Lewis Hamilton

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez PiotrGT N maja 27, 2007 15:38  

Osobiście nie lubie Lewisa, nie zachwyca mi w nim nic, owszem mam do niego wielki szacunek i respekt za to co robi! Naprawdę wspaniałe wejście do F1.

Jeśli chodzi o styl jazdy to oceniam go jako średnio agresywny, potrafi jednak jechać niezwykle konkurencyjnie, nie szaleje na startach, "myśli" na torze przez co nie robi jakiś wybryków. To się ceni.
Obrazek
www.wrcrally.pl - Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Świata
Avatar użytkownika
PiotrGT
 
Dołączył(a): Cz gru 08, 2005 20:43
Lokalizacja: Siedlce
GG: 1192116

Postprzez Cinek N maja 27, 2007 16:42  

Hamilton ma ogromne szanse być mistrzem, który nie wygrał żadnego wyścigu.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Postprzez SPIDER N maja 27, 2007 19:01  

Pieczar napisał(a):Mentalność Polaków mnie rozwala

Wiesz Pieczar, tak było i będzie. To jest wpisane w geny co poniektórych ludzi...
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez Tomas Śr maja 30, 2007 13:53  Czas umierac!!!

Nie zrozumcie mnie tylko zle,poniewaz nie jestem rasista,ale przypomnialy mi sie pewne sprawy sprzed 25 lat.Scigalem sie wtedy w kartingu i czesto rozmawialismy o sportach do ktorych czarnoskorzy sie nie nadaja.Po dlugiej dyskusji doszlismy do wniosku,ze golf i F1 sa tymi sportami i bronilismy przez dlugie lata tej tezy.A tu prosze,golf i F1 zdominowana przez czarnoskorych.To chyba jednak prawda,ze jakiego sportu by sie nie zlapali po jakims czasie zostaja mistrzami.I z czego to wynika? :-P
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez SoBcZaK Śr maja 30, 2007 14:17  

cinek napisał(a):Hamilton ma ogromne szanse być mistrzem, który nie wygrał żadnego wyścigu.

nie ma i nie będzie mistrzów którzy nie wygrali żadnego GP, matematycznie jest to możliwe, ale przecież taki wielki talent z najlepszym bolidem w stawce w ciągu 17 GP w końcu wygra, to że w ciągu 5 wyścigów nie wygrał a stał na podium nie znaczy że w tym sezonie nie czeka na niego zwycięstwo, co najmniej jedno zwycięstwo na niego czeka, ale coś czuję że będzie ich więcej, kto wie może na Silverstone :P gdyby tak było to Anglia by oszalała z radości
Formuła 1 kiedyś- kosztowna, szybka, piękna...
Formuła 1 dziś- coraz tańsza, coraz wolniejsza, coraz brzydsza...
Avatar użytkownika
SoBcZaK
moderator
 
Dołączył(a): So lut 03, 2007 19:55
Lokalizacja: from SPARTA!!!
GG: 24742679

Postprzez Jędruś Śr maja 30, 2007 14:41  

Było by święto jakiego tam dawno nie wiedzieli! Ale zobaczymy, bo MI coś mówi że oni z Ferdkiem i Felipe będą walczyć o zwycięstwo do samego końca sezonu.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Miaja Menant Śr maja 30, 2007 14:42  

Tomas napisał(a):golf i F1 zdominowana przez czarnoskorych

Jeden Tiger Woods w golfie i jeden Lewis Hamilton w F1 jeszcze nie oznaczają dominacji czarnoskórych w tych dyscyplinach sportu. ;)
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez im9ulse Śr maja 30, 2007 14:57  

Tomas napisał(a):A tu prosze,golf i F1 zdominowana przez czarnoskorych

a tenis stolowy przez zoltych ,zuzel przez bialych...co to ma do rzeczy !? a z ta F1 to troche przesadziles jeden Hamilton w wieloletniej historii F1 o jakiej dominacji ty mowisz :dusi:

Tomas napisał(a):ze golf i F1 sa tymi sportami i bronilismy przez dlugie lata tej tezy

IMO czarni nie nadaja sie do zuzla i dyscyplin zimowych (skoki,biathlon)...no i do szachow :-D

Tomas napisał(a):To chyba jednak prawda,ze jakiego sportu by sie nie zlapali po jakims czasie zostaja mistrzami.I z czego to wynika?

heh troche czasu minie zamin Lewis wywalczy MŚ...zreszta przyklad Lewis'a nie jest do konca miarodajny ,on od dziecka byl sponsorowany/wspierany/ przez McLarena ,nie musial sie martwic o bolid (vide Kudzak) ani scigac wokol butele na boisku (vide Kubica)...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Tomas Śr maja 30, 2007 15:02  

Wiem o tym,ze wyjatek nie stanowi regoly i dalej mysle,oczywiscie nie obrazajac ich,ze do tych sportow nie sa stworzeni.Na szczescie Hamilton nie jest az taki czarny,no i to europejczyk.Jezeli jednak w tych wymienionych sportach pojawia sie czarnoskorzy z Afryki to cala moja teoria bedzie do bani i co ja wtedy dzieciom powiem? :D Pozdro!
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez Miaja Menant Śr maja 30, 2007 15:05  

im9ulse napisał(a):no i do szachow

Nieprawda. Kiedyś w warcabach furorę robił Senegalczyk Baba Sy, więc prędzej czy później objawi się na pewno jakiś zdolny szachista rodem z czarnej Afryki.

im9ulse napisał(a):on od dziecka byl sponsorowany/wspierany/ przez McLarena ,nie musial sie martwic o bolid (vide Kudzak) ani scigac wokol butele na boisku (vide Kubica)...

Owszem, ale to nie znaczy, że zawdzięcza wszystko wyłącznie sponsorom. Niewątpliwego talentu przecież nie sposób mu odmówić.
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez Kubuś Fatalista Śr maja 30, 2007 15:07  

sobczak napisał(a):
cinek napisał(a):Hamilton ma ogromne szanse być mistrzem, który nie wygrał żadnego wyścigu.

nie ma i nie będzie mistrzów którzy nie wygrali żadnego GP, matematycznie jest to możliwe


Niby czemu Rosberg wygrał tylko z jedna wygraną. Moze zostac mistrzem i nie wygrać GP.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez Miaja Menant Śr maja 30, 2007 15:11  

Kubuś Fatalista napisał(a):Niby czemu Rosberg wygrał tylko z jedna wygraną. Moze zostac mistrzem i nie wygrać GP.

Owszem, ale wtedy sezon był wyjątkowo słaby - żadnych wielkich gwiazd wśród kierowców Formuły 1, zaden z ówcześnie występujących nie był w stanie zdominować sezonu. Nic dziwnego, że Rosberg został wtedy mistrzem świata. Ale jednak wygrał wtedy jakiś wyścig.
Osobiście nie wierzę, żeby Hamilton został mistrzem świata ani razu nie stając na najwyższym stopniu podium. Jeśli nic nie wygra, tytuł obroni Alonso (prawdopodobnie).
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez slipstream Śr maja 30, 2007 15:14  

im9ulse napisał(a):IMO czarni nie nadaja sie do zuzla

Szwed Antonio Lindbeack (wybaczcie ze mogłem przekręcić nazwisko) - Żuzlowiec GrandPrix i częstochowskiego Włókniarza. I bynajmniej nie zamiata tyłów.
Tomas napisał(a):A tu prosze,golf i F1 zdominowana przez czarnoskorych

A i ja się doczepie do9 sensu tego zdania. Jaka znowu dominacja ? O dominacji to można mówić np. w lekkiej atletyce jak już.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Tomas Śr maja 30, 2007 15:35  

slipstream napisał(a):Tomas napisał:
A tu prosze,golf i F1 zdominowana przez czarnoskorych

A i ja się doczepie do9 sensu tego zdania. Jaka znowu dominacja ? O dominacji to można mówić np. w lekkiej atletyce jak już.

Zeczywiscie zle sie wyslowilem,oczywiscie,ze o dominacji nie ma i nie moze byc mowy,przykladem tego moze byc moj kolejny post w tym temacie.Moj blad,chodzilo mi o istniejaca sytuacje jestejstwa czarnoskorych.Jeszcze raz sorki za wprowadzenie zamieszania,pedzilem po prostu jak bolid Roberta i nie zwrocilem na to uwagi. :sad:
Obrazek
Shot at 2007-07-06
Avatar użytkownika
Tomas
 
Dołączył(a): Wt maja 29, 2007 1:20
Lokalizacja: Lubin
GG: 10275176

Postprzez im9ulse Śr maja 30, 2007 19:01  

slipstream napisał(a):I bynajmniej nie zamiata tyłów

no jak nie...koles
zdobyl w ostatnim meczu chyba 2 punkty i siedzial zalamany w swoim boksie (cieniuje w calym sezonie) a co do GrandPrix to zobacz sobie ktory jest w klasyfikacji :grin:
Miaja Menant napisał(a):Nieprawda. Kiedyś w warcabach

sorry ale warcaby maja sie nijak do szachow...ale dam Ci inny przyklad snooker :twisted:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości