Jenson Button

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez neodg Śr lip 11, 2007 23:17  Jenson Button

Dlaczego nie ma tematu o Jensonie? Ja rozumię że sądzicie że jest kierowcą z niższej półki ale w ciągu całej swojej dotychczasowej kariery udowodnił że jeździć potrafi i to całkiem nieźle. Co prawda najmniejsza z możliwych ilości wygranych gp jest na jego koncie ale ma na swoim koncie kilka dobrych wyścigów. A wynik w tym sezonie napewno nie świadczy o jego braku umiejętności a tylko i wyłącznie nie wiem jak to nazwać.. regresowi inżynierów w Hondzie i krokowi wstecz w rozwoju bolidu, po przecież RA106 był bardzo dobrym bolidem. A co wy sądzicie na temat JB?
Avatar użytkownika
neodg
 
Dołączył(a): Pn lip 02, 2007 9:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez sowa_kubica_fan Cz lip 12, 2007 6:17  

Cóż... Jenson może i kiedyś pokazał, że potrafi jeździć, ale gdyby był dobrym kierowcą, albo wręcz wielkim toby z pewnością na 2003 rok został w Renault i tam zapewne wygrałby swój pierwszy wyścig.

Teraz w Hondzie jego kariera utknie, więc sądze, że sezon 2008 będzie jego ostatnim.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez im9ulse Cz lip 12, 2007 8:32  

neodg napisał(a):A co wy sądzicie na temat JB?

no wystarczy spojrzec w moja sygnaturke :-D

Jensona kojarzylem od czasu jak w Willliamsie sie pokazal w bardzo mlodym wieku...kibicem ow brytyjczyka stalem sie w trakcie sezonu 2004 ,wtedy Jense pokazal klase mial dobra fure i objerzdzal takich pazi jak Kimi czy Alonso jak chcial...niestety na drodze stanal team Ferrari i marzenia o mistrzostwe nalezalo odlozyc...Wbrew temu co tweirdzi "wielu fachowcow" nie sadze zeby Jense sie skonczyl ,mysle ze do 30tki powalczy jeszcze o tytul. Osobiscie wiele sobie obiecuje w sezonie 2008 ,mam nadzieje ze Honda wlasnie w tym sezonie bedzie blyszczec ,a zatrudnienie fachowcow pozwoli nalezycie przygotowac RA108...a jak Jense bedzie mial konkurencyjny bolid to wiadomo :twisted: sezon 2004 byl trzeci na koniec ,sezon 2006 6ty niedaleko za Kimim ,a dysponowal gorszym bolidem...

Dla samego Jensona ,zbawienna bedzie "Lewisomania" ,mysle ze po cichu wyrzezbi cos z Hondziarzami...
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez neodg Cz lip 12, 2007 9:32  

sowa_kubica_fan napisał(a):więc sądze, że sezon 2008 będzie jego ostatnim.


Nie zgadzam się że sezon 2008 będzie ostatnim. Ten sezon może być ostatnim dla Rubensa czy Coultharda. Jenson jest względnie młodym kierowcom i myślę że pojeździ jeszcze 3-4 lata. Tak samo twierdzenie że gdyby był dobry zostałby w Renault przecież tak naprawdę swoje możliwości pokazał właśnie w BAR późniejszej Hondzie. Mam nadzieję że tak jak pisał im9ulse mechanicy teamu Honda przyłożą się i uda im się wykrzesać coś lepszego niż w tym roku.
Avatar użytkownika
neodg
 
Dołączył(a): Pn lip 02, 2007 9:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez sowa_kubica_fan Cz lip 12, 2007 11:50  

neodg napisał(a):Nie zgadzam się że sezon 2008 będzie ostatnim. Ten sezon może być ostatnim dla Rubensa czy Coultharda. Jenson jest względnie młodym kierowcom i myślę że pojeździ jeszcze 3-4 lata. Tak samo twierdzenie że gdyby był dobry zostałby w Renault przecież tak naprawdę swoje możliwości pokazał właśnie w BAR późniejszej Hondzie. Mam nadzieję że tak jak pisał im9ulse mechanicy teamu Honda przyłożą się i uda im się wykrzesać coś lepszego niż w tym roku.


Wiesz dlaczego rubens znalazł się w Ferrari? Dlatego, że w nawet słabym samochodzie potrafił pokazać na co go stać. Przykładem tego jest np. Gp Monako 1997. A natomiast Jenson w słabiutkim Benettonie B201 zdobył dwa pkt, a jego kolega z zespołu Fisico 18. Ta różnica mówi wiele.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez im9ulse Cz lip 12, 2007 12:14  

sowa_kubica_fan napisał(a):Jenson w słabiutkim Benettonie B201 zdobył dwa pkt, a jego kolega z zespołu Fisico 18. Ta różnica mówi wiele.

no tak ale Jense mial z 21-22 lata i dwa razy trafil do slabych zespolow ktore sie dopiero rozwijaly...ty poprostu jestes jakis uprzedzony kubicomaniak :x
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez bonafide Cz lip 12, 2007 12:31  

Ty za to uprzedzony jensonomaniak :(
Jedyne co Jenson tak naprawdę potrafił jezdzić dobrze i bezbłednie to quale...nie będzie juz z niego mistrza...
Avatar użytkownika
bonafide
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:53

Postprzez sowa_kubica_fan Cz lip 12, 2007 12:51  

im9ulse napisał(a):
sowa_kubica_fan napisał(a):Jenson w słabiutkim Benettonie B201 zdobył dwa pkt, a jego kolega z zespołu Fisico 18. Ta różnica mówi wiele.

no tak ale Jense mial z 21-22 lata i dwa razy trafil do slabych zespolow ktore sie dopiero rozwijaly...ty poprostu jestes jakis uprzedzony kubicomaniak :x


A co np. Hamilton Wyprawia w tym sezonie, albo co w zeszłym wyprawiał Kubica czy Rosberg??????????????

A ty uprzedzony Buttonmaniak.
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez im9ulse Cz lip 12, 2007 13:44  

A co np. Hamilton Wyprawia w tym sezonie, albo co w zeszłym wyprawiał Kubica czy Rosberg???

no tak gdzie obecny Mclaren ,a gdzie gdzie Williams 99 czy Benetton 2000 - chopie jak mozna porownywac.

sowa_kubica_fan napisał(a):albo co w zeszłym wyprawiał Kubica czy Rosberg???

Rosberg hehehe poczatek niezly ,pozniej dol - o Kubicy nie rozmawiam z Toba bo wystarczy mi Twoj nick i userbar...nie mam pytan :evil:
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez sowa_kubica_fan Cz lip 12, 2007 20:57  

im9ulse napisał(a):o Kubicy nie rozmawiam z Toba bo wystarczy mi Twoj nick i userbar...nie mam pytan :evil:


hahaha, ale śmieszne, jak ci coś się nie podoba to se zrób lepszy

co do mojego nicka... ja kibicuje kubicy od czasów F3, a, że bodajże nick "sowa" był chyba zajęty to se do mojego dopisałem "kubica_fan"

co do mojego userbara... zrobiłem go po wyjściu kubicy ze szpitala w Montealu... a tak na serio już gdzieś pisałem, że kibicuję nie Robertowi.

więc im9ulse nie zarzynaj się aż tak bardzo bo cię tyłek zacznie boleć :D :-D :grin: :lol: [/b]
Wiele razy słyszałem tekst w stylu "on robi ze mnie idiotę!" To nieprawda. Osoba, która tak mówi sama z siebie robi idiotę. Ktoś inny po prostu jej to uświadamia :D
Avatar użytkownika
sowa_kubica_fan
 
Dołączył(a): N paź 22, 2006 9:51
Lokalizacja: Poznań

Postprzez Darth ZajceV Cz lip 12, 2007 21:13  

Miał być temat o Buttonie, a nie bezsensowna kłótnia. sowa_kubica_fan ma swoją opinie na temat tego kierowcy i nikt nie musi się z nią zgadzać.

Jenson jest całkiem niezły kierowcą w nie odpowiednim teamie. Może, gdyby trafił do np. BMW czy Renaulta pokazywał by się z lepszej strony. W zasadzie lubię go, jak prawie każdego kierowcę F1 (patrz mój podpis). Gdyby został najlepszym brytyjskim kierowcą to bym się nie obraził. Czy odejdzie z F1? Wątpię. Raczej nie miał by go kto w Hondzie zastąpić, bo zespół z takimi problemami potrzebuje doświadczonego kierowcy jakim niewątpliwie jest Button.


sowa_kubica_fan napisał(a):Wiesz dlaczego rubens znalazł się w Ferrari? Dlatego, że w nawet słabym samochodzie potrafił pokazać na co go stać. Przykładem tego jest np. Gp Monako 1997. A natomiast Jenson w słabiutkim Benettonie B201 zdobył dwa pkt, a jego kolega z zespołu Fisico 18. Ta różnica mówi wiele.


Nie żartuj sobie. W roku '97 dojechało do mety tylko 10 kierowców. Porównywanie Fisico z Jensonem w Bennetonie tez nie jest dobre. Fisico jechał juz6 sezon a Button dopiero drugi. O Hamiltonie nie wpominajcie mi tu proszę, bo to jest ewenement. Niezły kierowca (GP Anglii :D) w świetnym bolidzie.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez Zidi Cz lip 12, 2007 22:09  

Darth ZajceV napisał(a):Raczej nie miał by go kto w Hondzie zastąpić, bo zespół z takimi problemami potrzebuje doświadczonego kierowcy jakim niewątpliwie jest Button.

'chello jeździ o wiele dłużej, a co z tym idzie, ma więcej doświadczenia. Druga sprawa, że 'chello za sezon-dwa skończy karierę. :razz:

sowa_kubica_fan napisał(a):A natomiast Jenson w słabiutkim Benettonie B201 zdobył dwa pkt, a jego kolega z zespołu Fisico 18. Ta różnica mówi wiele.

No faktycznie! Zabłysnął tylko w dwóch wyścigach - na Hockenheim i Spa (kolejno 4 i 3 miejsca), i ogólnie tylko punktował 3 razy, a Jenson zapunktował raz. :???:

sowa_kubica_fan napisał(a):Wiesz dlaczego rubens znalazł się w Ferrari? Dlatego, że w nawet słabym samochodzie potrafił pokazać na co go stać.


No to mi powiedz, dlaczego np. taki Verstappen, albo Panis wciąż lądowali w jakichś Prostach, Arrowsach i jakichś innych rzęchach? Nie wmówisz mi, że oni nie pokazywali, na co ich stać. :x
Taka niestety jest F1. Musisz być w odpowiednim miejscu i czasie - inaczej, leżysz i kwiczysz w tym sporcie. I tak było z Rubensem i jest obecnie z Hamciem. :-(
Jenson pokazał, na co go stać w sezonie 2004/05/06. Mógł pokazać, gdyż miał szansę - akurat B.A.R./Honda w tym czasie przyłożyło się i dali mu samochód, którym można walczyć o punkty... a on czasem walczył nawet o zwycięstwo.
Zawsze lubiłem Jensona. Pamiętam, że w sezonie 2004 bardzo mu kibicowałem, był chyba niżej w hierarchi jedynie od Kimasa i Montoyi, w owym czasie. Chłopak wie, jak się jeździ i jest stosunkowo młody; przed nim jeszcze 3-4 sezony, mimo jego oświadczeń. :-P

Tyle ode mnie.
Zidi
 

Postprzez kuba Cz lip 12, 2007 22:22  

A ja nie zapomnę Mu jednego. Przez to, że w 2004 się nie udało pozostawił zespół B.A.R bez ani jednego zwycięstwa w wyścigu :-P :-P hehe.... Ja podobnie jak im9ulse liczę na to ,że Honda da Jensonowi w końcu porządny bolid którym ostro namiesza. Bo teraz niestety się marnuje. Druga dziesiątka to nie jego miejsce.
"Rób,albo nie rób...nie ma próbowania!!!"
Avatar użytkownika
kuba
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 13:31
Lokalizacja: Poznań

Postprzez neodg Cz lip 12, 2007 22:40  

Dokładnie ludzie którzy oglądają f1 od czasu startu w niej Kubicy nie wiedzą nic o tym jak wygladało to wcześniej i jak jeździli inni kierowcy. Nie rozumieją tego że jeśli się ma słaby bolid to mimo największego talentu nie można go w pełni okazać. Jenson niestety ma pecha ale jego doświadczenie jest bezcenne w teamie Hondy. Ja śledzę dokładnie każdy wyścig i nawet z 10 miejsca Buttona jestem szczęśliwy. Bo wierzę że będzie lepiej i z całego serca mu tego życzę,
Avatar użytkownika
neodg
 
Dołączył(a): Pn lip 02, 2007 9:08
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez Cinek Cz lip 12, 2007 22:49  

A ja mu życzę jak najlepiej.. jak dostanie dobry bolid to będzie brylował.
NOBODY EXPECTS.
Avatar użytkownika
Cinek
 
Dołączył(a): N gru 03, 2006 0:30

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości