GP Turcji 2010

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez Banditto Pn maja 31, 2010 22:23  Re: GP Turcji 2010

SirKamil napisał(a):
Banditto napisał(a):Gdybyście mieli wybierać z pośród takich kierowców jak Massa i Schumacher to, kogo byście teraz wybrali?
Z tej dwójki wybrałbym Alonso :wink: Z tego co widzę 0,6 będzie kosztował teraz tyle, ile Masowski.
Jeśli ma się duży budżet to cena nie gra już zdecydowanej roli przy dobieraniu kierowcy. Poza tym ja nie zamierzam ich kupić tylko muszę pozbyć się jednego z nich. Jeśli chodzi o Alonso to straciłem zaufanie do jego formy.

emwu napisał(a):
Banditto napisał(a):Za Massą przemawiają 2 następne wyścigi z oponami, na których ma lepsze tempo..
przed Turcją też się mówiło,że przed nami wyścig Massy... :|
Przecież dojechał przed Alonso, a na więcej raczej go nie stać. ;)
ZOBACZ BOSKI PALEC VETTELA! http://www.youtube.com/watch?v=oT_8kgj_zWg
» Majne websajt: http://www.tut.multimo.pl/ « :)
Avatar użytkownika
Banditto
 
Dołączył(a): N mar 23, 2008 10:56
Lokalizacja: Szczytno

Postprzez SirKamil Pn maja 31, 2010 22:29  Re: GP Turcji 2010

Banditto napisał(a):
SirKamil napisał(a):
Banditto napisał(a):Gdybyście mieli wybierać z pośród takich kierowców jak Massa i Schumacher to, kogo byście teraz wybrali?
Z tej dwójki wybrałbym Alonso :wink: Z tego co widzę 0,6 będzie kosztował teraz tyle, ile Masowski.
Jeśli ma się duży budżet to cena nie gra już zdecydowanej roli przy dobieraniu kierowcy. Poza tym ja nie zamierzam ich kupić tylko muszę pozbyć się jednego z nich. Jeśli chodzi o Alonso to straciłem zaufanie do jego formy.


Od razu trzeba było pisać jasno o co chodzi ;) Ferrari i Alonso prezentują się ostatnio dupowato, ale mimo wszystko, to Ferrari... i Alonso;) Jeśli się nie pozbierają to będzie się z czego śmiać.
Mercedes zaskakuje rozwojem- jak na Brackley- zostawiłbym Misia.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez christoff.w Wt cze 01, 2010 18:43  Re: GP Turcji 2010

Brakuje mi kurde tylko 420tys by kupic silnik Renault. Mam Alonso i Kubice oraz bolid Renault.Jak myslicie,czy oplaca sie sprzedac Alonso by zastapic go kims innym,tanszym (np: Petrow lub Sutil? Cos czuje ze Petrow moze byc silny w Kanadzie! ;) ) i kupic silnik Renault? Poradzcie cos, bo mam dylemat? Zostac przy Alonso i silniku Williamsa,ktory w ogole nie punktuje czy wlasnie go zmienic na Renowke ,ktora rokuje na przyszle Gp ,rezygnujac z Alonso? Ktory skladnik wiecej punktow da?

Ps; ale balwan ze mnie! Przeciez jak sprzedam silnik Williamsa to bede mial dodatkowe 860tys i moge kupic Renault! Hurraaa!

Czy moze lepiej sie powstrzymac,dorobic troche kasy na gp Kanady i kupic silnik Mercedesa lub nawet Mclarena???

Aaaa..sam juz nie wiem!? :shock:
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez Karol Wt cze 01, 2010 19:14  Re: GP Turcji 2010

christoff.w napisał(a):Czy moze lepiej sie powstrzymac,dorobic troche kasy na gp Kanady i kupic silnik Mercedesa lub nawet Mclarena???


Na ponowne wygranie GPM już nie mam szans, więc doradze ci byś poczekał z kasą na McLarena :-)
Bullshit stops when the clutch drops.
Avatar użytkownika
Karol
redaktor
 
Dołączył(a): Wt paź 30, 2007 21:30
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez christoff.w Wt cze 01, 2010 19:19  Re: GP Turcji 2010

Carlo's napisał(a):
christoff.w napisał(a):Czy moze lepiej sie powstrzymac,dorobic troche kasy na gp Kanady i kupic silnik Mercedesa lub nawet Mclarena???


Na ponowne wygranie GPM już nie mam szans, więc doradze ci byś poczekał z kasą na McLarena :-)




Kupilem jednak Renowke i mam nadzieje ze dobrze zapunktuja w Kanadzie i bedzie kilka milionow za to + dobry wynik Alonso i tez milion lub potorej,bo go zostawiam.

Aha, skoro mam juz kierowce,bolid i silnik Renault to jak np: Kubicki wygra GP Kanady to oprocz 50pkt'(kierowca+boild) bedzie tez kolejne 25 pkt dodatkowo za to ze mam ich silnik czyli razem mozliwe 75pkt? bo chyba tak to sie liczy,prawda?
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez hideto Wt cze 01, 2010 19:26  Re: GP Turcji 2010

a ja zwolniłem massę iiii zatrudniłem Vettela :twisted: albo będzie strzał w kolano, albo sprawa wypali i chłopak w najbliższych wyścigach sporo punktów przywiezie...
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez lubczyk Wt cze 01, 2010 19:34  Re: GP Turcji 2010

Postąpiłem tak samo jak Hideto ale nie, nie ściągałem od ciebie :D
lubczyk
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 12:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SirKamil Wt cze 01, 2010 19:56  Re: GP Turcji 2010

christoff.w napisał(a):
Carlo's napisał(a):
christoff.w napisał(a):Czy moze lepiej sie powstrzymac,dorobic troche kasy na gp Kanady i kupic silnik Mercedesa lub nawet Mclarena???


Na ponowne wygranie GPM już nie mam szans, więc doradze ci byś poczekał z kasą na McLarena :-)




Kupilem jednak Renowke i mam nadzieje ze dobrze zapunktuja w Kanadzie i bedzie kilka milionow za to + dobry wynik Alonso i tez milion lub potorej,bo go zostawiam.


Nikt Cię nie gonił... najpierw warto opracować sobie wszystkie sensowne możliwości zmian w składzie, dwa tygodnie pomyśleć a zmian dokonywać po trzech wolnych treningach wyścigu.
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Campeon Wt cze 01, 2010 20:06  Re: GP Turcji 2010

Dokładnie - ja dwa tygodnie się zastanawiałem czy kupić R30 czy może W01. Treningi pokazały, że Mercedes jednak taki wolny nie jest a ogólnie kierowców ma lepszych. Ponadto jak twierdzi Brawn, poprawki wprowadzone na Turcję się sprawdziły i są zadowoleni z bolidu. Tym samym dobrze wybrałem, zatem warto poczekać dłużej z kupnem, nie napalając się na dany składnik, żeby później sobie czasami włosów z głowy nie wyrywać.
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez dycjusz Wt cze 01, 2010 22:25  Re: GP Turcji 2010

christoff.w napisał(a):Kupilem jednak Renowke i mam nadzieje ze dobrze zapunktuja w Kanadzie i bedzie kilka milionow za to + dobry wynik Alonso i tez milion lub potorej,bo go zostawiam.

Aha, skoro mam juz kierowce,bolid i silnik Renault to jak np: Kubicki wygra GP Kanady to oprocz 50pkt'(kierowca+boild) bedzie tez kolejne 25 pkt dodatkowo za to ze mam ich silnik czyli razem mozliwe 75pkt? bo chyba tak to sie liczy,prawda?



Widze christoff.w że nie chcą Ci koledzy pomóc wiec Ci odpowiem.

Dokładnie tak jak mówisz. za bolid+silnik+kubica w przypadku kiedy kubica wygra dostaniesz 75 pkt+typowanie+drugi kierowca(jeśli zdobędzie coś..)
- Jakie są podobieństwa między F1 i rajdami WRC?

- Kierownica, cztery kółka i pedał. Kimi Raikkonen
Avatar użytkownika
dycjusz
 
Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 17:27
Lokalizacja: Trzciel
GG: 9309829

Postprzez Mati93 Wt cze 01, 2010 22:34  Re: GP Turcji 2010

No to pięknie...
Brak skorzystania z neta, przed quale odbił się brak zmianą składu przed GP. I walka o miejsce w pierwszej 50 GPM pozostaje nadal w sferze marzeń.

Tylko 29 pkt. :rozpacz:
Avatar użytkownika
Mati93
 
Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 12:49
Lokalizacja: Podlasie
GG: 8604191

Postprzez Marker Wt cze 01, 2010 22:51  Re: GP Turcji 2010

Ja sprzedałem Sutila i kupiłem Vettela, więc podobnie jak hideto, albo wóz albo przewóz. :evil:
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez ventylator Śr cze 02, 2010 7:05  Re: GP Turcji 2010

Wy to przy najmniej posprzedawaliście jakiś mniej punktujących zawodników, a ja zamieniłem Alonso na Vettela :-P
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez hideto Śr cze 02, 2010 12:06  Re: GP Turcji 2010

W ostatnich 2 wyścigach alonso punktował słabiej od massy :P
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez christoff.w Śr cze 02, 2010 16:00  Re: GP Turcji 2010

dycjusz napisał(a):
christoff.w napisał(a):Kupilem jednak Renowke i mam nadzieje ze dobrze zapunktuja w Kanadzie i bedzie kilka milionow za to + dobry wynik Alonso i tez milion lub potorej,bo go zostawiam.

Aha, skoro mam juz kierowce,bolid i silnik Renault to jak np: Kubicki wygra GP Kanady to oprocz 50pkt'(kierowca+boild) bedzie tez kolejne 25 pkt dodatkowo za to ze mam ich silnik czyli razem mozliwe 75pkt? bo chyba tak to sie liczy,prawda?



Widze christoff.w że nie chcą Ci koledzy pomóc wiec Ci odpowiem.

Dokładnie tak jak mówisz. za bolid+silnik+kubica w przypadku kiedy kubica wygra dostaniesz 75 pkt+typowanie+drugi kierowca(jeśli zdobędzie coś..)



Dzieki dycjusz. :) W sumie moglem poczekac do treningow w Kanadzie,tak jak podopowiadaj niektorzy,ale tak szczerze to chcialem miec juz nowy silnik, ktory jakies punkty w koncu zdobedzie a ze na nic innego mnie nie stac(przeciez nie zostane przy Williamsie!) to kupilem Renie i powinno byc dobrze.Jak nie, to trudno? To nie koniec swiata przeciez.Liczy sie zabawa a ja postanowilem sie zabawic w pelny sklad Renault. Tak troche patriotycznie, bo jestem przeciez polakiem czyli wiadomo ze kibicuje Robertowi no i mieszkam we Francji ,stad sentyment do Renault a ze wlasnie tam Roberto jezdzi to tym bardziej.Na marginesie dodam, ze postanowilem nie zmieniac tego skladu do konca sezonu! Niech sie dzieje wola boska! A noz widelec Renowka sie rozkreci i zacznie stawac co wyscig na podium? :wink: Pozdrawiam wszystkich graczy.
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości