GP Kanady 2010

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez Campeon Pn cze 14, 2010 14:32  Re: GP Kanady 2010

Owszem mistrzostwa nie zdobyli, ale to przez błędy kierowców, bo formę mieli bardzo dobrą do samego końca sezonu. Niemniej może się okazać tak, jak Ty twierdzisz, i równie tak, jak ja, lecz to nie jest odpowiedni wątek do dyskusji na ten temat :) .
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez bukuć Pn cze 14, 2010 15:34  Re: GP Kanady 2010

Narazie na Walencję nie planuję zmian w moim zespole.Kierowcy spisują się b.dobrze , a ostatnika jazda Buemiego oznacza iż zatrzymuję 2xSTR.Wymiana STR na FI to jak samobój.Lepiej poczekać na Renault.Moje fundusze po wypłacie będą wynosiły ponad 9mln , także wszystko jest możliwe :grin:
Poznajcie moje poglądy:
Jestem McLarenowcem
Avatar użytkownika
bukuć
 
Dołączył(a): N sty 17, 2010 18:46

Postprzez christoff.w Pn cze 14, 2010 16:41  Re: GP Kanady 2010

bukuć napisał(a):Narazie na Walencję nie planuję zmian w moim zespole.Kierowcy spisują się b.dobrze , a ostatnika jazda Buemiego oznacza iż zatrzymuję 2xSTR.Wymiana STR na FI to jak samobój.Lepiej poczekać na Renault.Moje fundusze po wypłacie będą wynosiły ponad 9mln , także wszystko jest możliwe :grin:



Nadal masz 2xSTR??? Nie wierze? Przeciez bez problemu mozna bylo juz po Monako kupic cos lepszego niz STR!?! No chyba ze masz dwoch super kierowcow z Mclarena albo RBR?

p.s: to chyba Ty ostatnio pisales ze zrabales poczatek sezonu i dlatego tak slabo,zgadza sie?


p.s2: Ja tak jak pisalem zostaje przy calym skladzie Renault chociaz liczylem wiecej podczas tego Gp Kanady a tu tylko 3x6pkt=18pkt za skladniki ,ale za to przytrzymalem Alonso ktory dodatkowo 15pkt mi przyniosl i nie jest az tak zle bo lacznie:

Suma punktów zdobytych przez twój zespół
w GP Kanady:

33 (składniki) + 17 (typowanie) = 50


Zarobilem okolo 6mln co nic nie zmienia na Walencje ,bo nic przeciez nie kupie za to ,ale pomalutku bede zbieral na obecnym skladzie przez kolejne 2-3 wyscigi by w koncu wymienic bolid albo silnik na ktorys z czolowki co powinno przyniesc niewymierne korzysci w dlaszej czesci sezonu.Taki przynajmniej mam plan a co z tego wyjdzie to sie okaze!? ;)
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez bukuć Pn cze 14, 2010 18:15  Re: GP Kanady 2010

christoff.w napisał(a):
bukuć napisał(a):Narazie na Walencję nie planuję zmian w moim zespole.Kierowcy spisują się b.dobrze , a ostatnika jazda Buemiego oznacza iż zatrzymuję 2xSTR.Wymiana STR na FI to jak samobój.Lepiej poczekać na Renault.Moje fundusze po wypłacie będą wynosiły ponad 9mln , także wszystko jest możliwe :grin:



Nadal masz 2xSTR??? Nie wierze? Przeciez bez problemu mozna bylo juz po Monako kupic cos lepszego niz STR!?! No chyba ze masz dwoch super kierowcow z Mclarena albo RBR?

p.s: to chyba Ty ostatnio pisales ze zrabales poczatek sezonu i dlatego tak slabo,zgadza sie?


p.s2: Ja tak jak pisalem zostaje przy calym skladzie Renault chociaz liczylem wiecej podczas tego Gp Kanady a tu tylko 3x6pkt=18pkt za skladniki ,ale za to przytrzymalem Alonso ktory dodatkowo 15pkt mi przyniosl i nie jest az tak zle bo lacznie:

Suma punktów zdobytych przez twój zespół
w GP Kanady:

33 (składniki) + 17 (typowanie) = 50


Zarobilem okolo 6mln co nic nie zmienia na Walencje ,bo nic przeciez nie kupie za to ,ale pomalutku bede zbieral na obecnym skladzie przez kolejne 2-3 wyscigi by w koncu wymienic bolid albo silnik na ktorys z czolowki co powinno przyniesc niewymierne korzysci w dlaszej czesci sezonu.Taki przynajmniej mam plan a co z tego wyjdzie to sie okaze!? ;)

Christoff.w - jak zobaczysz na moje wyniki to się zdziwisz - 19,10,28,29,29,50,26 i 48 pkt. Są średniawe.A kierowcy - czy najlepsi to nie wiem : F.Alonso i S.Vettel , napewno są to czołowi kierowcy.Popełniałem wieeele błędów , także moim priorytetem na ten sezon jest jakieś 900 , 800 miejsce.Pozatym mam sentyment do STR- czasem czaśnie trochę punktów :-P
Vettela trzymam od GP Chin i nie mam zamiaru go sprzedawać , dzisiaj WM poinformowało nas o szykowanych poprawkach na Walencję. W GP Europy zadowoli mnie 45-55 pkt.Moi kierowcy muszą ukończyć wyścig na podium , a ja dobrze typować :D Właśnie teraz już nie wiem - zbierać na Renault czy może na Ferrari?Ja mówię - dobrze typuję tylko mi kierowcy nawalają.Po GP Hiszpanii wywaliłem Liuzziego i miałem wreszcie dobrych kierowców - oprócz Baby Schumiego miałem Massę.I 52 pkt - tyle , że old Schu zaszarżował na ostatnim zakręcie i 50.OK. Gdyby nie błąd Vettela w Turcji miałbym 46pkt co jest dość przyzwoitym wynikiem.Gdyby Alonso nie dał się Buttonowi , miałbym 51 pkt.Ale to tylko gdybanie...Błędy w FW były żenujące ."Ale co ten bukuć gada , miał reset składu!".Miał.Nie wykorzystał.Korciło mnie kupno McLarena , a od czasu GP Chin już 3 dublety.Sumienie podpowiadało , "rozsądek" - kup Vettela.
Jestem kiepskim managerem , oczywiście spróbuję powalczyć i chciałbym ukończyć choć jeden wyścig w TOP100 i doczołgać się do TOP600 choć będzie b.trudno.Jednak zaraz mamy półmetek a potem z górki.Można się koncentrować na roku 2011.Co będzie to będzie.Niech wycisnę tyle ile mogę.
Poznajcie moje poglądy:
Jestem McLarenowcem
Avatar użytkownika
bukuć
 
Dołączył(a): N sty 17, 2010 18:46

Postprzez Marker Pn cze 14, 2010 19:34  Re: GP Kanady 2010

61 (składniki) + 10 (typowanie) = 71

Skład: R30, McLaren, Vettel, Schumacher

Tego ostatniego pana będzie trzeba się pozbyc jak najszybciej, i czas zacząc zbierac pieniązki na kierowce McLarena albo na Webbera. :)
Avatar użytkownika
Marker
 
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 13:42
Lokalizacja: Choroszcz
GG: 4354013

Postprzez Cappo Pn cze 14, 2010 23:00  Re: GP Kanady 2010

Policzyłem sobie jakbym wyszedł na kupnie R30 przed tym GP zamiast sprzedaży Kubicy i kupnie Vettela i zmianę silnika z Lotusa na Williamsa, ale za składniki miałbym dokładnie tyle samo, Vettel zrobił tyle samo punktów co dostałbym bym za R30 i Kubice.
Avatar użytkownika
Cappo
 
Dołączył(a): Pt cze 05, 2009 12:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez hideto Pn cze 14, 2010 23:04  Re: GP Kanady 2010

Cóz zakup Vettela wypalił ! zwłaszcza że wymieniłem na niego Massę ;-)ogólnie ze składu kierowców jestem zadowolony teraz w pełni, Ferrari przywiezie upgrade na walencje powinni więc być mocniejsi i kąsać rbr/mcl. Vettel powinien wozić dobre punkty na torach aerodynamicznych.

Czas pomyśleć nad zakupem lepszego silnika, sauber był kupiony z przymusu więc warto by włożyć tam coś minimum na poziomie ferrari/mercedes
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez christoff.w Śr cze 16, 2010 16:36  Re: GP Kanady 2010

bukuć , no rzeczywiscie wyniki takie sobie choc przeciez nie najgorsze. ;) W sumie masz dobrych kierowcow bo Ja na przyklad zamiast Vettela mam Kubice, ktory malo ale za to regularnie jak dotad przywozi punkty z kazdego wyscigu (Vettel w sumie wiecej bo ma 90pkt a Robert 73pkt, no ale mial jedna wpadke i zero punktow i dlatego).
Wedlug mnie najwiecej oblowili sie Ci ktorzy postawili na Mclarena, bo dwa ostatnie wyscigi wyniosly ich na szczyt!
Z tego co widze to czolowka w naszej zabawie albo ma dobrych kierowcow i sredni bolid wraz silnikiem, albo jednego dobrego kierowce,drugiego sredniego ,ale za to silny bolid typu RBR lub Mclaren,albo dwoch silnych czyli nie ukrywajmy ze obydwu kierowcow Mclarena i cala reszte slaba/srednia. Zreszta co ja bede robil za wyrocznie, skoro nie wiem tak naprawde co kto ma w skladzie oprocz tego co zdolalem podgladnac u niektorych sprzed trzech gp i jak punktowali w ostatnich gp (bo to jest widoczne) przez co latwo mozna wywnioskowac, ze maja sklad zlozony przynajmniej z dwoch skladnikow Mclarena, bo ponad 100pkt ze skladnikow w Turcji czy Kanadzie za mieszany sklad sie nie zdobywa! Jakby nie bylo to przed nami jeszcze dziesiec lub jedenascie wyscigow i sie okaze kto mial nosa albo kto bedzie mial nosa, jesli tabela jakims cudem wywroci sie do gory nogami bo np: Renault lub Mercedes zacznie prawie wszystko wygrywac! ;)
Powodzenia zycze! :)
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości