Giancarlo Fisichella

Dyskusja o kierowcach i zespołach F1: byłych, obecnych i przyszłych

Moderator: Ekipa F1

Postprzez Darth ZajceV Cz wrz 03, 2009 21:41  Re: Giancarlo Fisichella

A na przykładzie tegorocznej formy McLarena można w ciemno obstawiać, że FIFI już do końca sezonu będzie w czołówce :-) Z resztą w jego wieku pewnie inne czynniki biorą górę.
A ósmego dnia Bóg stworzył samochód... i zobaczył, że jest on dobry!



Obrazek
Avatar użytkownika
Darth ZajceV
redaktor
 
Dołączył(a): Pt kwi 13, 2007 13:58
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Postprzez barteks Cz wrz 03, 2009 21:49  Re: Giancarlo Fisichella

W czołówce? Masz na myśli, że będą walczyć o podium jak na Spa?
Obrazek
Avatar użytkownika
barteks
 
Dołączył(a): Pt sie 24, 2007 14:04

Postprzez sneer Cz wrz 03, 2009 23:20  Re: Giancarlo Fisichella

Nie oszukujmy się, Kimi go zmiażdży. Wprawdzie nie tak jak Badoera (bardziej się nie da), ale różnica będzie bardzo wyraźna. Cóż, Fisico kończy już karierę i wybrał łabędzi śpiew. W przeciwieństwie do Baricza, który nadal ostro walczy.
Podpis odjechał
sneer
 
Dołączył(a): So wrz 09, 2006 18:40
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Epik Cz wrz 03, 2009 23:28  Re: Giancarlo Fisichella

łabędzi śpiew? sorry, ale Fisi może chciał zakończyć karierę pod koniec tego roku, a może nie. Rubens na bank odejdzie po tym sezonie, a Fisi? Fisiemu spełniły się marzenia i jak tu ich nie wykorzystać? Mi osobiście jako wiernemu kibicowi Giancarla od początku jego kariery też się zdaje, że spokojnie by włoch mógł pojeździć w Force India jeszcze dwa lata, ale jeśli ktoś o czymś marzy całe życie i to mu się spełnia - to niech tak będzie - z chęcią i DUMĄ będę oglądał jego ostatnie wyścigi!!!
Avatar użytkownika
Epik
 
Dołączył(a): Pn lut 27, 2006 11:55
Lokalizacja: Rybnik
GG: 4544101

Postprzez Kazik Pt wrz 04, 2009 0:18  Re: Giancarlo Fisichella

rafaello85 napisał(a):Do twarzy mu w czerwonym :-D Widać szeroki banan na twarzy Giancarlo :smile:

Karierę zaczynał w Jordanie, później jeździł w Benettonie.

Tak prawdę powiedziawszy to Fisico rozpoczął karierę w Minardi (po drodze zaliczył też team Petera Saubera).Owszem do twarzy mu w czerwonym (ale pewnie nie jednemu byłoby też do twarzy :) ).Fisico mimo wszystko kojarzy mi się z typem kierowcy,który prezentuje znakomite rzemiosło ale brakuje mu tej "iskierki",która pozwala walczyć o sam szczyt (coś jak Heidfeld).
Trochę dziwi mnie to,że niejako...ogłoszono koniec jego kariery wraz z ostatnim wyścigiem tego sezonu a przecież Fisico twierdził,że nie ma zamiaru się poddawać (sorry-trochę się powtarzam).
Oczywiście życzę mu powodzenia (nie tylko na Monza) a potem ...good bye.
Obrazek
Avatar użytkownika
Kazik
 
Dołączył(a): N gru 23, 2007 15:02
Lokalizacja: Nysa

Postprzez Campeon Pt wrz 04, 2009 0:36  Re: Giancarlo Fisichella

Przejście Fisico do Ferrari było już wcześniej ustalone... Cristina (z gazowni?) mu wszystko załatwiła. ;)

http://www.fisico.it/
Obrazek
Avatar użytkownika
Campeon
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 10, 2008 13:51
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez slipstream Pt wrz 04, 2009 9:24  Re: Giancarlo Fisichella

Trochę dziwi mnie to,że niejako...ogłoszono koniec jego kariery wraz z ostatnim wyścigiem tego sezonu a przecież Fisico twierdził,że nie ma zamiaru się poddawać

Oczywiście, po takich FI i podobnych klimatach mógłby sobie jeździć. Ale jak pisałem lepiej zakończyć dumnie karierę w Ferrari niż rozmieniać się rok, może nawet dwa lata po Ferrari znów w jakiś słabszych ekipach. Ja uważam że dla Włocha lepszy taki koniec kariery, niż niedługa mimo wszystko przygoda z F1 po słabeuszach.
Avatar użytkownika
slipstream
moderator
 
Dołączył(a): N maja 29, 2005 15:24
Lokalizacja: 1123, 6536, 5321

Postprzez Pieczar Pt wrz 04, 2009 9:42  Re: Giancarlo Fisichella

Fisico to taki dziwny typ kierowcy, który jest tym lepszy im słabszym bolidem jeździ :D Taki drugi Heidfeld ;) W Reni nic nie pokazał, dostając porządne baty od Ferdzia, pewnie tutaj będzie podobnie.
Obrazek
Avatar użytkownika
Pieczar
 
Dołączył(a): Wt kwi 26, 2005 20:26
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Saruto Pt wrz 04, 2009 12:54  Re: Giancarlo Fisichella

Epik napisał(a):Rubens na bank odejdzie po tym sezonie

Nie ma na to szans. Rubens się będzie trzymał aż do 300 startu.
Obrazek
Avatar użytkownika
Saruto
 
Dołączył(a): Pn lis 19, 2007 18:27
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Master Pt wrz 04, 2009 13:23  Re: Giancarlo Fisichella

Saruto napisał(a):
Epik napisał(a):Rubens na bank odejdzie po tym sezonie

Nie ma na to szans. Rubens się będzie trzymał aż do 300 startu.


Zabawi się w spartiatę.
Master
 
Dołączył(a): Cz sie 30, 2007 15:10

Postprzez rafaello85 Pt wrz 04, 2009 19:11  Re: Giancarlo Fisichella

Pieczar napisał(a):Fisico to taki dziwny typ kierowcy, który jest tym lepszy im słabszym bolidem jeździ :D

Niestety... masz rację :-? Giancarlo bardzo dobrze jeździł w Jordanie i Sauberze, natomiast odstawał w Renault. Ale i tak jest dużo lepszym wyborem niż Badoer :-) Gorzej od Luci chyba nikt już nie pojedzie :wink:
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Postprzez renegade Pt wrz 04, 2009 20:29  Re: Giancarlo Fisichella

Moze mial troche inne auto niz Fernando?! :-P Zgadzam sie ze slipstreamem, lepiej konczyc wczesniej ale bedac na topie, niz blakac sie po Camposach, Minardich czy innych takich. Tym bardziej, ze Fisico bedzie mogl zapewne jezdzic w GT, gdzie Ferrari ma takze swoje zespoly. Kierowca testowy, rezerwowy i dodatkowo moze bedzie sie mogl scigac gdzies indziej w innych kategoraich...
Avatar użytkownika
renegade
 
Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 22:19

Postprzez impr So wrz 05, 2009 19:28  Re: Giancarlo Fisichella

http://www.f1wm.pl/forum/viewtopic.php?f=20&t=4148

Żeby Bernie wiedział, gdzie skończy Fisichella :-D
Avatar użytkownika
impr
 
Dołączył(a): So lut 02, 2008 13:42
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Arek N wrz 06, 2009 5:32  Re: Giancarlo Fisichella

A teraz zobacz komentarze innych :P Według większości Fisichelli nie powinno być w F1 już po sezonie 2007 :wink:
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.
Avatar użytkownika
Arek
moderator
 
Dołączył(a): So maja 05, 2007 21:54
Lokalizacja: Kraków
GG: 4275248

Postprzez rafaello85 So wrz 12, 2009 19:12  Re: Giancarlo Fisichella

Giancarlo trochę zawalił sprawę, szkoda - myślałem, że zmiana bolidu nie będzie dla niego problemem. Jestem przekonany, że gdyby został w FI to jutro byłby wysoko na starcie - hinduski zespół jest rewelacyjny na tym torze, a Włoch idealnie już opanował tamten bolid. Trzeba pamiętać o tym, że Ferrari już zatrzymało rozwój swojego auta, a Force India dalej go kontynuuje.
Obrazek
Avatar użytkownika
rafaello85
moderator
 
Dołączył(a): Śr wrz 14, 2005 9:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kierowcy i zespoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron