Charles Leclerc

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez IceMan11 Śr paź 02, 2019 7:57  Re: Charles Leclerc

No nie wiem. Jak Vettelowi coś nie pasowało to mówił pogadamy później, dziękuję (w formie sarkazmu) czy po prostu krzyczał. Tu z kolei cały czas jest takie jakby stekanie na pokaz - przecież jestem szybszy, tylko przez was jestem za nim. Ogólnie mam wrażenie, że od Belgii Charles sądzi, że coś mu się należy. Za kwalifikacje nic nie rozdają, a od Włoch obaj kierowcy mają praktycznie takie samo tempo. Dochodzi do tego głupota Ferrari, ale to temat na inną rozmowę.
Avatar użytkownika
IceMan11
 
Dołączył(a): So maja 29, 2010 21:12
Lokalizacja: Jotunheim

Postprzez slipstream Śr paź 02, 2019 8:04  Re: Charles Leclerc

Nie zawsze nauka musi iść we właściwym kierunku. Na co chciałem zwrócić uwagę, to sam proces, a nie efekt. Leclerc zareagował przez TR inaczej niż w Singapurze, a czy lepiej, to nie wiem. Oceniać będę po sezonie. Na pewno w jakiś sposób reaguje na to, co się wokół niego dzieje.

Co do samego paplania o strategii że to miałkie, to chyba wszyscy kierowcy są miałcy zatem. A szczególnie pewien pięciokrotny mistrz świata, który jak tylko nie idzie po jego myśli biadoli do znudzenia przez TR "czy jesteśmy pewni że dobrze robimy".
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez sneer Śr paź 02, 2019 9:11  Re: Charles Leclerc

Dzięki Ferrari nie dogoni Bottasa w generalce. Też bym się denerwował, choć niby vice to pierwszy przegrany.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez IceMan11 Śr paź 02, 2019 10:22  Re: Charles Leclerc

Nie. Lewis zawsze pyta się co poszło nie tak, że nas wyprzedzili. Nie słyszałem jeszcze przez TR, aby Lewis opowiadał o wcześniejszych ustaleniach. Piszemy o 21latku, który jedzie drugi sezon i pierwszy w czołówce. On ma zapie..., a nie bawić w politykę. Temat i tak z czapy IMO i wielkiego znaczenia jak dla mnie nie ma.
Avatar użytkownika
IceMan11
 
Dołączył(a): So maja 29, 2010 21:12
Lokalizacja: Jotunheim

Postprzez krzych Śr paź 02, 2019 10:29  Re: Charles Leclerc

Piszemy o 21latku, który jedzie drugi sezon i pierwszy w czołówce. On ma zapie..., a nie bawić w politykę.


Piszemy o 21 latku, który powoli wyrasta na "numero uno" u czerwonych i jest nadzieją Ferrari na "lepsze jutro", bo jeśli chodzi o Vettela to z tej maki chleba już nie będzie.
2010 : True World Champion - Fernando Alonso
Avatar użytkownika
krzych
 
Dołączył(a): Śr lut 25, 2009 15:10
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez slipstream Śr paź 02, 2019 11:03  Re: Charles Leclerc

Lewis zawsze pyta się co poszło nie tak, że nas wyprzedzili.

I jak Leclerc mówi przez radio że "rozumie" to jest to ironia, a jak Lewis "pyta" przez radio to wcale nie czuć w tym żadnego rozgoryczenia i wątpliwości...
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez IceMan11 Śr paź 02, 2019 13:29  Re: Charles Leclerc

Który to kierowca Ferrari nie dawał nadziei na lepsze jutro? Każdy po kolei. Problem nie leży w kierowcach.
Avatar użytkownika
IceMan11
 
Dołączył(a): So maja 29, 2010 21:12
Lokalizacja: Jotunheim

Postprzez J.P.S. Śr paź 02, 2019 13:41  Re: Charles Leclerc

Akurat w przypadku Vettela to miał wszystko co potrzebne a i tak zmascil.
J.P.S.
 
Dołączył(a): Pn lut 09, 2009 14:46

Postprzez lolek99 Śr paź 02, 2019 13:59  Re: Charles Leclerc

Tylko w 2018. W 2017 to Ferrari dało ciała na całej linii.
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez Simi Śr paź 02, 2019 14:09  Re: Charles Leclerc

Każdy "narzeka" lub "płacze" na swój sposób, średnio mnie to obchodzi. Tak to już jest. Pierwszy raz słyszę, że przedyskutowywanie takich kwestii z zespołem jest "miałkie". Jasne, może się nie podobać i, tak, Vettel był tam szybszy, ale rozumiem, że Leclerc miał prawo się wkurzyć i miał prawo pytać o zamianę miejsc jeśli takowa umowa miała miejsce.
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez bartoszcze Pn gru 23, 2019 10:54  Re: Charles Leclerc

Piszą, że Charles dostał na Gwiazdkę przedłużenie kontraktu do 2024 i podwyżkę do 9 mln rocznie.
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Postprzez Kamikadze2000 Cz gru 26, 2019 0:00  Re: Charles Leclerc

Charles to przyszłościowy zawodnik, więc podpisanie z nim wieloletniego kontraktu jest słuszną decyzją. Gościu za zadatki na wielokrotnego czempiona. Żeby tylko Ferrari dało mu odpowiedni sprzęt w jego ręce. Powodzenia! :)
Felipe Massa jest prawowitym Mistrzem Świata Formuły sezonu 2008. :D
Valentino Rossi prawdziwym mistrzem sezonu 2015. :D Marc "Glebiarz" Marquez out
Kamikadze2000
 
Dołączył(a): N maja 03, 2009 18:32

Postprzez Mariusz Pt sty 17, 2020 16:58  Re: Charles Leclerc

Arthur, młodszy brat Charlesa, właśnie został potwierdzony jako Ferrari.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez zgf1 Wt lis 09, 2021 17:57  Re: Charles Leclerc

No i po jakims czasie jak patrzycie na Leclerca?
Ja w nim nie widzialem i jak na razie nie widze tego co widza eksperci. Moze jest dobry ale od blysku jaki ma Max czy Lewis dziela go lata swietlne...

Niestety po Schumim Ferrari kontraktuje dosc srednich driverow, wyjatkiem jest Alonso(za pozno).
Avatar użytkownika
zgf1
 
Dołączył(a): So wrz 23, 2006 8:39

Postprzez Europejczyk Śr lis 10, 2021 9:49  Re: Charles Leclerc

No u mnie w tym sezonie pojawiły się dwa pytania.
Czy Sainz jest jednak taki dobry... Czy może jednak Leclerc delikatnie przereklamowany ?
Ciężko jak na razie powiedzieć. Samo Ferrari też sobie jakoś mega dobrze nie radzi...
Moja kolekcja autografów :)
Masz pytania odnośnie autografów ? Pisz na PW - z chęcią pomogę :)
Avatar użytkownika
Europejczyk
 
Dołączył(a): Cz sie 16, 2012 8:57
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski
GG: 12972985

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron