Giancarlo Fisichella

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Sanki Pn wrz 14, 2009 13:44  Re: Giancarlo Fisichella

Dużo osób mówiło, że Fisi zmasakruje Kimiego... . No jak widać, nie wszystko co mówią ludzie jest prawdą. Przypomnę tylko jedno:
- Fisi w słabym zespole jest dobry
- Fisi w dobrym zespole jest słaby

Ale wychodzi na to, że w ostatnich 2GP to FI miało najlepszy bolid w stawce, co świadczy tylko o tym jakim kierowcą jest wychwalany nad niebiosa Sutil... .
Obrazek
Sanki
 
Dołączył(a): N cze 10, 2007 19:01

Postprzez Saruto Pn wrz 14, 2009 22:56  Re: Giancarlo Fisichella

Przecież Ferrari ma dużo słabszy bolid od FI ;) Gdyby to Raikkonen jechał ich bolidem to Brawn by miał wielkie problemy z wygraniem wyścigu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rafaello85 Wt wrz 15, 2009 0:20  Re: Giancarlo Fisichella

Fisichella i tak jest 100 razy lepszy od Badoera. Widać, nawet tak doświadczony zawodnik jakim jest Włoch, musi się wprawić do jazdy nowym ( zupełnie sobie nieznanym ) bolidem. 10 lat temu Mika Salo też nie zapunktował od razu po przejściu do SF, a zobaczcie co pokazał później :-) Myślę, że Fisicho zdobędzie w tym roku punkty we włoskim zespole.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez slipstream Wt wrz 15, 2009 8:18  Re: Giancarlo Fisichella

10 lat temu Mika Salo też nie zapunktował od razu po przejściu do SF, a zobaczcie co pokazał później

Hmm, właściwie to niewiele poza przebłyskiem na Hocke.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez rafaello85 Wt wrz 15, 2009 8:56  Re: Giancarlo Fisichella

A trzecie miejsce na Monzy? :-) Salo zdobył łącznie 10 cennych punktów dla SF :)
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Epik N lis 01, 2009 23:08  Re: Giancarlo Fisichella

choć Fisi oficjalnie o tym nie mówi, wygląda na to ,że kończy karierę w F1 ( kierowcy wyścigowego ). Stoi za tym parę faktów, a największy moim zdaniem jest ten, że dopiero teraz wziął ślub ze swoją długoletnią narzeczoną Luną, z którą ma dwójkę dzieci, jak i to, że oficjalnie stwierdził, że w 2010 roku zostaje kierowcą testowym Ferrari (głupio uciekając od coraz szybszego bolidu Force India ).

Fisi ( jak narazie ) jest drugim włoskim kierowcą, za Patrese jeśli chodzi o punkty, a piątym kierowcą na liście jeśli chodzi o wszystkie starty w F1.

Jako jeden z nielicznych fanów włocha w Polsce, czuję, że muszę to powiedzieć... Możecie mówić o Fisim co chcecie, bo kierowcą idealnym nigdy nie był, ale żeby spędzić 14 sezonów w królowej sportów motorowych trzeba być dobrym sportowcem i szybkim kierowcą. Niewielu to się udało.

Forza Fisico i dzięki za te lata... .
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez rafaello85 Pn lis 02, 2009 11:27  Re: Giancarlo Fisichella

Ja jestem bardzo zawiedziony Fisichellą. Gdy ogłoszono go kierowcą, który do końca sezonu będzie jeździł w barwach Ferrari, to byłem pewien, że jakieś punkty wywalczy. Nie wymagałem podiów, bo to było praktycznie nierealne, ale na punkty liczyłem. Tymczasem Giancarlo nie zdobył żadnego :( Po jego występach w FI, spodziewałem się lepszej postawy w SF...
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez Darkat Pn lis 02, 2009 13:31  Re: Giancarlo Fisichella

po jakich dobrych występach. Ferrari miało pecha że akurat Fisi wyszedł wyścig w Spa. Po prostu przypadek przy pracy :D
Dla mnie Fisi to niestety jeden ze słabszych w tych stawce i już w tamtym roku się dziwiłem dlaczego on jeszcze tu jest.
No kiedyś to musiało nastąpić ale to chyba najlepszy moment na zakończenie kariery. Przynajmniej nikt go nie zwolni :smile:
Darkat
 
Dołączył(a): So sie 23, 2008 21:40

Postprzez cichy Pn lis 02, 2009 13:41  Re: Giancarlo Fisichella

Darkat napisał(a):Ferrari miało pecha że akurat Fisi wyszedł wyścig w Spa

bez komentarza :|

Darkat napisał(a):Dla mnie Fisi to niestety jeden ze słabszych w tych stawce i już w tamtym roku się dziwiłem dlaczego on jeszcze tu jest.

w tych stawce? :???:

ja się akurat dziwię co Ty tu robisz :razz:
ObrazekDC|MW|JEV|VER|ALG|EVANS
Avatar użytkownika
cichy
 
Dołączył(a): Śr mar 19, 2008 13:34

Postprzez Epik Pn lis 02, 2009 13:58  Re: Giancarlo Fisichella

Fisi ewidentnie powtarzał, że po raz pierwszy w życiu musiał inaczej hamować i musiał zmienić stanowczo swój styl jazdy w Ferrari. To się zdarza, nie tylko jemu - spojrzcie np. na JPM w Mclarenie...
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez Phaedra Pt lis 27, 2009 22:21  Re: Giancarlo Fisichella

Wychodzi na to ze Fisi out. Nie słychac zeby z kims rozmawiał.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Postprzez Arnulf Pt lis 27, 2009 22:24  Re: Giancarlo Fisichella

Fisichella został potwierdzony jako kierowca testowy Ferrari, co chyba go wyklucza jako potencjalnego kierowcę wyścigowego w innym zespole :).
Arnulf
 
Dołączył(a): Pn sie 25, 2008 8:56
Lokalizacja: Mielec/Kraków

Postprzez rafaello85 Pt lis 27, 2009 22:28  Re: Giancarlo Fisichella

Zatem koniec kariery Fisichelli w F1. Testerzy nie mają za dużo do roboty.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez chmiel Pt lis 27, 2009 22:33  Re: Giancarlo Fisichella

Arnulf napisał(a):Fisichella został potwierdzony jako kierowca testowy Ferrari, co chyba go wyklucza jako potencjalnego kierowcę wyścigowego w innym zespole :).

Nie wyklucza, bo Fisi mówił, że jest otwarty na propozycje jazdy w wyścigach w innym zespole w następnym sezonie. Ferrari na pewno nie robiłoby problemów Fisiemu. Ale po słabych występach w czerwonych barwach chyba nikt nie będzie zainteresowany zatrudnieniem Giancarlo.
Avatar użytkownika
chmiel
moderator
 
Dołączył(a): So sie 13, 2005 9:48

Postprzez Phaedra Pt lis 27, 2009 22:34  Re: Giancarlo Fisichella

Arnulf napisał(a):Fisichella został potwierdzony jako kierowca testowy Ferrari, co chyba go wyklucza jako potencjalnego kierowcę wyścigowego w innym zespole :).


To wiem ale nie potwierdził oficjalnie ze konczy kariere jako kierowca wyscigowy, cos tam wspopminał o chęci kontynuowania startów.
As long as the car is not red, I wish you the best! - Alonso - Monza 2006 r.
Avatar użytkownika
Phaedra
 
Dołączył(a): Śr lis 30, 2005 21:45
Lokalizacja: HRUBIESZÓW

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron