Juan Pablo Montoya

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Jacobser Śr wrz 12, 2007 20:38  

Trochę dziwi mnie, patrząc na Montoyę polityka F1. Gdy ten kierowca jeździł w Formule 1 to zawsze był tym drugim, zawsze w cieniu i mimo widowiskowej jazdy nie odniósł sukcesu. Tymczasem okazuje się, że to wyśmienity kierowca, który jednak dobrze zrobił odchodząc w połowie ubiegłego sezonu. Szkoda, że tutaj też nie wszyscy mogą zwyciężać.
Formuła 1 - formuła,którą kochasz.
"F1 Racing"
Jacobser
 
Dołączył(a): Śr lis 23, 2005 21:55
Lokalizacja: Kraków

Postprzez okse Pn wrz 17, 2007 21:12  

Cześć :)

Śledzę sobie temacik o zagadkach historycznych i w związku z jedną chciałbym zadać pytanie:
http://f1wm.pl/forum/viewtopic.php?p=150440#150440
O co wtedy chodziło JPM? Zapomnieli mu bolid zatankować? :lol:
okse
 
Dołączył(a): So paź 28, 2006 21:35

Postprzez mai So lis 03, 2007 13:03  breaks

dla formuły było za mało breaks. Dobrze w Nasacar niech lata
Avatar użytkownika
mai
 
Dołączył(a): Śr wrz 13, 2006 14:51
Lokalizacja: wrocław
GG: 8759095

Postprzez brasilo Cz mar 06, 2008 13:39  

jako ciekawostke zamieszczam znaleziony w pracy wycinek jakies starej gazety ... zobaczcie co pisano o nim na poczatku kariery
Obrazek
czego potrzebujesz a co jest zwykłą wkrętką,czym sie delektujesz a co zostawi piętno
elo sokol
Avatar użytkownika
brasilo
 
Dołączył(a): Śr lut 27, 2008 13:23
Lokalizacja: Miasto Boga

Postprzez Pieczar Cz mar 06, 2008 13:58  

Pamiętam ten wyścig :) Potem jeszcze nie raz mieli "spotkania" na torze ;) Szkoda, że już go nie ma w F1, teraz brakuje takich gości jak on.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez =maciey.t= Cz mar 13, 2008 18:35  

Dokładnie. Chociaż pamiętam jak wściekły byłem po starcie w USA 2006 :-D Jednak brakuje teraz takich charakterów jak Montoya czy Villeneuve.. Albo tych wypowiedzi, w stylu tej z 2005 roku: "Powiedziałem, że pokonam Kimiego i zrobiłem to" (owszem, pokonał, bo Kimi miał kolejną awarię w qualu i startował z końcówki) :-D
Obrazek
Avatar użytkownika
=maciey.t=
 
Dołączył(a): N wrz 10, 2006 19:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez kuba_ziol N mar 16, 2008 20:11  

Montoya był gościu- tak prawdziwy kierowca, którego te wszystkie Hamiltony teraz by się bały. Nie ma go i rozpanoszyło się dziadstwo!!!!

A gdyby napisać petycje do niego w Naszym imieniu by wrócił????
2mln podpisów i jest!
Obrazek
Obrazek
kuba_ziol
 
Dołączył(a): So mar 15, 2008 14:10
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez aba N mar 16, 2008 20:36  

kuba_ziol czy Ty masz coś nie tak z głową? Tak napewno by się go bali, zrobili by w gacie ze strachu i nikt by już niedojechał... A petycja to świetny plan, weż tą swoją petyce i palnij się nią w głowe. Najpierw napisz petycje do Rona, żeby go przyjął i serdecznie przeprosił. A potem do samego Mentosa, niech oleje Nascar.... Twój post jednym słowem:
żal.pl

W takich wypadkach, żałuje że jestem ograniczony przepisami prawa bo za pisanie takich debilizmów wbijałbym na pal :diabełek:
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez lazurexxx N mar 16, 2008 20:43  

A gdyby napisać petycje do niego w Naszym imieniu by wrócił????
2mln podpisów i jest!

Juan mówi stanowcze "NIE" powrotowi do F1. Teraz skupia się na serii Nascar, którą uważa za trudniejszą i ciekawszą :smile: Ale to jego zdanie. Brakuje mi tego człowieka, ten temperament i sposób bycia :smile:

:(
Obrazek
lazurexxx
 
Dołączył(a): N lut 11, 2007 14:43
Lokalizacja: Jaworzno/Kraków
GG: 12144399

Postprzez aba N mar 16, 2008 20:56  

lazurexxx to może dopisz się do petycji którą pisze kuba_ziol :twisted:
Obrazek Michael Schumacher, to taki Richard Petty F1 :diabełek:
Avatar użytkownika
aba
 
Dołączył(a): So lip 21, 2007 22:44
Lokalizacja: Cracov
GG: 9716087

Postprzez Pieczar N mar 16, 2008 21:02  

aba napisał(a):W takich wypadkach, żałuje że jestem ograniczony przepisami prawa bo za pisanie takich debilizmów wbijałbym na pal

Albo palił :diabełek:
Mentos nie wróci do F1, bo i po co. Bardzo mu pasuje NASCAR, tutaj już i tak nie miałby gdzie wrócić. Jazda w FI, albo SA to nie dla niego.
lazurexxx napisał(a):Teraz skupia się na serii Nascar, którą uważa za trudniejszą i ciekawszą

Ostatnio sobie oglądam wyścigi NASCAR i trzeba przyznać, że ma w tym trochę racji. 43 auta na torze, wszystkie o prawie identycznych paramaterach, walka koło w koło przez 3 godziny na owalu, gdzie nie ma pobocza tylko betonowa ściana. Trzeba mieć naprawdę jaja, żeby tam się ścigać :-)
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez kuba_ziol Pn mar 17, 2008 11:08  

Na żartach to wogóle się ludzie nie znacie, ale powiedzcie, ze nie chcielibyście go spowrotem....
Obrazek
Obrazek
kuba_ziol
 
Dołączył(a): So mar 15, 2008 14:10
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Wrzatek Wt mar 18, 2008 7:36  

kuba_ziol, ZAMILCZ.

A co do tematu, to on pasuje do Nascar. Nikt mu tam nie zarzuci, że nie walczy. Przynajmniej ,,Żuan " się wyżyje. :)
Ostatnio edytowano Wt mar 18, 2008 7:38 przez Wrzatek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Wrzatek
 
Dołączył(a): Cz gru 28, 2006 21:39
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez hideto Wt mar 18, 2008 7:38  

kuba_ziol napisał(a):ale powiedzcie, ze nie chcielibyście go spowrotem....

ja bym go nie chciał z powrotem. Niech jeździ w nascar jak mu to frajde sprawia przynajmniej nie jest zagrożeniem na torze :] vide USA 2006
Obrazek
Dopiero gdy stracimy wszystko stajemy się zdolni do wszystkiego. Prawie śmierć niczego nie zmienia, dopiero śmierć... zmienia wszystko.
Avatar użytkownika
hideto
 
Dołączył(a): Cz maja 03, 2007 18:15
Lokalizacja: Łódź

Postprzez mutu Wt mar 18, 2008 17:46  

aba napisał(a):W takich wypadkach, żałuje że jestem ograniczony przepisami prawa bo za pisanie takich debilizmów wbijałbym na pal


Razem z kotem :lol:

Także moim zdaniem on bardzo pasuje do NASCAR i tam raczej zostanie, no chyba, ze będzie chciał powrocić do kategorii open-whell, to będzie walczył w IRL.
Williams F1 Team
Avatar użytkownika
mutu
 
Dołączył(a): So sie 25, 2007 14:49
Lokalizacja: Ozimek

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość