GP Hiszpanii 2013

Komentarze dotyczące przebiegu zabawy, informacje o problemach i błędach

Moderator: Ekipa F1WM

Regulamin działu
Temat "GP xxx" zakładamy najwcześniej po zakończeniu kwalifikacji.

Postprzez christoff.w Śr maja 15, 2013 18:26  Re: GP Hiszpanii 2013

grrr! Jak kupilem Lotusa i Saubera i dwoch cieniarzy tak do tej pory nic nie moge konkretnie zmienic :( Niestac mnie z moimi uciulanymi 9mln ani na Masse ktory z czolowki jest najtanszy ani na bolid troche lepszy od Saubera(niewypal) ale nie FI czy Mclaren,chociaz w sumie to nie pozostaje mi nic innego do zrobienia niz zakup ktoregos z nich,moze w Monaco Macki zdobeda jakies punkty? No bo co,mam zostac przy Lotusie i liczyc na Kimiego ze ugra znowu marne 18pkt? Ktos kto wstrzelil sie w Ferrari albo dwoch dobry kierowcow..w miare dobrych zbiera teraz laury ot! ;) Help!!! :(
christoff.w
 
Dołączył(a): So lut 21, 2009 1:49

Postprzez rado123F1 Cz maja 16, 2013 12:02  Re: GP Hiszpanii 2013

A ja też nie mam co pozytywnego powiedzieć. Zrobiłem restart po słabej wstępnej licząc że się wstrzelę ze składem. Zamieniłem skłąd z Mercem i Rosbergiem na Alonso/Di Resta/Fi/Wiliams i zysk punktowy lekki jest, ale finansowo straciłem(kasa za wygrywane kwale merca). A jeszcze omamiony dobrą formą Lotusa przed tym GP zmieniłem Di Reste na Grosjeana :dusi: Wciąz daleko od pierwszej 1000. Jedyne pocieszenie to póki co pierwsza setka w fazie głównej po 2 GP.
"Także tego... Ale że Dudka nie wzięli na mundial?"
rado123F1
 
Dołączył(a): Pn lip 13, 2009 17:17
Lokalizacja: Prudnik

Poprzednia strona

Powrót do Grand Prix Manager

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron