Kto ma większy talent Kubica czy Hamilton ??

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Kto ma większy talent:

Kubica
110
56%
Hamilton
85
44%
 
Liczba głosów : 195

Postprzez Darth ZajceV N sie 12, 2007 15:40  

A już myślałem, że tylko mi jego argumenty wydały się niedorzeczne.


To może taka propozycja do moderatorów by zamknąć temat do czasu kiedy albo BMW będzie jeździć tak szybko jak McLarena, albo kiedy to Robert się przeniesie do Ferrari bo dalsze spekulacje kto jest lepszy są bez sensu.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez SoBcZaK N sie 12, 2007 17:08  

kto ma większy talent? Kubica czy Hamilton? oczywiste że Kimi Raikkonen :-D a tak serio to nie da sie jednoznacznie tego określić więc nie kłóćcie się o to bo to jest bez sesnu........a jeszcze argumenty że Hamilton ma większy talent bo ma więcej punktów to już całkiem....
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Maly-boy N sie 12, 2007 17:17  

sobczak napisał(a):kto ma większy talent? Kubica czy Hamilton? oczywiste że Kimi Raikkonen :-D a tak serio to nie da sie jednoznacznie tego określić więc nie kłóćcie się o to bo to jest bez sesnu........a jeszcze argumenty że Hamilton ma większy talent bo ma więcej punktów to już całkiem....


może nie da się określić ,ale da się określić kto ma większe plecy :-D
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez patgaw N sie 12, 2007 18:43  

Maly-boy napisał(a):może nie da się określić ,ale da się określić kto ma większe plecy


i co to ma do rzeczy?? ja sobie moge okreslic ze wole bardziej placki ziemniaczane niz swierzo zerwane buraki.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez vvportero N sie 12, 2007 20:41  

patgaw napisał(a):
Maly-boy napisał(a):może nie da się określić ,ale da się określić kto ma większe plecy


i co to ma do rzeczy?? ja sobie moge okreslic ze wole bardziej placki ziemniaczane niz swierzo zerwane buraki.


a to ma do rzeczy że lepszym samochodem jakim dysponuje narazie Lewis Hamilton przy zbliżonym telencie spokojnie będzie wygrywał z Robertem skoro jego zapochód jest śroednio o 0,3 sekundy szybszy na jednym okrążeniu. Robert sam walczył o awans do F1 musiał wyjeżdzać z kraju, walczył o sponsorów. A Lewis byl otoczony ochroną przez Rona Dennisa bodajże od 10 roku życiu jeśli sie myle to mnie poprawcie, dawali mu kase, wychowywali sobie maszynke do jazdy. A i tak Robert z nim wygrywal w niższych klasach wyścigowych.
FUTBOL CAN CHANGE THE WORLD
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Postprzez patgaw N sie 12, 2007 20:43  

hmm to tak to tak, w sumie to wszyscy wiedza co napisales (poza aba) ale temat jest o talencie ;]
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez yankess N sie 12, 2007 21:12  

Darth ZajceV napisał(a):To może taka propozycja do moderatorów by zamknąć temat do czasu kiedy albo BMW będzie jeździć tak szybko jak McLarena, albo kiedy to Robert się przeniesie do Ferrari bo dalsze spekulacje kto jest lepszy są bez sensu.
Racja.

Tak sie ostatnio zastanawiałem... Hamilton jak na razie raz jechał w deszczu i gdyby go nie wyciągneli z tego żwiru, toby nie ukończył wyścigu. Jakby Gp Eu było inaugracyjnym, to porownując debiut Roberta i Lewisa nie miałbym wątpliwości, kto sobie lepiej radzi.
Hamiltona nigdy nie lubiłem, a od Gp Węgier nie mam wątpliwości, ze ten człowiek nie zasługuje na szacunek.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Postprzez chmiel N sie 12, 2007 21:25  

aba napisał(a):Byl kontakt owszem, ale niepowiecie chyba ze Truli z premedytacja uderzyl w Roberta?

Nie, nie powiemy, ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze, że kontakt był.

aba napisał(a):No to je ocen, popatrz na tabele wynikow, kto jest 6 a kto 1?
i to tyle co mam do powiedzenia na temat faktow i liczb.

:zakrywa:

Darth ZajceV napisał(a):To może taka propozycja do moderatorów by zamknąć temat do czasu kiedy albo BMW będzie jeździć tak szybko jak McLarena, albo kiedy to Robert się przeniesie do Ferrari bo dalsze spekulacje kto jest lepszy są bez sensu.

Jestem za.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez aba Pt sie 17, 2007 20:50  

chmiel napisał(a):Jestem za.


Ja tez mimo ze pisze rzeczy ktore nawet dla mnie sa niedorzeczne.
Proponuje powrocic do tematu po zakonczeniu kariery przez obu panow.
Bedziemy miec czarno na bialym (albo bialo na czarnym) kto byl lepszy i kto wiecej osiagnal i dlaczego.
Dziekuje chmiel
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez kunik15 N lis 11, 2007 21:05  

Obaj prezentują równy poziom ale jak wiemy Hamilton ma lepszy bolid :sad:
Co robią Finowie gdy się nudzą? W lecie można popieprzyć albo pójść na ryby, a w zime....no cóż w zime ryby nie biorą;)) - Kimi Raikkonen
Avatar użytkownika
kunik15
 
Dołączył(a): N lis 11, 2007 20:24
Lokalizacja: Nowy Sącz

Postprzez aba N lis 11, 2007 22:24  

kunik15 Gdybys zechcial laskawie przeczytac kilka postow wyzej, zauwazyl bys, ze zdecydowalismy na zarzucenie tematu i niewracanie do niego!!!
A jak ciezko Ci sie domyslic dlaczego tak jest to jescze sobie laskawie przeczytaj kilka poprzednich stron i uszanuj nasza decyzje...
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez DawiDch N lis 18, 2007 19:19  

to zamknijcie temat i nikt nie będzie pisał
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez Mariusz Pn sty 07, 2008 20:05  

Rezultat ankiety:
Kubica 56% [ 110 ]
Hamilton 43% [ 85 ]

Temat zamykam.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Poprzednia strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron