GP Hiszpanii 2016

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez leni93 Pn maja 16, 2016 20:27  Re: GP Hiszpanii 2016

Ja się trochę odkułem dzięki posiadaniu Maxa, ale jeśli Hamilton nie zacznie jechać po majstra to jestem w czarnym tyłku za przeproszeniem :D
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez rolnik sam w dolinie Pn maja 16, 2016 20:30  Re: GP Hiszpanii 2016

sneer napisał(a):Były sekundkę po moim poście. Spadłem 19 pozycji... Ale tak się zastanawiam (to nie zarzut, ciekawość) jak można było na ten wyścig zbudować skład za 80 punktów mając takie rezultaty (i składy): http://www.f1wm.pl/gpm/?dzial=6&idzesp=1083 ?


Przecież wystarczyło tylko Verstapeena dokupić i ma 74pkt za składniki, trochę też na Force India i jest 80pkt.
Taka inwestycja to wydatek 7,5 mln, a zwrot za Haasa i GRO to 4,35 czyli 34 pkt zdobyte w poprzednim wyścigu wystarczały w sam raz.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Postprzez sneer Pn maja 16, 2016 20:31  Re: GP Hiszpanii 2016

Ok, zatem jest nadzieja :)
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rocque Pn maja 16, 2016 20:58  Re: GP Hiszpanii 2016

Konkrety, nareszcie konkrety.
432 miejsca w górę, szesnaste w wyścigu. Jak się w Monako nic nie skaszani to atakuję pierwszą setkę :wink:

@rolnik sam w dolinie
Niby pozycja dobra, ale strata do lidera też solidna. Zakładając, że w czołówce podstawą będzie skład Ham + RBR to różnice będzie robić to kto z dwójki RIC/VES będzie lepszy i jak poradzi sobie ewentualny zapychacz dobrany do takiego składu. Małe pole do popisu przy tak oczywistych wyborach składu.

Moja strata do lidera mimo awansu w zasadzie nie uległa zmianie - prawie stówa. W tej materii boli rezygnacja z Haasa w pierwszych dwóch wyścigach i gra Williamsem, ale narzekać nie można.
Może kiedyś się opłaci przysłowiowy "skok w bok" (Ferrari) :) Sezon długi, jeszcze wiele się może pozmieniać.
"You cannot be sure that you are right unless you understand the arguments against your views better than your opponents do."
- Milton Friedman
Avatar użytkownika
rocque
 
Dołączył(a): Cz sie 29, 2013 18:04

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości