Kazuki Nakajima

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez gregoff N mar 16, 2008 17:45  

Każdy się jakoś rozbijał. Rosberg kiedyś w tłumie palnął kogoś, Montoya z Schumim za SC. Najlepszym się zdarzało. Nie powinno tego mieć miejsca, ale jak to mówią Shit Happens:P Kazuki nie jest aż takim złym kierowcą, ale Rosberg to z niego nie jest. Pytanie czy teraz pójdzie w kierunku Sato - człowieka demolki czy może teraz zacznie uważnie jeżdzić...
Avatar użytkownika
gregoff
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2005 20:01
Lokalizacja: Świecie nad Wisłą

Postprzez mutu N mar 16, 2008 18:50  

Kazuki powinien zacząć jeździć trochę uważniej i tyle. Jest dobrym kierowcą, anie jakimś ze "śmietnika". Jego drugie GP i już od razu nie wiadomo co. A Rubens potrącił mechanika dzisiaj na wyścigu, a jakoś będzie niedługo najbardziej doświadczonym kierowcą w historii F1. Nie ma po co siać paniki.
Poju Kzuki długą drogę przechodził, aż dostał się do F1. Ciekawe, czy ty byś nie rozwalił się na pierwszym zakręcie ( nie ma znaczenia w jakim wyścigu, w jakiej serii ), nawet gdybyś już długo jeździł, bo ja jakoś nie wierzę, że błędu bys nie popełnił. Z resztą twoje wypowiedzi wskazują, jakie masz podejście.
Williams F1 Team
Avatar użytkownika
mutu
 
Dołączył(a): So sie 25, 2007 14:49
Lokalizacja: Ozimek

Postprzez Poju N mar 16, 2008 19:18  

mutu napisał(a):A Rubens potrącił mechanika dzisiaj na wyścigu, a jakoś będzie niedługo najbardziej doświadczonym kierowcą w historii F1. Nie ma po co siać paniki.
Poju Kzuki długą drogę przechodził, aż dostał się do F1. Ciekawe, czy ty byś nie rozwalił się na pierwszym zakręcie ( nie ma znaczenia w jakim wyścigu, w jakiej serii ), nawet gdybyś już długo jeździł, bo ja jakoś nie wierzę, że błędu bys nie popełnił. Z resztą twoje wypowiedzi wskazują, jakie masz podejście.


Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz? U Rubensa zawinil lizakowy. To chyba jest znaczaca roznica? Jakie mam podejscie? Co ty wygadujesz? Oczywiscie, ze bym popelnil - multum. Ja bym sie rozwalil nawet w Kia Picanto. I wiesz co? Wlasnie dlatego nie jestem kierowca F1. Wow!

Shit Happens zgadza sie. Najlepszym sie zdarzalo tez sie zgadza. Ale powiedz mi ile razy podobne bledy powtorzyli cytowani przez Ciebie gregoff Montoya i Schumi? Ja w zaden sposob Kazuki nie przekreslam. Ale wszyscy wiemy, ze opinie sobie latwiej zepsuc niz wyrobic. No niestety u mnie (pewnie u kilku innych osob tez) Nakajima sobie zepsul. Teraz czekam z niecierpliwoscia az naprawi, zawsze to milo widziec kolejnego zdolnego w stawce.

Co innego Kova, ktory popelnia blad i wjezdza w sciane tym samym konczac swoj wyscig, a co innego Nakajima, ktory powoduje koniec wyscigu innemu kierowcy a w wywiadzie wypowiada sie, jak by go slup telegraficzny przyatakowal.

Nie rozumiem jednego. Czy ja na Nakajimie psy wieszam, czy co, ze tak na mnie wjechaliscie?

Maly EDIT: Ostatnie zdanie napisane przez gregoff. Najwazniejsze i podusmowujace moje wypociny. Wazne, zeby Kazuki wyciagnal wnioski i wtedy zycze mu wielu szczesliwych, udanych lat w F1. Na obecna chwile jest ustawiony, bo Williams sie bardzo dynamicznie rozwija.

EDIT no2: Do postu ponizej. Ja bym mu nawet nie dal tych 10 pozycji kary. imH!!!o kara jest za wysoka.
Ostatnio edytowano N mar 16, 2008 19:23 przez Poju, łącznie edytowano 2 razy
Poju
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 20:51

Postprzez DawiDch N mar 16, 2008 19:20  

Kazuki Nakajima, za wyeliminowanie z wyścigu o Grand Prix Australii kierowcę BMW Sauber - Roberta Kubica, został ukarany przesunięciem o 10 pozycji na starcie do GP Malezji. Ja to bym go od razu na koniec stawki dał, albo razem z Sutilem :grin: z boksu
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez Alassane Bamba N mar 16, 2008 19:22  

Schumacher też kiedyś potrącił mechanika w boksie, niejednokrotnie uderzał w kogoś eliminując go z wyścigu (a bywało, że czynił to umyślnie), a mimo to wielu (akurat ja nie :wink: ) uważa go za najlepszego kierowcę w historii F1 :roll:
"At the press conference they asked me if Hamiltons penalty was fair. I said yes immediately. I do not even know why they penalized him, but for me it was fair, and I said yes." - F. Alonso
Avatar użytkownika
Alassane Bamba
 
Dołączył(a): Wt paź 10, 2006 16:57

Postprzez ventylator N mar 16, 2008 19:23  

Ale Nakajimia nie miał w tym żadnego celu, pozatym on nie jest Schumacherem zeby wypychac z wyscigu kogo zobaczy.

Ja bym go odesłał do Japoni niech tam się bawi jakąś Formułą NIPPON czy tympodobnym wynalazkiem. 8)
Avatar użytkownika
ventylator
redaktor/moderator
 
Dołączył(a): Pn lis 26, 2007 13:17
Lokalizacja: Bytom

Postprzez DawiDch N mar 16, 2008 19:24  

Ale takie wejście do F1 tylko on takie miał. Nie zapominajmy o GP Brazylii 2007 i teraz o GP Australii. Boję się pomyśleć co wykombinuje na Sepang.
Avatar użytkownika
DawiDch
 
Dołączył(a): Wt lip 03, 2007 11:54
Lokalizacja: Częstochowa
GG: 7075940

Postprzez Artur2406 N mar 16, 2008 19:36  

Panowie dramatyzujecie :) Wdziałem gorszych od niego w F1 :-D Dajcie mu jeszcze troche czasu :-)
Z FORUM "WYPRZEDŹ MNIE" NIEMAL OD POCZĄTKU :)
Z F1 OD SEZONU 1999 :)
Avatar użytkownika
Artur2406
 
Dołączył(a): Śr kwi 27, 2005 15:00
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez mutu N mar 16, 2008 19:51  

Poju może i u Rubensa zawinił lizakowy, ale w przeszłości być może też mu się zdarzyło zawinić ( nie wiem czy tak było ). Schumacher też miał takie momenty. Pamiętam, że ktoś zamieścił taki film z www.youtube.com, gdzie było zobrazowane, jak potrącił mechanika i był już wtedy w Ferrari, więc miał co najmniej 2 tytuły mistrzowskie ( nie wiem, który to był rok ).

Poju napisał(a):Oczywiscie, ze bym popelnil - multum. Ja bym sie rozwalil nawet w Kia Picanto. I wiesz co? Wlasnie dlatego nie jestem kierowca F1


Napisałem, ze jakbyś już dlugo jeździł w innych seriach, czyli byłoby już to kilka/kilkanaście lat. Więc widać, że jak tak muwisz, to znaczy, że talentu nie masz, a Kazuki najwyraźniej ma, bo w Formule 1 jest.
Williams F1 Team
Avatar użytkownika
mutu
 
Dołączył(a): So sie 25, 2007 14:49
Lokalizacja: Ozimek

Postprzez Endrju Szopen N mar 16, 2008 20:55  

Jak patrze co niektórzy piszą to się we mnie krew zalewa... Najpierw się psioczy na Hamiltona i jego otoczkę, a później nasi polscy "znawcy" F1 robią podobnie co ci od Hamiltona... :x To był drugi wyścig Nakajimy. Wielu podobne wydarzenia zdarzały się już po dziesiątkach wyścigów :x
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Poju N mar 16, 2008 22:04  

mutu napisał(a):Napisałem, ze jakbyś już dlugo jeździł w innych seriach, czyli byłoby już to kilka/kilkanaście lat. Więc widać, że jak tak muwisz, to znaczy, że talentu nie masz, a Kazuki najwyraźniej ma, bo w Formule 1 jest.


Raz, ze nie muwie, tylko mowie. Dwa, ze teraz to juz nie wiem o co chodzi? Talentu nie mam. Gdybym mial, to bys mnie ogladal w TV. :P Tylko nie wiem co ma moj talent wspolnego z talentem Nakajimy? Ja daze do perfekcji w tym co robie i on chyba tez? Ze on jezdzi lepiej odemnie, to co? Ja lepiej szydelkuje. Tylko ze tak jak moje swetry sie nie pruja, tak Nakajimy manewry sa nie do konca przemyslane.

Mutu. Komu kibicujesz? Kto jest twoim numerem jeden? Hamilton, Kimas, Alonso? Co bys mowil, gdyby ktorys z nich jechal po zwyciestwo w klas. gen. i Nakajima by mu taki "prezent" sprzedal? Ze "zdarza sie"?

No widzisz, a ja podobnie traktuje to zdarzenie i to nie dlatego, ze stracil tu Kubica.

Nikt go nie przekresla - "shit happens", ale niestety opinie sobie wyrabia.

Ja probuje bronic swojego zdania i przez to wychodzi, ze dramatyzuje i wyolbrzymiam. Chyba wszyscy czuja, ze prowadzimy poprostu dyskusje, wyrazamy wlasne opinie?
Poju
 
Dołączył(a): N lip 15, 2007 20:51

Postprzez kemek Pn mar 17, 2008 23:35  

Jakie bezsensowne tłumaczenie...
-Że drugi wyścig? To kierowca F1 wchodząc do tej serii nie wie, że nie można wjeżdżać w tył innym kierowcom? Że trzeba zachować ostrożność? A przede wszystkim, że trzeba się przyznać i przeprosić, jak już się zawiniło...
Pod koniec wyścigu miałem kolejny wypadek, kiedy samochody znalazły się bardzo blisko siebie i znów uszkodziłem nos samochodu. Jednak świetnie, że mogłem pokazać moją fizyczna wytrzymałość i stałość podczas wyścigu.

Ja tu nie widzę, żeby on miał sobie coś do zarzucenia...
-Zaliczył dwa GP i dwa incydenty, w których kogoś uszkodził i którym zawinił (mechanik i Robek). Raczej nie kojarzę, żeby Kubica, Sutil, Hamilton, Kovalainen, czy inny debiutant tak zaczął karierę w F1... Vettel przydzwonił w tył podczas SC, ale tam była trochę inna sytuacja (pogoda, zachowanie Hamiltona).
-Ten argument o tym, że to dopiero drugi wyścig jest też głupi, dlatego że pierwsze wyścigi (i nie tylko pierwsze, ale przede wszystkim te ;p) to powinna być pełna koncentracja, a nie jakieś przysypianie... Typ walczy o kontrakt na następny sezon a tu takie klopsy... ;p

Pozdrawiam.
シボレー・オプトラ
Avatar użytkownika
kemek
 
Dołączył(a): Cz lut 21, 2008 22:31

Postprzez Kayo Wt mar 18, 2008 8:36  

Po części zgadzam się z tym, że nie powinno być takich sytuacji, ale nie zapominajcie, że Kazuki w innych seriach nie brylował. Kubica, Hamilton to inna bajka. Nakaijma został wciśnięty do Williamsa przez Toyotę.

Zobaczymy co będzie dalej, jeśli się nie poprawi to wiadomo co to będzie oznaczać.

Inną jego wadą, jaką zauważyłem jest arogancja. Jest świeżakiem, a zachowuje się jakby jeździł w F1 od lat. Szczególnie chodzi mi tu o jego komentarze.
Avatar użytkownika
Kayo
 
Dołączył(a): Pt maja 04, 2007 7:11

Postprzez Endrju Szopen Wt mar 18, 2008 17:01  

Tak naprawdę czepiacie się go, bo uderzył Kubicę... Gdyby się to nie zdarzyło w ogóle byście się nim nie zainteresowali... Mentalność polskich kibiców :x
Avatar użytkownika
Endrju Szopen
 
Dołączył(a): Pt maja 18, 2007 17:00
Lokalizacja: Łódź

Postprzez haha_xd Wt mar 18, 2008 17:07  

Dokładnie Endrju . A pomyśl co by sie stało jak by uderzył w Hamiltona, i by nie mógł (Hamilton oczywiście) kontynuować wyścigu. :D
Avatar użytkownika
haha_xd
 
Dołączył(a): Wt lut 12, 2008 18:44
Lokalizacja: Mielec

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron