GP Hiszpanii 2018

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez Pauree Śr maja 16, 2018 11:18  Re: GP Hiszpanii 2018

To są właśnie przeciętne wyniki - Ty na to patrzysz przez pryzmat miejsca w klasyfikacji, ja przez pryzmat punktów i tego, jak to wygląda u wszystkich ludzi. Lider typowania za samo typowanie ma 94 punkty. Ja, osoba ze ścisłej topki klasyfikacji generalnej, mam punktów bodajże 83. Ty masz około 70. Rozrzut na poziomie 25 punktów... to 5 punktów na wyścig. Do TOP100 typowania tracisz zaledwie 15 punktów... To są naprawdę przeciętne wyniki. Tu się na razie nikt nie wybija... bo większość typuje to samo i decyduje jedynie to, kto nie dojedzie do mety. W Bahrajnie nie dojechał Kimi, w Baku Bottas, pech dopadł ludzi też w Chinach, gdzie typowanie zepsuł Safety Car po incydencie Toro Rosso... Ale tak poza tym, to większość typuje tak samo, bo to najpewniejsze punkty.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości