Kazuki Nakajima

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Pieczar Pn sie 06, 2007 17:33  

Miaja Menant nie zapominaj o Sato ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Miaja Menant Pn sie 06, 2007 17:42  

Pieczar, u Sato syndrom kamikadze nie jest aż tak widoczny. Zresztą coś mi się wydaje, że Japończyk ostatnio dostosował się do reszty stawki, jeśli chodzi o poziom woli walki. Jedyne co zapamietałem w tym sezonie w jego wykonaniu, to wyprzedzenie Alonso w Montrealu.;)
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez smylas Pn sie 06, 2007 18:18  

Miaja Menant napisał(a):Jedyne co zapamietałem w tym sezonie w jego wykonaniu, to wyprzedzenie Alonso w Montrealu.Z przymrużeiem oka

To moze było zagranie typu kamikadze? Poprostu pod koniec wyscigu Alonso miał wyrażnie słabszy bolid! Alonso ogólnie przez cały wyscig nie jechał dobrze! Kilka razy przestrzelił ten sam zakret no i wyjazd przy czerwonym świetle z Pit Line!
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Endrju Szopen Wt sie 07, 2007 11:55  

smylas napisał(a):To moze było zagranie typu kamikadze? Poprostu pod koniec wyscigu Alonso miał wyrażnie słabszy bolid! Alonso ogólnie przez cały wyscig nie jechał dobrze! Kilka razy przestrzelił ten sam zakret no i wyjazd przy czerwonym świetle z Pit Line!


Rozumiemy Twoje zaangażowanie i frustrację, ale Ciebie nikt tu nie atakował więc się tak nie unoś, pan... :D Poza tym piszesz tego typu informację nie tam gdzie trzeba.... :x


A kamikadze przyda się i mam nadzieję, że Wurz pójdzie do Prodrive (TUTAJ), a na jego miejsce wejdzie Nakajima :-D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez smylas Wt sie 07, 2007 16:17  

Endrju Szopen napisał(a):Rozumiemy Twoje zaangażowanie i frustrację, ale Ciebie nikt tu nie atakował więc się tak nie unoś, pan... Szczęście Poza tym piszesz tego typu informację nie tam gdzie trzeba.... Złość

Wcale sie nie unosze. A jak tak to odebraliście to sorry!
Wracają do Nakajimy to mój ulubiony kierowca w GP2 i sądzie ze to właśnie o nim mówił Wurz(mówił że ma poważnego konkurenta w walce o fotel). Trzeba tez Pamiętać o $ Japończycy mają chyba tego więcej o Austriaków a w Wiliamsie kasa sie napewno przyda :lol:
"This isn't just a job. It's a mission. We will get there, Believe me. And when it happens, life will change for Liverpool and everybody else...dramatically"
~ Sir Alex Ferguson, 1988

#THANKYOUSIRALEX
Avatar użytkownika
smylas
moderator
 
Dołączył(a): Śr lip 19, 2006 21:06
Lokalizacja: Zamość

Postprzez Miaja Menant Wt sie 07, 2007 17:41  

smylas napisał(a):To moze było zagranie typu kamikadze?

A czy ja twierdzę, że to było zagranie typu kamikadze? Napisałem, że to jedyne w tym sezonie w wykonaniu Sato co zapamiętałem. Zresztą:

Miaja Menant napisał(a):u Sato syndrom kamikadze nie jest aż tak widoczny.

Sam widzisz.;)
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Postprzez kampos Śr lis 07, 2007 8:57  Kazuki w drugim Williamsie w 2008

Autosport napisał, że Kazuki pojedzie w Williamsie w 2008:
http://www.autosport.com/news/report.php/id/63826
Wyglada na to , ze jedna zagadka rozwiązana, chociaż powinniśmy poczekac do oficjalnego ogłoszenia tej informacji przez Williamsa, co według Autosportu ma nastąpić dziś...
kampos
 
Dołączył(a): Pn sty 16, 2006 19:44

Postprzez ventylator N mar 16, 2008 8:01  

No to mamy kolejnego Japońca. Wziął udział w 2 wyscigach i w 2 koles mnie dziwi. W pierwszym potrącił mechanika, w drugim Roberta. Ale chyba nie możemy wynić Kazukiego, a jego nację... Nie było chyba Japończyka, który nie jeździłby jak kamikadze.
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez Maly-boy N mar 16, 2008 8:04  

2 wyscigi i 100% skutecznosc dostarczania negatywnych wrazen ciekawe jak poradzi sobie w Malezji i co stworzy
Obrazek
Maly-boy
 
Dołączył(a): Pt cze 22, 2007 9:48

Postprzez Jędruś N mar 16, 2008 8:04  

Kolejny super rozwalacz . Powinien dostać karę dyskwalifikacji za uderzenie w Kubice bo to była jego ewidentna wina .
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez ventylator N mar 16, 2008 8:05  

Jeszcze nie zalatwil swojego kolegi z zespolu...
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez pietrov N mar 16, 2008 8:05  

Zgadzam się jędruś z tobą ale kto to zauważył cała FIA była zachwycona zwycięstwem FIAMILTONA!!!
Avatar użytkownika
pietrov
 
Dołączył(a): Cz kwi 12, 2007 15:14
Lokalizacja: Kraśnik/Lublin
GG: 2268821

Postprzez aba N mar 16, 2008 8:16  

jędruś napisał(a):Powinien dostać karę dyskwalifikacji za uderzenie w Kubice

No! A najlepiej zabrać mu dożywotnio superlicencje :D
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Barti N mar 16, 2008 8:18  

Od dziś stał się moim nowym idolem, Hamilton w porównaniu z nim to dobry kierowca... nie zmienia to faktu że mu czasami "coś pomaga". Będę przyglądał się mu z zaciekawieniem bo coś czuję że ten troll odegra jeszcze nie jedną większą role w kolejnych wyścigach.

Tora! Tora! Tora!
Obrazek
Avatar użytkownika
Barti
 
Dołączył(a): Wt kwi 17, 2007 8:36
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jędruś N mar 16, 2008 8:19  

aba stop japońcą - kamikadze w F1 .

Nikt nie mówi o zabieraniu superlicencji , choć jak dalej tak będzie jeździł to kto wie . Dwa wyścigi - dwa poważne incydenty .

Teraz za cel pewnie obrał sobie pokonania ( raczej rozwalanie ) zespołowego partnera czyli Rosberga .

Ciekawe ile jeszcze wytrzyma Frank ....
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości