GP Bahrajnu 2018

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez Anderis Wt kwi 10, 2018 10:56  Re: GP Bahrajnu 2018

Angulo napisał(a):
Anderis napisał(a):Ten GPM to kompletnie nie moja bajka. Przez wiele lat źle szacowałem zdolności poszczególnych składników do punktowania w pierwszej fazie sezonu, przez co nigdy nie liczyłem się w walce o czołowe lokaty. W tym roku, kiedy chyba po raz pierwszy wydawało się, że postawiłem na właściwy skład, pierwsze wyścigi ułożyły się tak (problemy Hamiltona, Haasa i duże punkty mniejszych zespołów, jak STR), że i tak nie jestem w czołówce. I pewnie już się do niej nie przebiję.

I jeszcze jest się zawsze dobity fazą wstępną, gdzie przez 3 wyścigi zostaje się z dupiatym składem i nie dostaje żadnej kasy. W jaki sposób to miało niby pomóc słabszym zespołom to nie wiem. Przecież po 3 wyścigach jest już prawie wszystko jasne jeśli chodzi o formę bolidów i cennik to boleśnie uwzględni.

W taki, że ci, co trafili lepszy skład, nie dostaną za pierwsze 3 wyścigi więcej kasy od tych, co wybrali gorszy i nie odjadą im jeszcze bardziej.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez christoff.w Wt kwi 10, 2018 23:05  Re: GP Bahrajnu 2018

Jakim tonem??
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron