GP Hiszpanii 2012

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez makro Śr maja 16, 2012 13:25  Re: GP Hiszpanii 2012

Obecny skład Raikonen/Maldonado/Ferrari/Lotus dał moją największą zdobycz punktową w GPM.
Maldonado i Ferrari kupiłem przed tym GP. Tu miałem nosa. 8-)
Typowanie jednak skopałem. Pastora nie doceniłem, McLaren mnie zawiódł, przeceniłem Schu (myślałem, że się odbije od punktowego dna) i wyszło tylko 9pkt. Ale nie narzekam. 20 oczek podskoczyłem w generalce.
Teraz będę musiał dobrze śledzić treningi przed GP Monako by z wyczuciem "namieszać" w składzie i dobrze wytypować.
Avatar użytkownika
makro
 
Dołączył(a): Cz mar 05, 2009 14:39
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez christoff.w Śr maja 16, 2012 18:35  Re: GP Hiszpanii 2012

makro wlasnie pomyslalem o Maldonado ale to chyba byl jednorazowy wystep(fuks) i mysle by postawic na kierowce z wyzszej polki bo mnie stac i wziac np: Hamiltona.Na silnik Maclarena mnie nie stac jeszcze i wlasnie tu jest problem czy zachowac kase ,zarobic na Monako i wtedy kupic dobry skladnik czy juz teraz kupic dobrego kierowce pt: Hamilton,ALonso lub kogokolwiek bo o dziwo wszyscy sa w moim zasiego czyli do 15mln oprocz Rosberga(?) Mysle rowniez nad czarnym koniem pt: Ferrari za 10mln bo przeciez nie kupie Williamsa za 12mln a na reszte mnie nie stac bo powyzej 18mln :( Chyba zaryzykuje i kupie Ferrari ale to po treningach ;) Jak ktos ma dobra rade to prosze pisac ,ale kto napisze,przeciez konkurencja! ;) Zycze wszystkim powodzenia na GP Monaco. :-)
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez patgaw Pt maja 18, 2012 14:32  Re: GP Hiszpanii 2012

8 (składniki) + 3 (typowanie) = 11

gorzej juz byc nie moze. chyba najgorszy moj wyniki w historii.
a sklad i typowanie wcale jakies zle nie bylo.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez christoff.w Cz maja 24, 2012 12:56  Re: GP Hiszpanii 2012

Mam piorunujacy sklad na GP Monako! Kupilem jednak silnik Ferrari i zmienilem kierowce z Pereza na....a tu nie powiem,hehe...Wszystkie skladniki powinny zapunktowac bo jak nie jeden to chociaz dwa z czterech gdyz mam cztery rozne i chyba oto chodzi w tegorocznym menagerze gdyz nigdy nie wiadomo kto w tym roku bedzie wygrywal jak pokazuja dotychczasowe GP. :-) A moze tylko jeden skladnik zapunktuje,albo zaden,ktoz to wie co przyniosa sobotnie kwalifikacje i niedzielny wyscig? Najlepsza zabawa od trzech lat! I like it! :-D
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron