowanym składem.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez baron Pt mar 15, 2019 14:15  Re: Liga Mistrzów

Obrazek

Logika podpowiada, że w półfinale zobaczymy Barcelonę, Liverpool, Juventus i City. I mam wrażenie, że UEFA dąży do finału Juventus - Barcelona. :-P
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez cwiek Pt mar 15, 2019 14:31  Re: Liga Mistrzów

UEFA dąży do finału Juventus - Barcelona. :-P

Los a nie UEFA :wink:
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez slipstream Pt mar 15, 2019 15:14  Re: Liga Mistrzów

ehh ta UEFA, nawet przepchnąć nie potrafi do końca ustawionych drużyn. Miał być spacerek dla Realu, a tu klops nie wyszło...

Tymczasem dla statystyków, połowę ćwierćfinalistów stanowią drużyny Angielskie, ale w sumie tylko jedna jest już pewnym półfinalistą.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez cwiek Pt mar 15, 2019 15:30  Re: Liga Mistrzów

ehh ta UEFA, nawet przepchnąć nie potrafi do końca ustawionych drużyn. Miał być spacerek dla Realu, a tu klops nie wyszło...


Nie słyszałeś głosów "ekspertów", że Real odpadł, bo pojawił się VAR? :D
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez cwiek Wt kwi 16, 2019 22:57  Re: Liga Mistrzów

I mam wrażenie, że UEFA dąży do finału Juventus - Barcelona. :-P

Tak UEFA dążyła, że Juve odpadło z Ajaxem :D
Szkoda, po odpadnięciu Królewskich kibicowałem właśnie Starej Damie.

Z drugiej strony niesamowity jest ten Ajax.
Zabawię się w sezonowca i od półfinałów kibicuję im :D
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez Saruto Śr kwi 17, 2019 7:31  Re: Liga Mistrzów

Grają fajną piłkę, zobaczymy jak sobie poradzą z Barcą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez cwiek Śr kwi 17, 2019 9:14  Re: Liga Mistrzów

Przecież teraz grają z City/Tottenhamem. A i nie byłbym taki pewien, czy w drugim półfinale Barca z Liverpoolem sobie poradzi.
Avatar użytkownika
cwiek
 
Dołączył(a): Pn lut 01, 2010 10:53
GG: 8420620

Postprzez baron Śr kwi 17, 2019 13:46  Re: Liga Mistrzów

Tak UEFA dążyła, że Juve odpadło z Ajaxem


Napisałem to tylko tak z przymrożeniem oka.

Czułem po kościach, że Ajax na wyjeździe da popalić Juventusowi. Pokazali to w Monachium i Madrycie. Grają zupełnie bez kompleksów. Z taką grą Tottenham/City ma się czego bać. Finał jak najbardziej w zasięgu.

Z kolei Barcelona tak jak się spodziewałem, pomyślnie ograła United na Camp Nou. Z Liverpoolem będą mieć jednak znacznie ciężej(Live raczej nie wypuści 2 bramkowej zaliczki w meczu z Porto), bowiem jakoś ich gra nie porywała. Dostali prezent od Younga i De Gea'i i tyle.
baron
 
Dołączył(a): Pt lip 13, 2007 13:15
Lokalizacja: Konin

Postprzez Saruto Cz kwi 18, 2019 7:53  Re: Liga Mistrzów

cwiek napisał(a):Przecież teraz grają z City/Tottenhamem.

Z całym szacunkiem dla Tottenhamu, ale nie są jakąś pewną drużyną. Poza tym mają ligę. Zobaczymy jak się przygotują.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne dyscypliny sportu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości