GP Europy 2010

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez dycjusz So lip 03, 2010 17:37  Re: GP Europy 2010

ilość kasy nie ma żadnego znaczenia w koncowej klasyfikacji;];]

Liczą się tylko punkty wiec dobra rada: "nie kiś gotówy" :lol: tylko inwestuj.
stan gotówy ma tylko znaczenie przy wyłonieniu zwycięzcy GPM w przypadku remisu.
- Jakie są podobieństwa między F1 i rajdami WRC?

- Kierownica, cztery kółka i pedał. Kimi Raikkonen
Avatar użytkownika
dycjusz
 
Dołączył(a): Pn lut 26, 2007 17:27
Lokalizacja: Trzciel
GG: 9309829

Postprzez christoff.w Pn lip 05, 2010 16:37  Re: GP Europy 2010

hehe,ok. Dzieki za rade,ale niechce zmieniac zespolow jakie mam.Pozostaje z Renault i Ferrari i zostane millionerem! A moze nawet wygram GPM jesli losy sie odwroca w drugiej polowie sezonu? Ktoz to wie? :-D :wink:
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez bukuć Pn lip 05, 2010 20:15  Re: GP Europy 2010

christoff.w napisał(a):Pozostaje z Renault i Ferrari i zostane millionerem! A moze nawet wygram GPM jesli losy sie odwroca w drugiej polowie sezonu? Ktoz to wie? :-D :wink:

Oj , nie wiem christoff , czy kupienie Ferrari jest poprostu okazja czy zmarnowaniem pieniędzy.Też mam kasę na Ferrari , ale nie wiem czy nie lepiej zainwestować w Buttona.W ostatnich trzech wyścigach Alonso zdobył ok. 20 pkt , Massa jakieś drobne ok. 5 pkt(nie chcę grzebać w wynikach)
Masz więc 25-27 pkt .
Button zdobył 18+18+15 = 51 pkt , a kosztuje prawie tyle samo.
Rozumiem , że bolid jest korzystniejszy niż kierowca w tej samej cenie (2 kierowców v. 1 driver) , ale chyba losy się nie odwrócą i Ci , którzy łyknęli McL na GP Chin odpłyną na ok. 100 pkt innym ( w tym mi).
Ja uważam , że się pośpieszyłeś zakupem i zarys sytuacji zobaczymy po 2 , no może 3-cim treningu.
Poznajcie moje poglądy:
Jestem McLarenowcem
Avatar użytkownika
bukuć
 
Dołączył(a): N sty 17, 2010 18:46

Postprzez christoff.w Wt lip 06, 2010 17:46  Re: GP Europy 2010

Dokladnie,zobaczymy,ale tak jak pisalem,chce sie pobawic w hazard i nie zmienie bolidu(renault) ani silnika (ferrari) przynajmniej przez kolejne 4Gp a pozniej zobaczymy,ale nie sadze,chce zaryzykowac bo i tak za 4-5Gp nawet jak dokupie Mclarena czy RBR w zaleznosci ktory bedzie lepszy i jesli bedzie mnie stac nic to nie zmieni w klasyfikacji koncowej bo jak slusznie napisales: "Ci , którzy łyknęli McL na GP Chin odpłyną na ok. 100 pkt innym" ,albo i wiecej w moim przypadku jesli Renault i Ferrari nie zapunktuje w nastepnych Gp!

p.s; Ferrari to ja juz kupilem na Kanade bo jakos tak sie zlozylo ze mialem kase.A moze po Kanadzie..nie pamietam?

Pozdro. :-)
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości