GP Wielkiej Brytanii 2010

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez christoff.w Pn lip 12, 2010 21:08  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Niestety ,ale "pewne" punkty to tylko za ktorys bolid z czolowki mozna zdobyc (McL lub Rbr) a kierowcami to roznie.Od trzech gp Mac sie oplaca w kazdym skladniku i wszyscy Ci ktorzy po restarcie go kupili sa i pewnie beda praktycznie nie do zlapania.No chyba ze wszystko wywroci sie do gory nogami i np: Ferrari,Renault,Force India lub odswiezony Williams zacznie wygrywac!? Co jest oczywiscie baaaardzo malo prawdopodobne! Jak juz zreszta pisalem ze dwa razy,zostaje z Renowka i Ferrari. :-D
Nadzieja matka glupich! :twisted: ( to przeciez tylko zabawa i tym bardziej podniecajaca jak sie stawia wszystko na jedna karte! :wink:
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez mkente Pn lip 12, 2010 21:52  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

christoff.w napisał(a): Nadzieja matka glupich! :twisted: ( to przeciez tylko zabawa i tym bardziej podniecajaca jak sie stawia wszystko na jedna karte! :wink:


Dokładnie :-D

Też mam Ferrari i Renault, a z kierowców Vettela i Buttona. Po tym GP i tak mnie nie będzie stać na nic lepszego, a po następnych na wylocie może znaleźć się jedynie Button, jeśli nie będzie punktować, choć po awansie o 10 pozycji w wyścigu pokazuje, że jest coś wart. IMHO wymienić bolid albo silnik można jedynie na Red Bulla albo McLarena, a to będzie możliwe dopiero za wiele, wiele wyścigów. Jeśli oczywiście nie nastąpią jakieś wielkie przetasowania w stawce.:grin:

cwiek-f1 napisał(a):Renault jeździ praktycznie z jednym kierowcą


W Mercedesie jest niewiele lepiej - punktuje 1,5 kierowcy ;), a po za tym:

marcin.p90 napisał(a): (...) to jest jedna wielka niewiadoma jak będą punktowali w kolejnych wyścigach.
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
Avatar użytkownika
mkente
 
Dołączył(a): Wt sie 11, 2009 18:34
Lokalizacja: Poznań

Postprzez marcin.p90 Wt lip 13, 2010 10:25  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

mkente napisał(a):W Mercedesie jest niewiele lepiej - punktuje 1,5 kierowcy ;)


Pół Schumachera punktuje, dobre haha :D
marcin.p90
 
Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 16:42

Postprzez Anderis Cz lip 15, 2010 8:19  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Od kiedy kupiłem drogie Ferrari, zdobywają oni mniej punktów, niż Williams, czy Sauber, więc zrobiłem interes życia. :zakrywa: Teraz stać mnie na kupno Webbera albo Buttona, miałem kogoś z nich kupić na miejsce Rosberga, ale pewnie potem znowu się okaże, że powinienem zamiast Alonso, więc sam już niewiem. :-P
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez Cappo Cz lip 15, 2010 9:42  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Ja przed tym GP wymieniłem bolid FI na Ferrari za 13 baniek, nie dość że straciłem punkty(FI je zdobyło) to jeszcze wydałem 13 baniek, a bolid jest teraz tańszy.
Avatar użytkownika
Cappo
 
Dołączył(a): Pt cze 05, 2009 12:57
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez christoff.w Cz lip 15, 2010 19:37  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

Cappo, niestety ale tak to bywa ze "pies utonie a lancuch plywa" :-D
Glowa do gory! Juz w nastepnym Gp odkujemy sie "My" wszyscy posiadacze Renowek i Ferrek. :twisted: ;)
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez Dawid01 So lip 17, 2010 19:52  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

zdobyłem 37 pkt i zmieniłem skład:

Kubica, Rosberg, Mercedes, Lotus
Avatar użytkownika
Dawid01
 
Dołączył(a): Cz lis 26, 2009 21:38
Lokalizacja: Podlaskie

Postprzez marcin.p90 Wt lip 20, 2010 8:36  Re: GP Wielkiej Brytanii 2010

@Anderis, nie jesteś sam. Ja kupiłem Ferrarkę kilka GP temu (ze 3 chyba) no i do tej pory nie dostarczyli oni za wiele pkt. Trzeba mieć nadzieję, że jednak się odbiją i będą dobrze punktowali. Tak mogło być już w GP GB, no ale wiadomo jak poszło.
marcin.p90
 
Dołączył(a): Wt mar 02, 2010 16:42

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość