Kimi Raikkonen

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pauree Pn kwi 30, 2018 14:59  Re: Kimi Raikkonen

kermit01 napisał(a):A nie widzicie leclerca w Ferrari za rok?

Ja nie. Ferrari od lat stosuje taktykę nie zatrudniania zbyt młodych kierowców. Zdają się być zespołem, który chce być po prostu zespołem najlepszych kierowców, którzy mają już spore doświadczenie w wyścigach, a nie takim, który w razie czego zwolni młodziaka i będzie fajnie.

Bardzo dawno w Ferrari nie ścigał się nikt młodszy niż bodajże 25-26 lat - wątpię, że zrobiliby wyjątek dla Leclerca, który ma ledwo 20 lat z małym hakiem.
Zanim rzucisz się komuś do gardła w obronie swoich racji, zastanów się czy zrobiłbyś to samo w realu... Na pewno byś tego nie zrobił - więc dlaczego chcesz robić to w internecie?
Avatar użytkownika
Pauree
 
Dołączył(a): Pn sty 01, 2018 12:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez dex Pt maja 04, 2018 6:49  Re: Kimi Raikkonen

IceMan11 napisał(a):
dex napisał(a):IceMan11
Kibicowałeś ? czyli że co teraz już nie kibicujesz ? ja jestem czy z zespołem czy z zawodnikiem na dobre i złe nie tylko jak się wygrywa.

Dlatego nie komentuje w 80% tutaj zaczepek na temat Kimiego, prześledź a zobaczysz bo wiem że obrona też będzie śmieszna, ale czasami już nie wytrzymuje i muszę coś napisać.

Tak kibicuje mu i dla mnie Kimi to ikona, symbol dzieciństwa, zerwanych poranków w soboty i niedziele, mam pełno gadżetów z Ferrari i Mclarena oraz Kimiego, kocham F1 ale i kocham kibicować Ferrari i Kimiemu, do Vettela też się przekonuję w końcu jeździ dla czerwonych.

kermit01

Fajnie by było :)
Nie tak jak w 2002 do 2009, gdzie znałem każdy jego ruch. Odszedł, a ja znalazłem kogoś na jego miejsce. Kogoś kompletnie innego - Vettela. Jak to brzmi... Nie mam nic do Kimiego, co to to nie, ale już za czasów Ferrari (2007-09) zaczęła denerwować mnie w nim ta huśtawka formy, wyników. Tego braku wykończenia. Niemniej jednak Kimi za czasów McL to był ktoś. Zwłaszcza dla młodej osoby


To ja mam inne kibicowanie niż Ty, nie mówię że moje jest ok a Twoje nie, każdy kibicuje inaczej i na swój sposób, ale jak jak kogoś się upatrzę ( przeważnie od młodego zawodnika) to kibicuje mu od A do Z czyli od początku kariery aż do emerytury a nawet i potem dalej śledzę jak są możliwości co się dzieje z zawodnikiem "moim". Tak samo z zespołami czy to piłkarskie czy ww F1, kibicuje zawsze czy wygrywają czy przegrywają, w piłce mam zespoły którym kibicuje bo np. w latach 90 byli w czołówce teraz są w nawet czwartej lidzie i śledzę ich losy, w F1 na tytuł Ferrari czekam od 2008 czy bardzo lubię Mclarena za Kimiego i Mikę i również czekam na od nich tytuł od 1998 roku.
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez dex Pn lip 30, 2018 6:12  Re: Kimi Raikkonen

Warto odnotować fakt że Kimi zdobył wczoraj piąte podium z rzędu !!! :)
Ostatnio taką serię miał 11 lat temu czyli w 2007 roku :D

Forza Ferrari, Forza Kimi , Forza Seba !
KIMI RAIKKONEN GO !
VALTTERI BOTTAS GO GO !
Avatar użytkownika
dex
 
Dołączył(a): N cze 26, 2005 11:03
Lokalizacja: Silent Hill

Postprzez Simi Pt sie 17, 2018 9:25  Re: Kimi Raikkonen

A tymczasem Kimi przyznał się do alkoholizmu :evil:
http://m.f1.v10.pl/Raikkonen,Alkohol,mi ... 574-1.html
Także koniec z plotkami, teraz to już potwierdzone info :twisted:
"You watch Prost and what he could do with an F1 car and you’d think you can do that. You’d watch Senna and you absolutely knew you couldn’t.” - Nigel Roebuck
Avatar użytkownika
Simi
 
Dołączył(a): Cz cze 25, 2009 18:19
Lokalizacja: Europa

Postprzez Saruto Pt sie 17, 2018 9:45  Re: Kimi Raikkonen

Powinni mu dawać w trakcie wyścigu. Mieliby mistrza 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Woolf Wt wrz 11, 2018 13:49  Re: Kimi Raikkonen

Ciekawostką jest to, że 18 lat temu Kimi przyszedł do Saubera jako jeden z najmniej doświadczonych debiutantów w historii F1, a teraz wraca tam jako jeden z najbardziej doświadczonych kierowców jej całej historii.
Woolf
 
Dołączył(a): Pt lip 18, 2008 7:47

Postprzez Mariusz N lis 25, 2018 19:07  Re: Kimi Raikkonen

Sezon 2018 zakończony. Dziś w ostatnim wyścigu Kimi nie dotarł do mety przez awarię bolidu. Mimo to i tak będzie musiał jednak pojechać na tą galę FIA i odebrać puchar. Chyba jest tym nieco rozczarowany... :lol:
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Angulo N lis 25, 2018 20:15  Re: Kimi Raikkonen

Jakby nie patrzeć to Kimi pojechał najlepszy sezon od wielu wielu lat. Zrezygnowali z niego w najmniej odpowiednim momencie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Angulo
 
Dołączył(a): Wt kwi 15, 2008 17:21
Lokalizacja: Gołkowice
GG: 5966780

Postprzez slipstream N lis 25, 2018 20:29  Re: Kimi Raikkonen

Ja tam uważam że dla Kimiego jak najlepiej. Zamyka ten rozdział bardzo ładnie i zostawia to. Jeśli dalej będzie w gazie, to stworzy kolejny rozdział w Sauberze co tylko zbuduje bardziej jego legendę. Jeśli taki sezon nie miałby się powtórzyć, to nikt nie powie że rozmienił się jednak w Ferrari na drobne.

A samo Ferrari nie uważam żeby coś traciło czy mogło żałować widząc jazdę Leclerca.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez lolek99 N lis 25, 2018 21:46  Re: Kimi Raikkonen

Leclerc dziś wyprzedził Red Bulle po starcie w Sauberze.
Może jakieś podium Kimiego jeszcze w karierze? Oby!
Avatar użytkownika
lolek99
 
Dołączył(a): Śr kwi 01, 2009 14:59
Lokalizacja: Jodłowa

Postprzez F1V0 N lis 25, 2018 21:52  Re: Kimi Raikkonen

Leclerc nie raz jeździł Ferrari, więc oni nie podejmowali tej decyzji w ciemno. Znają możliwości i doskonale zdają sobie z tego sprawę, że jest szybszy niż Raikkonen. Podstawowa kwestia to poradzenie sobie z presją. Jeśli wytrzyma to Vettel może nie mieć lekko. Już raz tak Ricciardo wbił do zespołu, że zlał Vettela.
F1V0
 
Dołączył(a): Pt sie 17, 2018 5:18

Postprzez slipstream N lis 25, 2018 22:38  Re: Kimi Raikkonen

Już raz tak Ricciardo wbił do zespołu, że zlał Vettela.

Jeznu znowu z tym. Tak, zlał w sezonie w którym Vettel był już dogadany z Ferrari, a za kulisami mówiło się że żeby rozwiązać umowę z RedBullem musiał aktywować klauzulę wyników. I nie uciekł do Maranello bo w trakcie sezonu przestraszył się Australijczyka, tylko był dogadany ze Scuderią już przed rozpoczęciem sezonu i jechał tak, aby rozwiązać kontrakt. Więc tak, Ricciardo "zlał" Vettela akurat w sezonie, w którym Niemcowi najbardziej zależało na niespecjalnie jak najmniej wynikach, bo myślami już był w Maranello.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Mariusz N lis 25, 2018 22:44  Re: Kimi Raikkonen

slipstream napisał(a):Ja tam uważam że dla Kimiego jak najlepiej. Zamyka ten rozdział bardzo ładnie i zostawia to. Jeśli dalej będzie w gazie, to stworzy kolejny rozdział w Sauberze co tylko zbuduje bardziej jego legendę. Jeśli taki sezon nie miałby się powtórzyć, to nikt nie powie że rozmienił się jednak w Ferrari na drobne.

Mam podobne zdanie. Nie sięgając daleko w przeszłość - przykład Felipe Massy, którego wielu skreślało już i sugerowało, aby odszedł z F1 po zakończeniu przygody w Ferrari pokazuje, że jednak można jeszcze coś tam namieszać w stawce. I z Raikkonenem może być całkiem podobnie.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez exxxile N lis 25, 2018 22:45  Re: Kimi Raikkonen

Seb z rozpędu do dziś jeździ, jakby chciał kiepskimi wynikami aktywować jakąś klauzulę ; ) Ale swoją drogą to ani temat o Leclercu, ani o Vettelu, ani o Ricciardo. lolkowi chodziło raczej o to, że Sauber prezentuje obecnie dobrą formę, więc kto wie - może Kimi niekoniecznie będzie jeździł w ogonie na tej swojej niemal już emeryturze.
Avatar użytkownika
exxxile
 
Dołączył(a): Wt mar 26, 2013 21:35

Postprzez bartoszcze Wt lis 27, 2018 7:05  Re: Kimi Raikkonen

Pierwsze zdjęcie Saubera z #7 :)
Obrazek
Nick Heidfeld w bezpośredniej rywalizacji zdobył więcej punktów niż Robert Kubica więc jest lepszym kierowcą wg kryteriów moderatora NN.
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/ff/bg/z4hd/6BNKBnMf2qPWcpNavB.jpg
Avatar użytkownika
bartoszcze
 
Dołączył(a): Pn wrz 09, 2013 21:39
Lokalizacja: Jeden z Wszechświatów

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron