GP Australii 2012

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez bB86 Pt mar 23, 2012 17:02  Re: GP Australii 2012

J/w. To raczej ty Ave masz jakiś problem ze sobą.

Gram w GPM'a już dobre 5 lat więc jestem przyzwyczajony do starego tempa, a mimo to myślę, że parę godzin poślizgu nie stanowi dla większości *dojrzałych* użytkowników jakiegokolwiek problemu.
bB86
 
Dołączył(a): Cz mar 15, 2007 13:50
Lokalizacja: Europe/3City

Postprzez SirKamil N mar 25, 2012 13:12  Re: GP Australii 2012

Anderis napisał(a):A ja policzę, ile punktów straciłem na ostatnim okrążeniu: jakieś 24 chyba. :P Zleciałem do 0 za składniki, a zanosiło się nieźle.

Może zabawnie się czyta moje dywagacje na temat słuszności swoich wyborów, ale to przypadki losowe sprawiły, że ten, czy inny skład przyniósł dzisiaj dużo punktów. Gdybym miał pisać po wyścigu, napisałbym to samo. Williams miał lepsze tempo, niż Force India, Sauber, Toro Rosso, na których stawiali inni. Mercedes to już w ogóle pechowo potracił dzisiaj. Zdarza się, ale nie jestem rozczarowany z wyboru swojego składu. Są rzeczy, których nie da się przewidzieć, a ze swoich przewidywań odnośnie układu stawki jestem zadowolony, nawet, jeśli nie przyniosły mi one wielu punktów dzisiaj. :p


Czy po tym wyścigu również napisałbyś to samo? ;)
Czy teraz przyznasz, że ten _najsłuszniejszy ze wszystkich słusznych składów_ na forum okazuje się jednak lekko nieoptymalny, gdyż jego fundamentem był zakup drogiego i w domyśle mocnego Mercedesa wspomaganego tanimi aczkolwiek mocnymi składnikami Williamsa?
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Postprzez Anderis N mar 25, 2012 13:26  Re: GP Australii 2012

SirKamil napisał(a):Czy teraz przyznasz, że ten _najsłuszniejszy ze wszystkich słusznych składów_ na forum

Nigdy go tak nie nazwałem...

Pisałem tylko o tym, że to ja nie potrafiłem się dopatrzyć niczego lepszego. Nie oznacza to, że w ogóle wykluczałem istnienie lepszych kombinacji od mojej.

Teraz przyznaję, że skład okazał się nieco nieoptymalny, do tego stopnia, że nawet go zmieniłem przed tym GP. :grin: Aczkolwiek wciąż uważam, że jak na informacje, którymi dysponowałem w tamtym momencie, miałem pełne prawo być zadowolonym ze swojego składu, co mi się nie zawsze we wczesnej fazie sezonu zdarzało. I wciąż uważam, że przy odrobinie szczęścia mogłem być w bardzo dobrej sytuacji po pierwszym GP. No ale taki jest GPM, że nie zawsze się trafi, nawet jak na pierwsze wrażenie decyzja wydawała się właściwa.
Avatar użytkownika
Anderis
 
Dołączył(a): Wt paź 16, 2007 19:19
GG: 1295936

Postprzez SirKamil N mar 25, 2012 16:50  Re: GP Australii 2012

Anderis napisał(a):
SirKamil napisał(a):Czy teraz przyznasz, że ten _najsłuszniejszy ze wszystkich słusznych składów_ na forum

Nigdy go tak nie nazwałem...

Bo to nie był cytat... ale sens oddaje.

Anderis napisał(a):Teraz przyznaję, że skład okazał się nieco nieoptymalny, do tego stopnia, że nawet go zmieniłem przed tym GP. :grin:

Oczywiście, umówmy się- określenie go "nieoptymalnym" było dość dyplomatycznym posunięciem z mojej strony :wink:

Dużo graczy dało się wrobić w Mercedesa... i pewnie jeszcze wczoraj nie zdawali sobie sprawy, że to błąd;)
"Opony są takie same dla wszystkich." A. Newey, Luty 2011 r.
Avatar użytkownika
SirKamil
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 22:12
Lokalizacja: Kraj kwitnącej lipy

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron