GP Włoch 2018

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez lolek99 Pn wrz 03, 2018 22:25  Re: GP Włoch 2018

@Lukas, żeby to przeszło, to wszyscy Ci co mieli Siergieja i stracili powinni dostać nagrody. Polska mentalność.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez christoff.w Wt wrz 04, 2018 2:31  Re: GP Włoch 2018

Lukas napisał(a):Dobra, sprawa wygląda tak, że punktów nie da się już odkręcić, czy to się nam podoba czy nie (mi na przykład cholernie się nie podoba). System nigdy nie był przygotowany na takie akcje. Możemy zrobić tak, że na następną rundę w ramach przeprosin czołowa trójka danego wyścigu otrzyma nagrody :) Co wy na to?

PS. Pamiętajcie, że GPM to tylko i wyłącznie zabawa :)

Ok, ale żadnych nagród. Czołowa trójka żadnych strat raczej nie poniosła w związku z tym bo mają raczej top 3 w składnikach i kierowcach... To "My", maluczcy z Force India czy Haasem (na korzyść) jesteśmy poszkodowani (lub nie).
Ps. Ciekawi mnie dlaczego nie można zmienić? Wszystko się da, tylko czy się chce? No chyba, że na kalkulatorach to liczycie w co wątpię bo pełne wyniki są już bodajże pół godz po zakończeniu wyscigu a więc chyba dość szybko hmm?..
Nie rozumiem dlaczego by nie wprowadzić poprawek?

-- Wt wrz 04, 2018 2:38 --

Albo może wstrzymujcie się conajmniej do poniedziałku rano z tym liczeniem? Dużo osób ma Haasa lub FI lub Williamsa(kto tam jeszcze był pomiędzy? Sainz?) by te przypadki obliczyć i wpisać/dodać choć w generalce właściwy wynik?
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez Lukas Wt wrz 04, 2018 8:47  Re: GP Włoch 2018

W imieniu maluczkich i poszkodowanych, przyjmij moje najszczersze wyrazy uniżenia i przeprosiny :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez marrak Wt wrz 04, 2018 9:22  Re: GP Włoch 2018

Ja czegoś chyba nie rozumiem: przecież w wynikach gpm dla GP Włoch nie ma Groszka. Zaraz po wyścigu był ale wieczorem się to zmieniło więc teraz chyba wyniki są ok czy o czymś nie wiem?
Ogólnie Lucas myślę że chodzi o to że wcześniej zdarzyło się że mimo iż tutaj na forum wiele osób pisało że źle są wyniki podliczone to nie było nikogo kto by to poprawił i ja pamiętam 2 wyścigi dla których błędne wyniki zostały - jeden w 2017 i jeden w 2018.
Wiadomo że to zabawa ale jakieś podstawowe zasady powinny być przestrzegane bo tak to nie ma sensu.
press the red button...
Avatar użytkownika
marrak
 
Dołączył(a): Pn maja 07, 2007 10:09
Lokalizacja: wlkp

Postprzez Lukas Wt wrz 04, 2018 9:27  Re: GP Włoch 2018

Chłopaki, admin GPM poszukiwany, ktoś chętny? Serio pytam :)
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez christoff.w Wt wrz 04, 2018 13:03  Re: GP Włoch 2018

Mareak@- wyniki są ok, ale punkty graczy nie. Lol
Oto cały ambarans! Force India zdobyła 10 punktów i tyle dostałem po czym okazało się, że Wesoły Romek zdyskfalifikowany no i teraz FI ma tych punktów 14 ale nie ja w moim zespole w gpm... Rozumiesz teraz?
Ps. Zabawa zabawą ale nagrody nagrodami... Hehehe

Ps2. Ja bym chciał zostać adminem tylko nie wiem czy ogarnę temat? Jakiś instruktarz by był? Mam mnóstwo wolnego czasu także... Why not? Jakie wykształcenie potrzebne i gdzie złożyć cv? * lol
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez Lukas Wt wrz 04, 2018 14:00  Re: GP Włoch 2018

Najpierw musisz napisać choć jednego składnego posta, ale dzięki - już mamy chętnego :)

PS. Od 2 lat nie ma nagród w GPM...
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez marek84 Wt wrz 04, 2018 21:41  Re: GP Włoch 2018

A czy nie dało by się przyszłościowo puszczać wyników/punktów GPM po 24h od zakończenia wyścigu (czy nawet dłużej, np. w poniedziałek wieczorem, bo wiadomo - praca)? Przecież i tak jest blokada, nie da się robić zmian w składach - można chwilę odczekać, lepsze to niż nieprawidłowe wyniki bez możliwości poprawki.
marek84
 
Dołączył(a): N wrz 09, 2012 11:08

Postprzez christoff.w Wt wrz 04, 2018 23:33  Re: GP Włoch 2018

Marwk84@- toż to właśnie napisałem wcześniej...

Lukas"Wszechmogacy"@- poziom sarkazmu, ironii i bezczelności u Ciebie sięgnął wyżyn...
Odmeldowuje się i bombki wbijam na tego Twojego/Waszego gmp...
Leniwce...
Over.
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez Lukas Śr wrz 05, 2018 6:58  Re: GP Włoch 2018

Narzekaliście na zbyt późne wyniki w takiej sytuacji.
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez Pauree Śr wrz 05, 2018 10:03  Re: GP Włoch 2018

No to trzeba przeprowadzić głosowanie ;)

Lepiej mieć wyniki szybko, ale bez możliwości późniejszej poprawy, albo późno, ale już uwzględniające wszystkie naniesione poprawki...
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez Lukas Śr wrz 05, 2018 16:20  Re: GP Włoch 2018

Najlepiej byłoby szybko i z możliwością poprawy :D
„Zginęło wielu wspaniałych kierowców rajdowych, lecz odczytuję to jako pech, który w tej dyscyplinie przypłacić można dość szybko życiem. Jest to wielka tragedia, gdy w wyniku rywalizacji sportowej umiera człowiek.”
Avatar użytkownika
Lukas
redaktor
 
Dołączył(a): Cz sie 17, 2006 14:33
Lokalizacja: Piekary Śląskie
GG: 1285427

Postprzez christoff.w Śr wrz 05, 2018 23:13  Re: GP Włoch 2018

Pewnie że później! I tak blokada trwa "wieki" dla niektórych czyli do wtorku... Dla mnie to mogłaby trwać nawet do czwartku, bo i tak większość czeka na to co wydarzy się w nadchodzących treningach i na c nie zmienia w składzie a punkty każdy sobie liczy w trymiga tuż po wyścigu i wie na czym stoi.
Najlepiej byłoby sprawiedliwie, czyli zaczekać choćby do północy w niedzielę, bo tak przeważnie rozpatrują jakieś ewentualne kontrowersje. Nikogo nie zbawi kilka godzin, bez przesady...
Ale to już "Wasza" piłka, ja tylko jestem "messengerem".
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez rolnik sam w dolinie Pt wrz 07, 2018 8:54  Re: GP Włoch 2018

marek84 napisał(a):A czy nie dało by się przyszłościowo puszczać wyników/punktów GPM po 24h od zakończenia wyścigu (czy nawet dłużej, np. w poniedziałek wieczorem, bo wiadomo - praca)? Przecież i tak jest blokada, nie da się robić zmian w składach - można chwilę odczekać, lepsze to niż nieprawidłowe wyniki bez możliwości poprawki.


Lukas napisał(a):Narzekaliście na zbyt późne wyniki w takiej sytuacji.


A nie było kiedyś tak, że punkt GPM były rozliczane powiedzmy do końca niedzieli, a pieniądze były wypłacane tuż przed zdjęciem blokady?
Zawsze myślałem, że tak działo się właśnie w związku z zostawieniem sobie opcji poprawy gdyby było jakieś DQ. I była to najlepsza opcja. Nie wiem tylko co się zmieniło, że teraz pkt i wypłata są jednocześnie, jak rozumiem po wypłacie nie da się już skorygować wyników bo baza jest nadpisana.
rolnik sam w dolinie
 
Dołączył(a): Pt kwi 03, 2009 19:38

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron