Kierowcy z niższych półek

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Agnieszka Śr sie 17, 2005 11:43  Kierowcy z niższych półek

Kibicowanie to świetna sprawa, nie tylko wtedy kiedy trzyma się kciuki za tych najlepszych. Chciałabym wiedzieć, czy dopingujecie zespołą/kierowcą słabszym? Jeśli tak, to jakim :?:
Agnieszka
 

Postprzez sex pistols Śr sie 17, 2005 11:49  

minardi lubie paula :mrgreen:
Avatar użytkownika
sex pistols
moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 6:17
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Pieczar Śr sie 17, 2005 12:29  

sex pistols napisał(a):minardi lubie paula

Ja też :mrgreen:. Poza tym kibicuje DC - nie jest on słabym kierowcą, ale jeździ w słabym zespole.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Agnieszka Śr sie 17, 2005 12:39  

Ja mam słabość do Kartikajana (nie mam pojęcia czy piszę poprawnie) :roll:
Agnieszka
 

Postprzez Maniuś[McLaren] Śr sie 17, 2005 12:54  

sex pistols napisał(a):minardi lubie paula


No wlasnie, mimo ze to od lat najslabszy zespól, to nie wiem z jakiego powodu budzi moja sympatie ( moze te efektowne piruety na wysiewce albo czesto zwiedzane pobocza) :)

a propos kierowcy to oczywiscie DC... choc w slabym samochodzie, ale radzi sobie calkiem niezle.
Maniuś[McLaren]
 

Postprzez Majster Śr sie 17, 2005 13:00  

Zdecydowanie Sauber :) Jeżeli chodzi o zespoły z niższych półek to Sauber Rulezzzz. Kibicuje też Williamsowi może to nie jest kiepski zespół ale ich obecna forma na to wkazuje. :evil:
Avatar użytkownika
Majster
 
Dołączył(a): Pt cze 03, 2005 16:28
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Arczyn Śr sie 17, 2005 13:18  

Teraz takiego nie mam, ale kiedyś Katayama...
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez chmiel Śr sie 17, 2005 15:05  

ja ze slabszych kibicuje Jordanowi!! bardzo bym chcial zeby jakis Jordan sprawil wielka niespodzianke, jeszcze w tym sezonie!! kibicowalem im szczegolnie podczas GP USA, marzylem zeby Monteiro wyprzedzil Barichello, mimo ze go lubie.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Firix Śr sie 17, 2005 17:22  

Ja bardzo lubię Jordana i Karthikeyana. On jeszcze pokaże klasę. Minardi nie lubię ze względu na ich szefa. Paul Stottard to w moimn mniemaniu idiota próbujący zatuszować słabą formę (sportową i finansową) zespołu wyciąganiem brudów F1 (np. Australia). Z kolei z środkowej półki Sauber (szwajcarska precyzja) i (już nie) ich Felipe Massa. Ten człowiek kiedyś będzie mistrzem... jak Ayrton Senna (choć jego wariackiej perfekcji za kierownicą nigdy nie osiągnie)!
Firix
 

Postprzez Bart Śr sie 17, 2005 17:28  

Nie powiem, żebym kibicował jakiemuś kierowcy z środka stawki, ale jeśli miałbym kogoś wymienić, to tym kimś byłby DC. Przypominam sobie jeszcze rok 2001, kiedy to w F1 debiutował Fernando Alonso. Od razu zacząłem mu kibicować i jak widać zacząłem dopingować prawdopodobnie Mistrza Świata 2005. :wink:
Avatar użytkownika
Bart
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 20:45
Lokalizacja: Kąśna Dolna/Kraków
GG: 1284088

Postprzez SPIDER Śr sie 17, 2005 17:33  

Ja za bardzo nie przepadam za kierowcami z dołu stawki. Po prostu lubię tych lepszych (Schumi). Jeśli już miałbym wybrać jakiegoś kierowcę to byłby to z pewnością nie kto inny jak Narain Karthikeyan. Wydaje mi się, że w pewien sposób to on wyróznia się spośród tych "słabeuszy" delikatnie mówiąc. Myślę, że w przyszłości znajdzie się w silniejszym zespole i nabierze doświadczenia a co za tym idzie - walka o najwyższe laury.
Ostatnio edytowano Śr sie 17, 2005 18:10 przez SPIDER, łącznie edytowano 1 raz
NIE UFAJ SYSTEMOWI. Podważaj autorytety w telewizji, szkole, pracy, kościele, radiu i prasie. Buduj sam swoją opinię o świecie.
Avatar użytkownika
SPIDER
moderator
 
Dołączył(a): Pn kwi 25, 2005 13:33

Postprzez KIU Śr sie 17, 2005 17:52  

Jasne że Minardi a z kierowców DC. DC nie ma najgorszego samochodu pokazał to w pierwszym wyscigu.
Avatar użytkownika
KIU
 
Dołączył(a): Śr lip 06, 2005 22:40
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Arczyn Śr sie 17, 2005 19:04  

Firix napisał(a):Z kolei z środkowej półki Sauber (szwajcarska precyzja) i (już nie) ich Felipe Massa. Ten człowiek kiedyś będzie mistrzem... jak Ayrton Senna (choć jego wariackiej perfekcji za kierownicą nigdy nie osiągnie)!


Jeśli chodzi o średniaków to pod tą wypowiedzią podpisuję się rękami i nogami!
Avatar użytkownika
Arczyn
 
Dołączył(a): Pn sie 15, 2005 21:52

Postprzez Ave Śr sie 17, 2005 21:43  

Kierowcy z nizszych polek :?: :?: :?: :?:
Dosc dziwne brzmienie tego tematu. Przeciez w serialu F1 mamy do czynienia z pelnym profesjonalizmem. Dobor kierowcow nie jest dzielem przypadku. Jezdza najlepsi na swiecie. W Minardi i Jordanie mamy kierowcow sponsorowanych, ale chocby "Jasio Wichura" wylozyl 50 mln salaty zaden team nie wzial by na siebie takiej zenadnosci. Kimi jezdzac w Jordanie bylby regularnie objezdzany przez T.M. z McLarena I ktory z nizszej polki?
Zespoly z nizszej polki owszem, ale nie kierowcy. Sori babe.
Avatar użytkownika
Ave
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 18:39
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Pieczar Śr sie 17, 2005 22:31  

Firix napisał(a):Paul Stottard to w moimn mniemaniu idiota próbujący zatuszować słabą formę (sportową i finansową) zespołu wyciąganiem brudów F1

Paul Stoddart nie jest idiotą. Jest zwykłym, prostym, człowieczkiem próbującym walczyć z wielkimi koncernami. I chwała mu za to. Jeszcze żaden zespół nie wytrzymał w F1 tyle, będąc tak blisko dna jak Minardi. A to, że wyciąga brudy na wierzch, myślę że ma bardzo dobry wpływ na władze (przynajmniej on się nie boi powiedzieć co myśli o panu Mosleyu i Ecclestonie). Minardi już przetrwało dłużej niż Sauber i mam nadzieję, że przetrwają przynajmniej jeszcze 5 a może nawet 10 lat :D

PS. Ave całkowicie się z Tobą zgadzam. To nie kierowcy są z "niższej półki", ale zespóly w których jeżdżą.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot] i 5 gości