GP Niemiec 2018

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez AutoryteT Pn lip 23, 2018 7:30  Re: GP Niemiec 2018

Ze składu HAM/VET/MGP/SAU nie zapunktował składnik, po którym najmniej się tego spodziewałem przez co tylko 83pkt i 5 pozycji w dół :-(
Teraz trzeba przeczekać Węgry i na SPA wymienić Saubera na jakiś mocniejszy silnik :)

PS. Ktoś mi powie jak to możliwe, że cena Hamiltona po wygranym wyścigu spadła o 3MLN? :-o
Lepiej być uczniem praktyki niż mistrzem teorii
Avatar użytkownika
AutoryteT
 
Dołączył(a): Śr gru 26, 2007 22:00

Postprzez Anderis Pn lip 23, 2018 12:09  Re: GP Niemiec 2018

AutoryteT napisał(a):PS. Ktoś mi powie jak to możliwe, że cena Hamiltona po wygranym wyścigu spadła o 3MLN? :-o

Od cennika odeszło GP Francji, gdzie Hamilton wygrał z PP. A w Niemczech też wygrał, ale w qualu był poza top10, więc jest teraz tańszy o różnicę rezultatów w kwalifikacjach pomiędzy tymi dwoma weekendami.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez leni93 Pn lip 23, 2018 13:45  Re: GP Niemiec 2018

Mam nadzieję że po Węgrzech będzie mnie stać na dobry bolid bo tylko tego mi brakuje i powinno być top 100 na koniec roku. Początek był mega słaby, ale teraz sytuacja zaczyna się robić klarowna
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez Petron@s F1 Pn lip 23, 2018 14:04  Re: GP Niemiec 2018

kupic RBR przed Hungaro.... :detektyw:
czy poczekać do SPA i może MGP się by urodziło :diabełek:

oto jest pytanie... :D :kierowca:
Avatar użytkownika
Petron@s F1
 
Dołączył(a): N sty 31, 2010 17:30

Postprzez christoff.w Pt lip 27, 2018 23:27  Re: GP Niemiec 2018

Petron@s F1 napisał(a):kupic RBR przed Hungaro.... :detektyw:
czy poczekać do SPA i może MGP się by urodziło :diabełek:

oto jest pytanie... :D :kierowca:


Patrz długodystansowo... Później rbr znów będzie trzecie, plus te hocki klocki z silnikami... Ja też mam dylemat ale pozostanę z Haasem i Renault by być może dozbierać i po przerwie wakacyjnej kupić Ferrari lub Mercedesa.
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez Angulo So lip 28, 2018 6:56  Re: GP Niemiec 2018

Tylko weź pod uwagę że też ten Red Było będzie więcej wart niż Haas czy Renault i da na pewno więcej punktów. Ja przez lata też wychodziłem z założenia że lepiej poczekać i oszczędzić, ale nigdy to nie zdawało egzaminu, bo zawsze zabrakło tych przysłowiowych paru groszy, a czołówka uciekała.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez leni93 So lip 28, 2018 9:43  Re: GP Niemiec 2018

Ja ostatnio zaryzykowalem sprzedałem Vettela i kupiłem Mercedesa mając w składzie Hamiltona. Wyścig później kupiłem Ricciardo z czym się trochę pospieszylem go Niemcy nie były dla niego udane. Jednak w Niemczech tak czy inaczej skończyłem 80 pozycji do góry i jak dobrze pójdzie to po Belgii będę miał bolid Ferrari silnik Mercedesa w składzie Hamiltona i Ricciardo
Avatar użytkownika
leni93
 
Dołączył(a): Cz gru 11, 2008 22:23
Lokalizacja: Częstochowa/Warszawa
GG: 7937112

Postprzez christoff.w N lip 29, 2018 17:47  Re: GP Niemiec 2018

Angulo napisał(a):Tylko weź pod uwagę że też ten Red Było będzie więcej wart niż Haas czy Renault i da na pewno więcej punktów. Ja przez lata też wychodziłem z założenia że lepiej poczekać i oszczędzić, ale nigdy to nie zdawało egzaminu, bo zawsze zabrakło tych przysłowiowych paru groszy, a czołówka uciekała.

Koszt zakupu za 17 baniek nawet przy wzroście ceny po gp wegier (będzie spadek! Awaria Maxa, miałem nosa!) zarobione punkty za to cztli kasa nie jestadekwatna do ceny ewentualnej, późniejszej sprzedaży. Ja właśnie skacze z kwiatka na kwiatek od lat i nic mi to nie daje bo czołówka ucieka i nigdy jej nie kupie, no chyba że w końcu właśnie uzbieram w końcu.. Haas i renault nie takie złe. Dziś ze składem kierowców Ferrari i typowaniem będzie ze 63 punkty, mam 20 baniek pkus to co za dzisiaj plus drogi Haas i na Spa spokojnie kupię bolid czerwonych lub mercedesa.
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez christoff.w Śr sie 01, 2018 1:21  Re: GP Niemiec 2018

No i nie kupię... Zabrakło mi jakieś 3pkt czyli 196k dolarów by kupić czerwonych...
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron