Kazuki Nakajima

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Endrju Szopen Pn lip 23, 2007 12:03  Kazuki Nakajima

Jeśli ktoś choć trochę interesuje się GP2 i ogląda od czasu do czasu na pewno zauważył co on wyczynia (w sensie pozytwnym :D ): w ostatnich czterech wyścigach (dwa w Wielkiej Brytanii i dwa w Niemczech) zajął TRZECIE miejsce wykonują świetnie manewry wyprzedzania. Nie spodziewałem się tego po nim naprawdę. Mam nadzieję, że za jakiś czas dostanie szansę na jazdę w f1 jako kierowca :D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez slipstream Pn lip 23, 2007 12:18  

Endrju Szopen napisał(a):Mam nadzieję, że za jakiś czas dostanie szansę na jazdę w f1 jako kierowca


Jest już zakontraktowany jako trzeci kierowca Williamsa. W dodatku startował w piątek w Kanadzie (to na pewno, USA nie pamiętam) ale jakoś specjalnie nie zaistniał.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Endrju Szopen Pn lip 23, 2007 12:24  

Widocznie wykręcanie dobrego czasu mu nie wychodzi (i że jest testerem to wiem, chodziło mi o kierowcę ścigającego się), ale na torze wśród zawodników radzi sobie świetnie gdy tylko się rozkręci... :D
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez im9ulse Pn lip 23, 2007 13:40  

nie wiem czy on ale predzej czy pozniej pojawi sie jakis "porzadny Japonczyk"...maja tory,maja kase, dzieciaki siedza przed plejakami - musi wkoncu urodzic sie jakis talent ,skoro w kraju wyniszczonym przez komune dalo rade urodzic dobrego kierowce ,to i tam wkoncu sie taki trafi...

Co do Kazukiego - jest niezly, ostatnio faktycznie notuje dobre rezultaty (co w gp2 jest trudne kto oglada te wyscigi to wie ze tam "nie ma zmiluj,wyzwieź lub zostań wywieziony") i moze jak bedzie mial odrobine szczescia trafi do F1...W Williamsie raczej zatrzymaja Wurz'a (farciarz ,bo farciarz ale punktow nachapał) ,moze w Toyocie (jak Ralfa pogonia) na Honde i SA nie ma co liczyc bo oni maja juz sklad.

Jezeli Kazuki w przyszlym sezonie wygra pare wyscigow w Gp2 to raczej napewno trafi do lepszej serii (F1,CCWS)
Villeneuve(97),Tracy(03),Button(09),Bottas my racing idols...
RACING - because football,basketball,baseball & golf only require ONE BALL...
Avatar użytkownika
im9ulse
 
Dołączył(a): So lip 23, 2005 0:03
Lokalizacja: Old Danzig

Postprzez Jędruś Pn lip 23, 2007 17:52  

Ma chłopak dobrą passe i ogromną szanse zaistnienia w wielkim świcie wyścigowym.

Ja obstawiam jednak że może jeździć już w F1. Spyker może...
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Mariusz Pn lip 23, 2007 18:35  

Dla mnie najlepszym Japończykiem w F1 zawsze był i tak Ukyo.

A Kazuki pewnie trafi do wyścigów F1, należy przecież do programu Toyota Young Driver Programme, ma wsparcie Toyoty i nazwisko po ojcu.
Avatar użytkownika
Mariusz
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 7:00
Lokalizacja: Puławy
GG: 1111640

Postprzez Jędruś Wt lip 24, 2007 9:33  

To jeden z tych młodych typu : Vettel, Hamilton, Piqet Jr- czyli tych którzy prędzej czy póżniej trafią do F1.
Obrazek
Nie kto inny jak człowiek stworzył piekło w samym środku raju.
Avatar użytkownika
Jędruś
 
Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 13:48
Lokalizacja: Myszków
GG: 4983268

Postprzez Kubuś Fatalista Wt lip 24, 2007 9:38  

jędruś napisał(a):To jeden z tych młodych typu : Vettel, Hamilton, Piqet Jr- czyli tych którzy prędzej czy póżniej trafią do F1.


Piquet !

Hamilton gdybyś nie wiedział jeździ z Fernando Alonso w jednym zespole. (McLaren). Vettel jest testerem w BMW i jechał w jednym GP. Nelson jest testerem Renault. A Kazuki jest testerem Williamsa i zaliczył kilka piatkowych treningów.
Drzewo znów się zazieleni !
Avatar użytkownika
Kubuś Fatalista
 
Dołączył(a): So maja 06, 2006 10:12
Lokalizacja: Polesie

Postprzez michu_194 Wt lip 24, 2007 11:10  

Kazuki jest dobrym kierowcą tylko musi dużo jeździc w F1 i jak zbierze doświadczenie moze zabłysnąć 1 F1. Sutil tak samo jak powyzej i musi mieć jeszcze dobry bolid :-D . Według mnie najlepszym japończykiem był i jest Sato. A najgorszym... :roll: duzo ich było ale najgorszym był IDE!!!! :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
michu_194
 
Dołączył(a): Śr maja 02, 2007 19:08
Lokalizacja: WinXP/Łódzkie/Łódź/Dom
GG: 7082604

Postprzez Arek Wt lip 24, 2007 15:38  

Yamamoto też jedynym co błyszczał to efektownymi spinami :grin:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez vvportero Pt lip 27, 2007 18:51  

@rek napisał(a):Yamamoto też jedynym co błyszczał to efektownymi spinami


i od następnego GP znowu będzie błyszczał :D

Natomiast Nakajima to moim zdaniem najsolidniej prezentujący się japoński kierowca od czasów Uko Katayamy, oczywiścia Taku Sato też już dojrzał i wmiarę dobrze jeździ.
FUTBOL CAN CHANGE THE WORLD
Avatar użytkownika
vvportero
 
Dołączył(a): Śr sie 16, 2006 13:55
Lokalizacja: Z Galicji

Postprzez Endrju Szopen Pn sie 06, 2007 11:13  

W ten weekend były dwa wyścigi GP2 na torze na Węgrzech i:
WYŚCIG 1: Nakajima zdobywa drugie miejsce;
WYŚCIG 2: Nakajima nie kończy, gdyż na torze jest tak szalony, że przy wyprzedzaniu wywala z toru przeciwników, dostaje kare przejazdu przez boks, aż w końcu mechanicy zauważają, że Kazuki przez swoje wybryki zniszczył sobie zawieszenie.
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Alassane Bamba Pn sie 06, 2007 11:23  

Nakajima to prawdziwy kamikadze :lol: Ma talent i ogromne serce do walki, tylko że czasami aż za bardzo chce zyskać pozycję :-) No ale przynajmniej próbuje wyprzedzać i to się chwali, jeśli trochę bardziej będzie szanował przeciwników, to może już niedługo trafi do F1? ;)
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez Siemion19 Pn sie 06, 2007 11:46  

Bardzo go lubię Kazuki kolejny fighter-kamikadze
Siemion19
 

Postprzez Miaja Menant Pn sie 06, 2007 17:11  

No cóż, Formuła 1 potrzebuje takich fighterów, bo wyscigi stają się coraz nudniejsze. Jak na razie wolą walki potrafią zaimponować tylko Alonso, Raikkonen i od czasu do czasu Kubica. Schumacher starszy odszedł, Montoya odszedł, więc przydałby się taki Nakajima. :-D
W 99% chodzi o sławę. 100% oznacza śmierć.
Sir Henry O'Neal de Hane Segrave
Avatar użytkownika
Miaja Menant
 
Dołączył(a): Pt lut 02, 2007 17:28
Lokalizacja: Warszawa-Praga
GG: 9342498

Następna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości