Kto ma większy talent Kubica czy Hamilton ??

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Kto ma większy talent:

Kubica
110
56%
Hamilton
85
44%
 
Liczba głosów : 195

Postprzez MITSUBISHI_WRC So kwi 28, 2007 10:19  Kto ma większy talent Kubica czy Hamilton ??

Hamilton odrazu po wejściu do F1 jezdzi w czołowym zespole i we wszystkich rozegranych do tej pory wyścigach był na pudle no ale McLaren jest jednak lepszy od bmw nasz rodak Robert zaczynał jak wiemy w bmw a ten zespół dopiero w 2006 roku jako już samodzielny team pracował nad swoim bolidem jednak wydaje mi sie że hamilton ma większy talent chcociaż jakby tak posadzić Kubice w MclaRenie to też mógłby być na pudle :D a jakie są wasze opinie na ten temat ??
Obrazek
Avatar użytkownika
MITSUBISHI_WRC
 
Dołączył(a): Śr kwi 11, 2007 16:15
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kubuś Fatalista So kwi 28, 2007 10:24  

A gdzie Nico ?
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Norbert87 So kwi 28, 2007 10:33  

Ja bym tych dwóch kierowców na tej samej półce ustawił - WIELKIE TALENTY.
Jeden z Polki kraju bez tradycji w F1 drugi zaś z kraju w którym od jakiegoś czasu brakuje mega gwiazdy F1. To ze jeden dysponuje aktualnie lepszym sprzętem od drugiego to nie wyznacznik ich talentów.
Avatar użytkownika
Norbert87
 
Dołączył(a): So mar 17, 2007 12:25

Postprzez SoBcZaK So kwi 28, 2007 10:37  

Kubuś Fatalista napisał(a):A gdzie Nico ?
skoro go tu nie ma to chybanie jest takim wielkim talentem i nie bedziemy o nim rozwarzac, dla mnie osobiscie RK jest wielkim talentem ale nie moze tego pokazac bo póki co BMW nie jest najmocniejszym zespolem (chociaz zajmuje dobre 3 miejsce) swój talent pokazal na Monzy, tam bolid byl naprawde konkurencyjny a teraz troche awaryjny, Hamilton ma ulatwiony start bo odrazu startuje w zespole który ma ogromne szanse zdobyc tytul mistrzowski, bolid jest rewelacyjny i moze rozwinac skrzydla. No a Robert jeszcze ma czas zeby pokazac co potrafi
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez patgaw So kwi 28, 2007 11:20  

dla mnie 1 podium na 3 pierwsze wyscigi piatym bolidem w stawce to wiekszy wyczyn niz 3 podia na 3 wyscigi 2 bolidem ktory jest nie duzo wolniejszy od 1 bolidu w stawce.

no i hamilton mial full wsparcie, a robert nie.

mimo to nadal ciezko jest ocenic ktory lepszy, tak naprawde dalo by sie ich porownywac dopiero jak by jezdzili w 1 teamie.
Avatar użytkownika
patgaw
 
Dołączył(a): Śr sty 31, 2007 21:27
Lokalizacja: WWA

Postprzez los-kamilos So kwi 28, 2007 11:20  

Jak dla mnie to ciężko ich porównać po tym, jak jeżdżą. Obaj są bardzo dobrzy. Hamilton zabłysnął w tym sezonie, Kubica pokazał w zeszłym roku, że BMW mogło konkurować z Ferką.
Jednak za dużo jest różnic, które nie zależą od ich talentu, jak chociażby awaryjność i osiągi bolidów. Hamilton ma dużo łatwiej - jest w lepszym teamie, ma szybszy bolid, który możliwe że zakończy problemy mclarena z niezawodnością. Ma jeszcze jedno - pewnego rodzaju "bat" nad sobą w postaci Alonso - w zeszłym roku, gdy Alonso był w Renault to Fisico pokazywał się jako naprawdę bardzo dobry kierowca, teraz jakby zabrakło mu tchu.

Aby porównać dwóch kierowców trzeba by ich wsadzić do takich samych maszyn.
Avatar użytkownika
los-kamilos
 
Dołączył(a): N mar 18, 2007 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez SoBcZaK So kwi 28, 2007 11:28  

patgaw napisał(a):mimo to nadal ciezko jest ocenic ktory lepszy, tak naprawde dalo by sie ich porownywac dopiero jak by jezdzili w 1 teamie.
z tym sie mozna zgodzic, Hamilton ma wszystko co potrzebne do zdobycia tytulu, talent, bolid, doswiadczony zespól, a Robert dostal sie do F1 tylko dzieki swoim umiejetnosciom i musi sobie radzic w gorszym zespole, ma pod górke w przeciwienstwie do Hamiltona, ale 3 pudla na 3 wyscigi to ogromny sukces pamietajmy przeciez ze Hamitlon ma takich rywali jak Alonso, Raikkonen, Massa...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez O2 So kwi 28, 2007 11:42  

Dajcie Kubicy tegorocznego Mc postawcie ich w rownej lini i niech sie scigala na dystansie calego wysciguz takimi samymi ustawieniami paliwem itp. Kto wygra bedzie lepszy.
Obrazek
O2
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 15:33
Lokalizacja: z kosmosu

Postprzez Zidi So kwi 28, 2007 11:48  

Minęły dopiero 3 GP, a wy gdybacie, kto jest lepszy... :P Na to trzeba poczekać do mniej więcej połowy sezony, gdy BMWica już w stałej, bezawaryjnej formie i spokojnie będzie mogła dotrzymać kroku Makom i Ferrce - wtedy zobaczymy, kto wygrywa w bezpośredniej walce Kubek vs. Hamcio... :D
Dlatego też, ja na razie wstrzymam się od opinii... :twisted:
Zidi
 

Postprzez Piter So kwi 28, 2007 12:18  

Kubica! :-D
200SX POWER
Avatar użytkownika
Piter
 
Dołączył(a): Śr sty 25, 2006 0:46
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez slipstream So kwi 28, 2007 12:40  

O matko, temat Kubicomanii w najgorszym tego słowa znaczeniu. Prowokacyjny i tendencyjny prowadzący w prostej lini do niepotrzebnych pyskówek.

Jak dla mnie istotnie do zamknięcia, ale dam jeszcze chwile i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie takie ostrzeżenie.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Miki1910 So kwi 28, 2007 12:43  

slipstream napisał(a):O matko, temat Kubicomanii w najgorszym tego słowa znaczeniu.

Jak dla mnie istotnie do zamknięcia, ale dam jeszcze chwile i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie takie ostrzeżenie.


Ale jak widać wyniki wskazują na to, że raczej wielkiej Kubicomanii na forum nie ma. :-D
"Możemy uznawać zasady demokracji, ale i tak rację mam zawsze ja." (Hubert Wagner)

"Paweł na zagrywce, on ma tą zagrywkę rozrywkową, ale bardzo przykrą." (Zdzisław Ambroziak)
Avatar użytkownika
Miki1910
moderator
 
Dołączył(a): N sie 13, 2006 10:46
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Postprzez Kubuś Fatalista So kwi 28, 2007 12:47  

Z Kbicy zrobili wielki talent kogoś pokroju Prosta a nic takiego nie pokazał. Z Hamilton robią kogoś wielkiego i jest wielkim. Hamilton Pokazał ze choć nie ma żadnego doświadczenia może równać się z Alonso. A Heidfeld jakoś radzi sobie z Kubicą. A w tym sezonie przechodzi samego siebie. Hamilton nie popełnia dużo błędów. Kubica często zwiedzał pobocza w zeszłym sezonie. Obecnie też mu się to zdarza. Hamilton jest dojrzalszy w tym co robi. Ale cóż w Polsce Kubica jest bogiem F1.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez SoBcZaK So kwi 28, 2007 13:11  

slipstream napisał(a): matko, temat Kubicomanii w najgorszym tego słowa znaczeniu. Prowokacyjny i tendencyjny prowadzący w prostej lini do niepotrzebnych pyskówek.

Jak dla mnie istotnie do zamknięcia, ale dam jeszcze chwile i zobaczymy co z tego wyjdzie. Na razie takie ostrzeżenie.


wypowiedziec zawsze sie mozna, ale kazda wypowiedz jest taka sama: "Kubica ma gorszy bolid, Hamilton ma lepszy, posadzcie ich w jednym teamie..." nic ciekawszego nie mozna w sumie wymyslec na ten temat...
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez yankess So kwi 28, 2007 14:49  

Niestey, ale Kubica<Hamilton
0 0 6 0 0 0 - statystyka Kubicy z zeszłego roku. Może i były często problemy z ustawieniami, doborem opon itp, ale w zasadzie błyszczał tylko na Monzy i w Chinach do czasu zmiany opon
0 0 3 - stat. z tego roku. Niestey w Australii zawiodła skrzynia, w Malezji to ja sam nie wiem jak to z tymi problemami, ale nie można zwalac wszystkiego na bolid. I Bahrajn - przejechanie i wyciułanie tych 3 pkt, nie wierze, że ta klapka mu wyścig spaprała.
Przy Heidfeldzie, szczegolnie w tym sezonie Robert wypada kiepściutko, nie mowiac już o Hamiltonie. Dyskusyjne są różnice między bolidami, nieniej jednak Kubica przy Hamiltonie jest malutki. Oby to sie szybko zmienilo.
Avatar użytkownika
yankess
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 22:57
Lokalizacja: B'ham/KRK/CK

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości